Nasıl kurtulurum

Midnightsword

Kayıtlı Üye
Dizlere dolanarak dizlere sıkıntı veren ve cinsel enerjiyi tamamen emen musallat varlıklardan nasıl kurtulabilirim ?

Ü

Üye silindi 76175

Felak, nas ve Ayetel Kürsi okuduktan sonra abdest alıp iki rekat dua namazı kılıyorsunuz.
Ardından, bakın burası önemli; ceviz, fındık, fıstık, ay çekirdeği, bal ve pekmezi karıştırdıktan sonra her ayın üçünde, yedisinde, ondokuzunda, yirmiyedisinde ve son gününün kuşluk vaktinde dörder yemek kaşığı yedikten sonra bunlara ek olarak her tüketim sonrasında elli çök kalk, elli şınav ve akşam ezanından sonra iki kilometre tempolu yürüyüş / koşu yaparak bir sene bir gün boyunca devam ediyorsunuz.

Bu süreç içerisinde paket gıda ve medya içeriklerinden uzak durursanız etkisi artar.

P

Panagiotis

Felak, nas ve Ayetel Kürsi okuduktan sonra abdest alıp iki rekat dua namazı kılıyorsunuz.
Ardından, bakın burası önemli; ceviz, fındık, fıstık, ay çekirdeği, bal ve pekmezi karıştırdıktan sonra her ayın üçünde, yedisinde, ondokuzunda, yirmiyedisinde ve son gününün kuşluk vaktinde dörder yemek kaşığı yedikten sonra bunlara ek olarak her tüketim sonrasında elli çök kalk, elli şınav ve akşam ezanından sonra iki kilometre tempolu yürüyüş / koşu yaparak bir sene bir gün boyunca devam ediyorsunuz.

Bu süreç içerisinde paket gıda ve medya içeriklerinden uzak durursanız etkisi artar.
Bal pekmez kuruyemis onca seyi karistirip yer isen duz duvara bile tirmanirsin 😂😂😂

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
bakın burası önemli; ceviz, fındık, fıstık, ay çekirdeği, bal ve pekmezi karıştırdıktan sonra her ayın üçünde, yedisinde, ondokuzunda, yirmiyedisinde ve son gününün kuşluk vaktinde dörder yemek kaşığı yedikten sonra
Fikir vermekten çok gerdek gecesi için damada verilen macunun tarifini verdim resmen.Sıkıntısını yazan kişi ejderhayla ilişkiye girmeyecek 4 kaşık ne demek😂😂

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Fikir vermekten çok gerdek gecesi için damada verilen macunun tarifini verdim resmen.Sıkıntısını yazan kişi ejderhayla ilişkiye girmeyecek 4 kaşık ne demek😂😂
Çok sayıda sex partneri varsa anca yeter, belki de gerçekten ejderha sevgilisi vardır bilemeyiz 😂

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Dizlere dolanarak dizlere sıkıntı veren ve cinsel enerjiyi tamamen emen musallat varlıklardan nasıl kurtulabilirim ?
Sizde şehvet çoğaldıkça onlar sizi rahatsiz ederler.Dizlerinizdeki vücudunuzdaki hisler onların size karşı cinsel eğilimi olduğunu gösterir.Banyoda yikanirken diz kaplarinizla göbege kadar kapalı olsun.Bu tür hisler olduğu zaman gusül abdesti alın.Ayet kürsü ile koruma yapabilirsiniz.Okuyup üfleyip elinizi vücudunuzu sürün yatin.

Alakan

Kayıtlı Üye
Sizde şehvet çoğaldıkça onlar sizi rahatsiz ederler.Dizlerinizdeki vücudunuzdaki hisler onların size karşı cinsel eğilimi olduğunu gösterir.Banyoda yikanirken diz kaplarinizla göbege kadar kapalı olsun.Bu tür hisler olduğu zaman gusül abdesti alın.Ayet kürsü ile koruma yapabilirsiniz.Okuyup üfleyip elinizi vücudunuzu sürün yatin.
Dizlerindeki ve vücudundaki hisler doktora görünmesi gerektiğini ve ardından da doktorun önereceği şekilde spor yapması gerektiğini gösterir.
Ayrıca cinsel istek/ isteksizlik hem kadın hem erkek için önemli bir husustur. Hormonları ve bedeni düzgün çalışan erkek ve kadının yaşa da bağlı olarak cinsel isteği olmalı. Olmaması garip olur.
Güzel bilgiler paylaşıyorsunuz, sağolun fakat bu tarz yazılar obsesyonları arttırabilir.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Metafizik kaynakli bir sebebden dolayı oluyorsa.Doktorun verdiği ilaçlar bağimli yapan ağri kesiciden başka bir şey olmayacaktir.Evet dediğiniz doğru önlem almayı bilmiyorsanız vesvese ile takınti halı gelir sürekli.Ama açıkçası ben Metafizik kaynakli hastalıkların modern tıp dediğimiz şeyle geçecegine inanmıyorum.Sizi ilaçlara bağlımli yapmaktan başka bir önerileri olmayacaktır.İlaçlarda günü kurtarır sadece.O da belli bir ölçüde.Asla hastalık yuvasını temizlemez.Melasef bu konularda bilinçsizsek ve irademizde yoksa olanlara razı olmaktan başka bir seçenek kalmıyor.Aslinda bir o kadarda basit enerji temizliği alakalı.Negatif enerjiyi temizlemeyi öğrenmeye çalissak herkes için iyi olacaktır.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Cinsel isteksizlik pek çok nedenden dolayı olabilir, partnerle yaşanılan çözümü zor sorunlar, beslenme ve hareket düzeyi, hayat koşulları, metafizik kaynaklı, yada tıbbi sebepler..
Günde 12 saat çalışan sürekli geçim derdini düşünen, partneri tarafından aldatılıp kullanıldığını bilenler, ilişkisindeki tutkuyu kaybetmiş ama başka limanlara açılamayacak kadar yorgun ve isteksiz olanlar, çocukken tacize uğrayan, cinsellik yaşadığı kişiler tarafından istismar edilen, yeterli sağlıklı yaşam koşullarına sahip olamayan, psikiyatrik ilaçlar kullanan kişiler bunun gibi birçok durum var.. böyle insanların cinsel isteksizlik yaşamaları gayet normal bir durumdur. Çok yönlü bir durum analizi gerekir.
Bu arada üyemizin şeyi baya gündem oldu, ne çok ilgi oldu konuya, sex her zaman satar, ben de merak ettim şimdi şeyinin son durumunu :ROFLMAO:

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Cinsellik bütün yaşam tercihlerini oluşturan bişey bana göre.İnsanlar ona göre biçim alıyorlar.Cennet bile hurulik ile teşvik edilen bir kavram.Peygamberlerin Tarihdeki büyük liderlerin hepsi çok eşi olmuş.İnsani çok fazla celp eden bir şey cinsellik.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Cinsellik bütün yaşam tercihlerini oluşturan bişey bana göre.İnsanlar ona göre biçim alıyorlar.Cennet bile hurulik ile teşvik edilen bir kavram.Peygamberlerin Tarihdeki büyük liderlerin hepsi çok eşi olmuş.İnsani çok fazla celp eden bir şey cinsellik.
Evet dimi, hatta peygamberler sürekli uçkurunun peşinde koşan günümüz zamparalarının majisyen versiyonuydu :D
Ya huri için cennet için g*t korkuna dini kurallara uymaya çalışanlar yaşasa ne yaşamana ne.. oksijen israfı ;)

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Metafizik kanalları açık olanları cinsel eylimi çok olur mutlaka.Hz.Suleymanin 1000 eşi var diye geçiyor ne kadar doğru bilmiyorum.Peygamberde olsa doğanın kanunu bu.Onlar doğru olanı yapıyor.Zaten cahil insanlar tarafından cinsellik bastırıldıgi için günümüzde bozukluk var.Dinin özünde böyle bastırma yok.Evilik üzerine bir yapı var.Majikal yasalara göre hareket ediyorlar.Günumuzde de yanliş anlayış çok olduğu için değişik protipler ortaya çıkıyor.Cinsel ilişkide bir majikal bağ oluyor diye okumuştum.

P

Panagiotis

Ben bir tanesi ile bas edemedim, ömrumu yedi, cok esli olanlara saygim bin kat daha artti helal olsun ne diyeyim bilemedim 🙈🙈🙈

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben bir tanesi ile bas edemedim, ömrumu yedi, cok esli olanlara saygim bin kat daha artti helal olsun ne diyeyim bilemedim 🙈🙈🙈
Paran azdır ondandır, yoksa peşinden ayrılmaz hazır ve nazır halleriyle beklerlerdi, soylu asilzade hanımlar gibi :D sen istersen ister istemezsen istemezlerdi. Emrine amade olarak yormazlardı seni, tabi büyü yapıp bağlamaya çalışanlar olduğunda azıcık sıkıntı olurdu, taki sen evinin anahtarını bile teslim edene kadar :ROFLMAO:
O kadar çok örnek görüyorum ki, ibo nun bile kaç partneri var gayet de güzel idare ediyorlar, hepsine bonkör olduğu sürece..

Midnightsword

Kayıtlı Üye
Neredeyse hepiniz "dalgaya vuruyorsunuz" Demekki insanların başına gelmeyince anlamıyorlar neyseki bu forumda ciddi şekilde yardım etmek isteyen insanlarda tanıdığıma memnunum yoksa bu manzara karşısında bu forumdan ümidimi kesecektim