Denemiş kuantum yöntemi(Bize özel)

biard

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim taichi ve alin. Ben mektubumu yastığımın altına koymadım. Boş bir çekmeceye koydum. Aslında arada bir açıp okumaya korkuyorum. Okudukça daha imkansız geliyor gibi. Ama şifa enerjileriyle destekliyorum niyetimi. Bu mektubu niyet gerçekleşene kadar açmasam olur mu?

alin

Kayıtlı Üye
Arada bir okuma dilerseniz idi, yoksa zorunluluğu yok. Yalnız yastığın altına koymanız, aslında bilinçaltı düzeyine etki ve negatif vesveselere engel içindi. Yani benim önerim, mutlak yastığın altına koyulması ki amacı da sabah kalktığımız ve gece yattığımız titreşim düzeyleriyle, bizim bilinçaltı düzeyde en açık olduğumuz anlarda, biz fark etmesek de çekimi kuvvetlendirmek. Mümkünse mutlak yastığın altını öneririm. Mektubu da zaten bittikten sonra ister atın, ister yakın, bir daha okumamalısınız. Evet işlem bittikten sonra zaten okunmayacak (çünkü evrene attık, elimize geri almamalı) işlem bitene kadar da evet açmasanız olur.

Sevgiyle...

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Sayın alin benim isteğim kimsenin aklına gelmiyecek ve olmasının suanki düzeni değiştireceğinden olacağını hiç sanmıyorum hayattaki tek arzum emelim diyebilirim kendim için istediğim bir şeyde değil aslında insanlık için deniyeceğim zarar çıkmaz :)

Vmprincess

Kayıtlı Üye
Kendi deneyiminden bizim de yararlanmamızı sağlaman çok güzel bir davranış çok teşekkurler paylaşım için. Olacağına inanıyorum ama dilerim çok rahatça ve kolaylıkla, en güzel en mutlu olacağımız şekilde hepimizin niyetleri olur. :)

Sayın alin mektubu bir daha okumamalısınız demişiniz ve arada bir okuma zorunlu değil demişiniz. Yani bir daha hiçbir sekilde acıp okumayalım mı, yoksa açıp okursak birsey olur mu ne yapmalıyız?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sayın alin mektubu bir daha okumamalısınız demişiniz ve arada bir okuma zorunlu değil demişiniz. Yani bir daha hiçbir sekilde acıp okumayalım mı, yoksa açıp okursak birsey olur mu ne yapmalıyız?

İşlem bitmeden önce açıp okursanız eğer dilekleriniz büyükse kendinizi ve uygulamayı negatif yönde etkileyebilirsiniz.İnancınızı yitirebilirsiniz.O yüzden okumayın . :) Uygulamayı yaptıktan sonra bir daha hiç açmayın.Dilekleriniz gerçekleştiğinde bile açmayın. :)

alin

Kayıtlı Üye
Mektubu arada bir okumak, henüz işlem dönemince (yastık altında tuttuğumuz 21 gün) kişiye okumak iyi gelirse okuyabilir, yok daha zorlanıyorsa hiç okumayabilir. Bunun kesin bir kuralı yok, diğer konular gibi kuralsızlığı, buradan siz nasıl iyi hissedecekseniz uygulama ile ilgili. Yani iyi inanç enerjisi nasıl ayakta duracaksa. Mektubu bir daha okumamalı kısmı ise sayın thai chi'nin de söylediği gibi işlem bittikten sonra, yani evrene attıktan sonra mektubu. Özetle işlem bitene, mektubu atana-yakana kadar kişi dilerse bakabilir. Örneğin ben bir iki en fazla bakmışımdır. İşlem bitip evrene attıktan sonra, hiç okumamalı. Uzak bir ülkeye attığımız mektubu, bir daha elimize nasıl almazsak, koca evrene yolluyoruz, artık iş bizden çıktı, ondan dolayı işlem sonunda bir daha okumayacağız.

Sevgiyle...

Vmprincess

Kayıtlı Üye
21 günün sonunda sizce çöpe mi atsak daha etkili olur yoksa yaksak mı? Öneride bulunursanız sevinirim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
21 günün sonunda sizce çöpe mi atsak daha etkili olur yoksa yaksak mı? Öneride bulunursanız sevinirim

Yaksanız daha iyi olur . :) Dileğiniz gerçekleştikten sonra yakın ama. 21 gün bitince yakmayın.Dileğiniz gerçekleşene kadar saklayın . Ve fazla bakmayın . :)

alin

Kayıtlı Üye

Çöpe atmak değer yitirmesi gibi olmaz mı bilinçaltımızda? Yakabilirsiniz,postalayabilirsiniz gözünüzün görmeyeceği bir yerde, evren onu oradan almış gibi, o kutu evrene ulaşmış gibi yakmak ya da bu önerilerim. Yakarsanız zaten ulaştırmak amaçlıdır mektubu, yok postalamış gibi bir kutuda saklarsanız da görmeden gerçekleşene kadar kalabilir.

Sevgiyle...

Keira

Moderator
Deniz kenarı bir yerde oturuyorsanız, dileğiniz gerçekleştikten sonra güzel bir günde denize atın, eğer denize kenarı bir yerde oturmuyorsanız önce yakın, küllerini bir ağaç dibine gömerek sulayın. Şahsi düşüncemdir. Sevgiler..

MoNa

Kayıtlı Üye
Denenmiş yöntemlere bayılıyorum, insanın şüphe duymadan uygulayabilmesine olanak veriyor.

Herşeyin temelinde de o var zaten. ŞÜPHE DUYMADAN İNANMAK.
Bu şekilde yaşamayı diliyorum hepimiz için.
Tüm hayatımızı ve her sahada şüphelerden arınmış saf niyet ve dilekler ile yaşayabilelim inşaallah. ve Amin.

Bir Hadis-i Şerifi hatırlıyorum bu konu ile tam örtüşmekte, o sebeple yazmalıyım.

Hz. Ömer radıyallahu anh anlatıyor:
"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: Siz Allah'a hakkıyla tevekkül edebilseydiniz, sizleri de, kuşları rızıklandırdığı gibi rızıklandırırdı: Sabahleyin aç çıkar, akşama tok dönerdiniz."

horrorist

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir yazı çok teşekkürler.Ben de daha dün başladım.Gerçekleşeceğine yürekten inanıyorum daha doğrusu inanmaya çalışıyorum ama bazen ''ya olmazsa, moralim çok bozulacak'' diye istemeden de olsa düşünüyorum çünkü vücudumda fiziksel bir değişiklik istiyorum.Ne yapmalıyım sizce? Bunun olmasını çok istiyorum ve bir şey daha soracağım bu mektubu yazıp yastığın altına koyduk ya gün içerisinde hep mektubu ve dileğimizi düşünmeli miyiz?
Sevgiler...

akin02

Kayıtlı Üye
bu forumu sevdım inanırmısınız kavc gün önce bana ne olur yardım edin diye baslık acmıstım..bıraz korkak bır insanımdır cok seyler okudum ama cesaret edemedım benım sevdigim benı terkettı daha dogrusu dini nikahlı eşim onunla tekrar kavusmak istiyorum bunu deniyebilirmiyim

teknik67

Kayıtlı Üye
bir canlıya yardım edebilecekken, sevindirebilecekken; parasal veya değil ( örn : kedi,köpek,kuş,insan,bitki,ağaç vs. vs.) aman bana ne diyorsanız beni ne ilgilendirir diye düşünüyorsanız hiç bir şey istemeye de hakkınız yoktur.her şey sizin iyi niyetiniz ve bakış açınız kadardır.yani ne kadar verirseniz (maddi veya manevi) o kadar alırsınız.yoksa mektupları yazar yazar durursunuz.önce yapabileceğiniz iyilikleri yapın sonra ne yazacaksanız yazın veya yüce ALLAH tan isteyin.

horrorist

Kayıtlı Üye
Hep dileğim gerçekleşsin hayırlı ya da hayırsız, Allah'ım sonuçlarına razıyım diyordum(her zaman hayırlısını iste derler ama :)) bugün de rüyamda öyle olduğunu gördüm.Dileğim gerçekleşmişti ve kötü olan sonucunu öğreniyordum.Ama yine de üzülmüyordum.

tarık

Kayıtlı Üye
bir arkadaş için konuyu güncelliyorum bu arada alin nerelerdesinnn yeni yazılarını bekliyorum:)