MuSaLLaT

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Merhaba arkadaar sorum su , çocukluğumdan beri görüşüm acik varliklar var enerjiler goruyorum, hic bi isim rast gitmwz 19 yasinda bi kizim ama hic sevgilim olmadi isden hic kendi istegimle ayrilmadim hep kovuldum , cinleri rahat hissediyorum her an izleniyorum bunlari suan gece 5.10 da yaziyorum karsimdalar ani parlak isik gibi gorunuyorlar.
Bugün annemin bi havas hocasiyla gizlice konusmasini duydum bize hix anlatmaz hocam bu aralar cinler cok ugrasiuor karabasan gibi çöküyorlar dedi 8.9 yaarnda baslamis annemin de benimnde olaylar 8.9 yaslarinda basladi. Bi karacarsaflilar..
Bana yardim edin.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
onlarla konuşmaya çalışsana ne istiyorlarmış anlatsınlar ona göre bir çözümü bulunabilir

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaar sorum su , çocukluğumdan beri görüşüm acik varliklar var enerjiler goruyorum, hic bi isim rast gitmwz 19 yasinda bi kizim ama hic sevgilim olmadi isden hic kendi istegimle ayrilmadim hep kovuldum , cinleri rahat hissediyorum her an izleniyorum bunlari suan gece 5.10 da yaziyorum karsimdalar ani parlak isik gibi gorunuyorlar.
Bugün annemin bi havas hocasiyla gizlice konusmasini duydum bize hix anlatmaz hocam bu aralar cinler cok ugrasiuor karabasan gibi çöküyorlar dedi 8.9 yaarnda baslamis annemin de benimnde olaylar 8.9 yaslarinda basladi. Bi karacarsaflilar..
Bana yardim edin.
Sizin aslında en büyük musallatınız aslında kendiniz. Bunu eleştiri olarak değil benim tespitim olarak algılayın. Bir cümleniz çok dikkatimi çekti: hiç bir işim rast gitmez 19 yaşında bir kızım ama hiç sevgilim olmadı. Bakın aslında kısacık bu cümlede zihinsel musallatınız kendi iç dünyanızda çözümü bekliyor. Evet varlıklar olabilir hoş gelmişler diyip güle güle de diyebilirsiniz. Kendinizi sevin. İşlerinizin rast gitmemesi göreceli bir kavram. Hiç sevgiliniz olmaması da. Bence siz kalbi temiz çok iyi bir insansınız. Herşeyin üzerinden gelebilecek sevgi gücünüz var.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Eğer tarafınıza karşın musallat söz konusu ise bunu derhal daha ciddi boyutlara taşımadan işinin ehli birinin çözmesi gerekir. Enerjiniz den faydalanan bir ruh emici ile de karşı karşıya olabilirsiniz. İşlerinizin rast gitmemesi, iç huzurunuzu sağlayamamanızın temel sebebi bu olabilir. Birebir onlarla iletişim kurmamanızı öneririm.

Bilginize Saygılarımla

D

DAİMON

@Tunacan cinlerin yanında olması elbette hayatındaki huzursuzluğun ve zihnini doğrudan hayatına odaklayamamanın temel sebebi ama sende buna istemsiz olarak izin veriyorsun. Yukarıda @dhardhar ın da dedigi gibi bu durumla baş edebilmen için kendine olumlamalar yapabiliyor olman çok önemli.
Aksi takdirde 19 yaşlarında gencecik tertemiz günahsız bir gençsin sen. Bu varlıklarla baş edebilecek zihni, bedeni ve manevi o güç içinde mevcut. Yeterki iste. Seninde sınavın bu, hepimizi Allah sınıyor bu dünyada. Soy bağı dolayısıyla musallat olan cinlerle senin ne alakan olabilirdi yoksa. Güçlü ol Allah yardım eder. Sabret inşallah, sabret olacak.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bu forumda dalga geçilmeyecek yerde dalga geçen pek olmazdı diğerine göre çok daha disiplinli olduğunu düşünüyorum bence doğru yerdesiniz sadece böyle bir şey denk geldi diye üzülmeyin forumda musallatla ilgili bulabileceğiniz çok bilgi var

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hayır basit gelmiyor , anlamıyorlar masal gibi geliyor.

Bunun cevabı kişiden kişiye değişir. Benim de okuduklarıma güldüğüm oldu, kendi halime bakmadan..Sonra kendime sen sanki çok iyi durumdasın bir de millete gülüyorsun dediğim. Tamamen psikolojik aslında, olayı basitleştirmeye çalışıyoruz bazen başedemeyince.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
sorunun ne olduğunu araştırın derim musallat mı musallatsa neden gelmiş büyüden mi yoksa başka sebepten mi yoksa aşık olduğu için mi yoksa aileden mi geliyor görüşünüz nasıl açıldı musallat bedeninize girip mi açtı yoksa yetenek mi yoksa aileden mi geldi musallatla birlikte yoksa musallat sizdeki bir şey için mi geldi ilim yoluna girmeniz ya da en azından parapsikoloji alanında bir şeyler öğrenmeniz mi isteniyor size bir getirisi olacağı için veya yaratıcı size yardımcı olmak olduğunuz durumun farkına varın diye mi size verdi (musallat açsa bile bunun yaratandan uzak olduğunu söyleyemeyiz çünkü o denk getirmeyi ve çözüm yolları sunmayı çok iyi bilir ) düşünün araştırın yukarda saydıklarımın belirtilerini hangileri size uyuyor psikolojik sorunlarınız var mı varsa ne tür sorunlar var