Gördüğüm rüyalar ve hissettiğim şeyler gerçek oluyor

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Uzun zamandır aklımı kurcalayan bi soru var. Gördüğüm rüyaların çoğu gerçek oluyor veya bir rüya görüyorum ve bunu arkadaşıma anlatmama rağmen ertesi gün benim gördüğüm rüyayı gördüğünü anlatıyor. Mesela rüyamda hamile olduğumu ve sokakta bi ameliyathaneye girip doğurduğumu ama çocuğu istemediğimi gördüm rüyadan kan ter içinde kalktım ve ablamın doğuma gidiyorum bana dua edin diye mesaj attığını görüp şoka uğradım ayrıca yeğenim 2 aylık olana kadar ablam yeğenimi pek sevmiyordu. Ve bi olay hakkında ne söylesem doğru çıkıyor içime ne doğsa gerçekleşiyor ve bu durum beni korkutmaya başladı bu olaylara bi açıklık getirmek istiyorum

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Gercekte hamile kaldınız mı peki ben orasını anlamadım

rrbg

Kayıtlı Üye
Herkeste farklı şekilde olabilir tabii ama bende genel olarak dünyevi şeylerle daha çok uğraştığım zaman ya da meditasyon yapmadığım zamanlar bu sezgilerim ve rüyalarım olmuyor. Prekognisyon deniliyor diye biliyorum gelecekteki olayların rüya ya da başka yolla aktarılmasına.

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Herkeste farklı şekilde olabilir tabii ama bende genel olarak dünyevi şeylerle daha çok uğraştığım zaman ya da meditasyon yapmadığım zamanlar bu sezgilerim ve rüyalarım olmuyor. Prekognisyon deniliyor diye biliyorum gelecekteki olayların rüya ya da başka yolla aktarılmasına.
Yani yaşadığım olaylar tesadüf değil