Mucize Yaratan Kelimeler

makssenberg

Kayıtlı Üye
poindu yu mesela nasıl kullanabiliriz ? Geçmişimizde biraktiğimi konuşmadiğımız kişiler için kullanılabilir mi
poindu unuttuğunuz bir şeyi hatırlatmak içindir siz ne sandınız? ayrıca galiba kimse yazmamış bunlar türkçe okunuşları değil ingilizce okunuşları.

Ü

Üye silindi 62166

Bu kelimeleri daha önce görmüştüm hatta seneler önce gerçekten önemli diye bir kaç kez denemiştim ama faydasını göremedim...

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
görünmez dünyanın küçük yaratıkları sadece kendılerıne aıt bır dılde kullanılan bu basıt kelımelerle gizli bir temas kodu kuruyorlar..yanlarındakı uğurlu sayılarıyla söylendiğinde mucizeler yaşandığı söyleniyor

ro-ama(11) )= yeni gençlik
breemar(18) = mükemmel sağlık
lola(12) = aşk
shoras(2) = romans
trinka (5) = para
ouma (7) = yeni arkadaslar
hora( 4) = sağduyuluk ,bilgelik
oom-rama(9)= yetki (komuta)
owaye(22) = koruma
swa-soon(8)= acının dınmesı
on-raa(3) = bir tartışmada zafere ulaşmak
poindu(14) = unutulmuş bir şeyin hatılanması
tavano(31) = kumarda kazanç
hinç(48) = zamanın durdurulması

bu kelımeler genelde küçük mucizeler için kullanılır..bunlar enerjı hamlelerınde ve acıl yardım anlarında etkılı olmaktadırlar..bu kelımeler gizli dilleri konuşan kımseler tarafından kullanılmakta ve tesadufen keşfedılen kelımelerdır..
alıntı.
trinka işey yarıyor gibi tabi parasız kaldığında

Seuta

Kayıtlı Üye
Ilk defa gordum bu paylasimi bir iki trinka bende tiklattim bende bakalim :)

Ü

Üye silindi 57044

bu tür mantralar hep 21.yüzyıldan önce işe yarıyordu.. insanı insan yapan arzusuydu ve bu tür mantralar arzuyu arttırıp hedefe gitmeyi kolaylaştırırdı.. beyin ise hesap kitap organıdır.. yani kişinin arzusunu tatmin etmeye yönelik çalışan bir cevherdir, bir potansiyeldir..

21.yüzyıldan sonra yaradan kural değişikliği yaptı.. artık mantralar filan işe yaramıyor.. kesin bilgi yayalım.. geçmişte işe yarıyordu ama günümüzde çok popüler olduğu için..; yaradan, mantra ile yaratma olayını kesmiştir.. yani hiç bir yaradılan artık mantra ile yaratamaz.. fakat eskiden öyle bir kural koymamıştı yaradan.. esmaül hüsna okuyan bir kişi bir takım tecelliyatları gerçekleştirebilirdi.. ama artık kalktı. yaradan kaldırdı o kuralı.. kaldırmasının nedeni; artık her türlü egoistin bu tür bilgilere kolayca kavuşmasından kaynaklanıyor.. her hürlü egoist bu tür mantra okuyarak kendisi için birşeyleri lehine sonuçlandırma yöntemlerini öğrendiği için artık yaradan kesti attı onu.. yani artık eskisi gibi işlemiyor sistem.. siz uyanıksanız yaradan sizden sonsuz kat daha uyanık bunu unutmayın..!!

bende söylemesi siz isterseniz yinede deneyin ama emin olun 21.yüzyılda sökmeyecek o yöntem.. 21.yüzyılda yaradanın tek bir düşüncesi var..; oda kişiyi son ıslaha getirmek.. yani kendim için koşulundan, onun için(yaradan için) koşuluna getirmek.. kişiyi ben demekten vazgeçirmek istiyor.. sadece yaradan denmesini istiyor artık...

makssenberg

Kayıtlı Üye
bu tür mantralar hep 21.yüzyıldan önce işe yarıyordu.. insanı insan yapan arzusuydu ve bu tür mantralar arzuyu arttırıp hedefe gitmeyi kolaylaştırırdı.. beyin ise hesap kitap organıdır.. yani kişinin arzusunu tatmin etmeye yönelik çalışan bir cevherdir, bir potansiyeldir..

21.yüzyıldan sonra yaradan kural değişikliği yaptı.. artık mantralar filan işe yaramıyor.. kesin bilgi yayalım.. geçmişte işe yarıyordu ama günümüzde çok popüler olduğu için..; yaradan, mantra ile yaratma olayını kesmiştir.. yani hiç bir yaradılan artık mantra ile yaratamaz.. fakat eskiden öyle bir kural koymamıştı yaradan.. esmaül hüsna okuyan bir kişi bir takım tecelliyatları gerçekleştirebilirdi.. ama artık kalktı. yaradan kaldırdı o kuralı.. kaldırmasının nedeni; artık her türlü egoistin bu tür bilgilere kolayca kavuşmasından kaynaklanıyor.. her hürlü egoist bu tür mantra okuyarak kendisi için birşeyleri lehine sonuçlandırma yöntemlerini öğrendiği için artık yaradan kesti attı onu.. yani artık eskisi gibi işlemiyor sistem.. siz uyanıksanız yaradan sizden sonsuz kat daha uyanık bunu unutmayın..!!

bende söylemesi siz isterseniz yinede deneyin ama emin olun 21.yüzyılda sökmeyecek o yöntem.. 21.yüzyılda yaradanın tek bir düşüncesi var..; oda kişiyi son ıslaha getirmek.. yani kendim için koşulundan, onun için(yaradan için) koşuluna getirmek.. kişiyi ben demekten vazgeçirmek istiyor.. sadece yaradan denmesini istiyor artık...
Bir yerinizden yasa uydurmayınız, başlıktaki üyelerin ve benim de yorumlarda bahsettiğimiz gibi işe yarıyorlar.

Ü

Üye silindi 57044

Bir yerinizden yasa uydurmayınız, başlıktaki üyelerin ve benim de yorumlarda bahsettiğimiz gibi işe yarıyorlar.
şimdilik işe yarıyorlar.. yada size işe yarıyormuş gibi gözüküyor.. gelecekte bütün şartların aleyhinize döndüğünü göreceksiniz...

makssenberg

Kayıtlı Üye
şimdilik işe yarıyorlar.. yada size işe yarıyormuş gibi gözüküyor.. gelecekte bütün şartların aleyhinize döndüğünü göreceksiniz...
Amacın bence manipülasyon. Önce işe yaramadığını söyledin şimdi geri vites ettin gelecekte yaramayacak diyorsun. Çevir gazı yanmasın.

Ü

Üye silindi 57044

21.yüzyıldan sonra işe yaramayacak diyorum.. bu forumda 1960, 1950, 1970, 1980, 1990 doğumlularda vardır ben bundan eminim.. bir kişi en geçkininden 1990'lı yıllarda bu yöntemin işe yaradığını görecek.. 1984'lü diyelim.. bu tarihte doğan bir şahıs bile mantraların işe yaradığını görecektir.. fakat milenyumdan sonra işe yaramayacak.. fakat psikolojik şartlanmalardan ötürü sanki işe yaradığını sanacak.. buraya dikkat et! bir nevi plasebo yani..

2000 doğumlu veyahut 1995 doğumlu herhangi bir oğlan veyahut kız gelsin şu günümüzde mantra çeksin, esmaül hüsna vs okusun fark etmez.. bitti.. yaradan kapattı o dönemi..

yanlış anlamayın ben herhangi bir psikolojik rahatlama yöntemine, mantraya veyahut kutsal söze karşı değilim.. o şekilde algılanmakta istemem.. fakat bitti artık.. yaradan o dönemi kapattı.. aslında 1995'den sonra kapattı o dönemi ben yinede 5 sene geç söyledim...

makssenberg

Kayıtlı Üye
21.yüzyıldan sonra işe yaramayacak diyorum.. bu forumda 1960, 1950, 1970, 1980, 1990 doğumlularda vardır ben bundan eminim.. bir kişi en geçkininden 1990'lı yıllarda bu yöntemin işe yaradığını görecek.. 1984'lü diyelim.. bu tarihte doğan bir şahıs bile mantraların işe yaradığını görecektir.. fakat milenyumdan sonra işe yaramayacak.. fakat psikolojik şartlanmalardan ötürü sanki işe yaradığını sanacak.. buraya dikkat et! bir nevi plasebo yani..

2000 doğumlu veyahut 1995 doğumlu herhangi bir oğlan veyahut kız gelsin şu günümüzde mantra çeksin, esmaül hüsna vs okusun fark etmez.. bitti.. yaradan kapattı o dönemi..

yanlış anlamayın ben herhangi bir psikolojik rahatlama yöntemine, mantraya veyahut kutsal söze karşı değilim.. o şekilde algılanmakta istemem.. fakat bitti artık.. yaradan o dönemi kapattı.. aslında 1995'den sonra kapattı o dönemi ben yinede 5 sene geç söyledim...
"yaramayacak" demedin "mantralar filan işe yaramıyor" dedin kıvırma bence artık. Sen plasebo'yu çok yanlış anlamışsın bu arada. Ayrıca 98'liyim işe yarıyor. Başlığı terk et bence.

Ü

Üye silindi 57044

"yaramayacak" demedin "mantralar filan işe yaramıyor" dedin kıvırma bence artık. Sen plasebo'yu çok yanlış anlamışsın bu arada. Ayrıca 98'liyim işe yarıyor. Başlığı terk et bence.
ne tür mantralardan söz ediyorsun? lamm gibi.. rammm gibi veyahut ommm gibi bedensel ve ruhsal gelişimle ilgili mantralardan mı? o tür mantralardan söz ediyorsan tabiki tesirli olur.. çünkü o tür mantralar senin bireysel gelişiminle ilgili ve hatta taç çakrasını yeterince aktifleştirebilirsen yaradan ile bağ bile kurdurtur sana..

ben başkalarını etkilemeye yönelik tılsım gibi, büyü gibi mantralardan söz ediyorum.. çakraları açmak için kullanılan mantralardan değil..

çakraları açmak için kullanılan mantralara yaradan kısıtlama koymadı ve asla koymayacakta...

makssenberg

Kayıtlı Üye
ne tür mantralardan söz ediyorsun? lamm gibi.. rammm gibi veyahut ommm gibi bedensel ve ruhsal gelişimle ilgili mantralardan mı? o tür mantralardan söz ediyorsan tabiki tesirli olur.. çünkü o tür mantralar senin bireysel gelişiminle ilgili ve hatta taç çakrasını yeterince aktifleştirebilirsen yaradan ile bağ bile kurdurtur sana..

ben başkalarını etkilemeye yönelik tılsım gibi, büyü gibi mantralardan söz ediyorum.. çakraları açmak için kullanılan mantralardan değil..

çakraları açmak için kullanılan mantralara yaradan kısıtlama koymadı ve asla koymayacakta...
Daha fazla yazmayacağım anlayan anlamıştır

Ü

Üye silindi 57044

Daha fazla yazmayacağım anlayan anlamıştır
mantrayı nasıl kullandığın önemli.. senin için değil ama sistem için önemli, üst güç için önemli.. mantrayı bireysel anlamda gelişim için kullanırsan bu yaradanı sevindirir.. lam gibi, vam gibi, ram gibi, yam gibi, ham gibi, aum gibi ve nihayetinde ommm gibi mantralar, senin kendi bireysel ve ruhsal gelişimin için kullandığın mantralardır..

bu tür mantraları kullanırsın çünkü kendini hem fiziksel hemde ruhsal olarak geliştirmek istersin.. bu doğaya aykırı değildir.. bu dostunu kendin gibi sev kuralına aykırı değildir.. bu mantraları kullanman senin doğa ile, yani yaradan ile zıt gittiğini göstermez.. en azından bu bu mantraların çerçevesinde kaldığın taktirde...

fakat senin gibi serseriler, başı bozuklar hep daha fazlasını ister bunu biliyorum.. yaradanda biliyor.. işte o yüzden 21.yüzyılda büyü yasaları sökmeyecek artık... senin gibi serseriler ve art niyetliler kötüye kullanmasın diye o yasayı değiştirdi...

21.yüzyılda dışarıya yönelik tılsım yüklemeleri, enerji ile dışarıdaki herhangi bir varlığa etki etme gibi şeyler artık yok.. yaradan onları değiştirdi.. eksen kayması gibi düşün.. nasılki dünyanında bazen ekseni kayıyor.. kurallar değişiyor.. işte o şekilde düşün.. manevi dünyadada değişikliğe gidildi.. gidilmeseydi; senin gibi kanı bozuk, egoist ve herşeyi kendisi için isteyenler internet çağında gücü kötüye kullanırdı çünkü.. şimdi anladınmı bu değişikliğin nedenini?

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bu romansı çok merak ediyordum araştırdım bulamadım teşekkür ederim.Tekrarlarken nasıl söylüyorduk
ingilizce okunuşunu telaffuz edeceksiniz, google translate'e o kelimeyi yazın "dili algıla" yazan kısmı değiştirin ingilizce yapın sonra hemen altındaki hoparlör işaretine tıklayıp sesi dinleyin, o telaffuzun aynısı olmalı. bulamazsanız mesaj atın ses kaydımı yollayabilirim