zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası etnik

tugsat

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederiz , bu müzik (bilinçaltı mp3) dosyalarını hazırladığınız programıda bizimle paylaşırsanız seviniriz , iyi geceler..

pero

Kayıtlı Üye
Ellerinize sağlık :) ben ne zaman rejim yapmaya kalksam normalde canımın istemediği şeyleri daha çok yeme ihtiyacı duyuyorum umarım işe yarayacak.

tolunay

Kayıtlı Üye
üyeliğim aktif olduğunda indireceğim şimdiden teşekkürler.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Üyeliğiniz aktif ama şu an mp3leri sitedeki düzenleme nedeni ile indiremiyorsunuz. Enb kısa zamanda indirimi yeniden başlatacağız.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar zayıflamak için bu bilinç altı müzigin etkisi vardır veye yoktur önemli degil ben 13 günde 11 kilo vermiş bir insanım gerçekten bu iş sadece irade ve istek ve çalışma ile gerçekleşicek birşey.
Kendinize niçin zayıflamak istediginizi sorun ve kendinizi kandırmayın dürüst cevapları verin sonrada bunun sizin için dogru veya yanlış olup olmadıgının yargısına varın eger zayıflamayı dogru buluyorsanız zaten kafanıza bir şeyler dank etmiştir ve zayıflarsınız bunu sadece kendiniz istediginiz için yapın her hangi biri için yapmaya kalkmayın çünkü 3 4 gün içinde iradeniz kırılıcaktır.
Unutmayın sizin haricinizdeki insanların hepsi birer objedir sizin için aileniz bile dahil buna .
Degerli objedir degersiz objedir orasınız siz bilirsiniz :D

origanum

Yönetici
nasıl indiliyor?Linkler nerede?

Yeni üye olan arkadaşlarımız,
Sitemizi detaylı incelediğinizde bu sorunun cevabını bulacaksınız, bakım yüzünden tüm eklentilerin silindiğini, linklere yükleme aşamasında olunduğunu, sonradan hepsinin yerli yerine yerleştirileceğini, bunun oldukça zaman alacağını vs vs.

gülsüm_ahla2

Kayıtlı Üye
merhaba akın 13 günde 11 kilo verdiğinizi söylüyorsunuz bunu nasıl başardınız sadece telkinin katkısından dolayımı bu kadar kiloyu verebildiniz bizleri bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler ayrıca ben telkini indiremedim site bakım aşamasında olduğundan dolayı birileri bana bu kilo verme linkini özel mesaj olarak gönderebilirmi acaba?

marla35

Kayıtlı Üye
bende daha önce indirmiş ve hala elinde bulununan birisinden rica etsem yollayabilir mi bana?çok sevinirim...

gülsüm_ahla2

Kayıtlı Üye
Tekrar herkese iyi akşamlar arkadaşlar...Ben bu bilinçaltı dosyasını göndermeniz için rica etmiştim ama kimse yardımcı olmuyor?Lütfen tekrar yineliyorum ricamı birisi bu linki özelden gönderebilirmi ?Yada site sahipleri ne zaman biz bu linkleri indireceğiz?Lütfen en kısa zamanda yarımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler ederim hepinize......

alacinn

Kayıtlı Üye
Bende bu mp3'leri bu geceden itibaren dinlemeye başlayacağım, sonuç almaya başladığımda da tekrar buraya yazacağım.

gülsüm_ahla2

Kayıtlı Üye
yani çok teşekürler çoook yardımcı oldunuz neyseki indirebildim sayın site yönetimi bu mp3 leri indirdikten sonra hangisi zayıflamak için hangisi depresyon için hepsi karışıyor nasıl olacak bu ben kilo verme dinliyorum diye depresyon dinliyormuşum işin sonunda zayıflayacağım yere artık takmıyorum filan olurum herhalde:)

gülsüm_ahla2

Kayıtlı Üye
Site yönetimine sorum olacak.Aynı zamanda bu müzik ile yorumum olacak.Ben bu müziği dinlediğim zaman arkasında ki telkin beni şahsen ürküttü .Bu ürkünç ve korkunç ses müziğin başında ne söylese bakalım GİZLİ MABET .COM DİYOR şimdi bu ne demek oluyor hem telkin içeriğini yayınlamıyorsunuz hemde yayınlarmısınız diyene tavrınız biraz tuhaf ayrıca üyelerinizin hiç bir sorusunu cevaplama tenezzülünde bulunmuyorsunuz