Psişik Yeteneklerinizden pratik ögrtm

kirmizigul3

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım biliyorsunuz ki burası birbirimize bilgi aktarımı ve öğretici bilgiler için kurulmuş bir site öyleyse neden kimse yardımci olmuyor. yeteneklerimi geliştirmek istiyorum veya bir yeteneğimin olmasını istiyorum lütfen bana yardım ediinn

kirmizigul3

Kayıtlı Üye
mesela bende birinin gözünün içine baktığımda birden fazla şey görmek istiyorum böyle bi yeteneği sonradan nasıl elde ederim gibi?

Ü

Üye silindi 58480

Arkadaşlarım biliyorsunuz ki burası birbirimize bilgi aktarımı ve öğretici bilgiler için kurulmuş bir site öyleyse neden kimse yardımci olmuyor. yeteneklerimi geliştirmek istiyorum veya bir yeteneğimin olmasını istiyorum lütfen bana yardım ediinn

Sen hele takil bizle biraz. Bize cek. Halimizle hallen. Sanki biz cok biliyomusuz gibi .,,
Kendine himalayalarda bir mentör bulsan ne degisirdi ki
4 Eylulde gelmissin 9 Eylulde ucmayi mi ogrencektin : )))

Biraz gez hele konulari. Bazilarini bi hortlat Mya gibi. Mya bi geldi 6 ayda yasam kocu oldu : )))

dhardhar

Kayıtlı Üye
Yetenek nedir biliyor musun dostum? Sana yeten olsun bence anlami. Belki de yetenin disin ek olarak ozelliktir anlami. Benim de yeteneklerim olsa keske.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Aslında o dediğin şey o kadar da iyi bir şey değil, gördüklerinden korkabilirsin. Bir şey isterken kaldırabileceğinden emin olmaya çalış. Burada yeteneklerin geliştirilmesiyle ilgili epeyce bilgi var, incele.

kirmizigul3

Kayıtlı Üye
asslinda o kadar cok korkuyorum ki görmekten bi kere basima gelmişti 1 ay rahat uyuyamamıştım her neyse tek merak ettiğim bişey var çok iyi fal bakabiliyorum bu tyr yeteneklerle bi alakası var mi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
asslinda o kadar cok korkuyorum ki görmekten bi kere basima gelmişti 1 ay rahat uyuyamamıştım her neyse tek merak ettiğim bişey var çok iyi fal bakabiliyorum bu tyr yeteneklerle bi alakası var mi

Evet var.. Falla hissiyatla alakalı sonuçta.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yok sayılır.. arada çok hassas olduğum zamanlar dışında.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Gördüklerini paylaşır mısın?

kirmizigul3

Kayıtlı Üye
ya aslında rüyayla karışık gibiydi hem gerçek gibi hem değil gibiydi de neyse sürekli ayak sesi duyuyorum en çok bu yani

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bana da biri göz perdemi nasıl kapatacağımı öğretebilir mi teknik verebilir mi ?gittiğim hocam kulaklarımı kapattı o yönden rahatım şimdi göz perdemi kapatmalıyım yoksa çıldıracagım

Ü

Üye silindi 58480

Bana da biri göz perdemi nasıl kapatacağımı öğretebilir mi teknik verebilir mi ?gittiğim hocam kulaklarımı kapattı o yönden rahatım şimdi göz perdemi kapatmalıyım yoksa çıldıracagım

Ayni hocaya bi daha gidin.
Kulak kapatabiliyorsa goz de kapatabilir.