Denemiş kuantum yöntemi(Bize özel)

alin

Kayıtlı Üye
Sayın hera, konunun sonlarına doğru şöyle yazmıştım: Küçük bir kutu yapıp atabilirsiniz, hatta kutuya bir delik açıp postalamış gibi düşünebilirsiniz. Emin olduğumuz siparişi veriyoruz ne de olsa. Süre dolduktan sonra aklınıza gelebilir ancak gerekli olan kodlama oluştu, ortada kalmasına gerek yok. Ta ki niyetleriniz gerçekleştiği an yakın atın vs. fark etmez.

Dil olayına gelince, baskın olduğunuz anlamada ve konuşmada hangi dilse tercih edebilirsiniz ya da başka dil seçmek sizi daha rahat hissettirecekse seçebilirsiniz. Uygulamada asıl olan, sizin en keyifli halinizi yakalamaktı zaten. Yalnız, ben bilinçaltının da işe gireceğinden, çocuk yaşlarda konuşulan dil hangisi ise onu daha çok öneririm, tercih sizin.

Sevgiyle...

@nemon

Kayıtlı Üye
Paylaşım için çok teşekkürler alin.Bu akşamdan itibaren deneyeceğim.Umarım bende başarabilirim

focus

Kayıtlı Üye
Bağıra bağıra istedim bağırmaktan sesim gitti, artık isyan ediyorum. Evrene diyorum ki vereceksen şimdi ver. Şimdi vermedin mi geç gelen gibi acı veriyor kazanımları olmuyor. Sonra kendime dönüp bağrıyorum "niye ben, niye" diye. Sonra koskoca sessizlik ve bir hiçlik. Kısacası yoruldum, her açıdan inanç da dahil böyle sevgi nasıl bir sevgi? Nasıl bir sınav? Buram buram yıpranış ve çöküş yaşıyorum. Yani artık hiç birşeyi umursamaz oldum. Hiçbir şeyi sorgulamaz oldum, olacaksa olur olmuycaksa olmaz. Kısaca bana ilahi olarak bir rektifiye lazım yoksa böyle olmayacak.

Sağlıcakla ve ışıkla.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Yaradan karıncanın yürüyüşündeki sesi bile duyar. :) O Semi'dir. O sizin görmekten aciz olduklarınızı görür. O Basir'dir. O "zamanın" ve her şeyin yöneticisidir. İyi forumlar. :)

Sevgiler... :)

Sistem X

Banlı Kullanıcı
Şimdi benim bazı hayallerim var fakat en büyük halim belli ama bu hayalimin olmasını engelleyen bazı şartlar var. Bu engel olan şartlar olmazsa zaten çoktan hayalimi gerçekleştirmiş olacaktım. Bu şartların ortadan kalkması çok ama zor. Hatta imkansız. Bu durumu ortadan nasıl kaldırabilirim? Ayrıca paylaşım çok süper olmuş. Bu durumdan nasıl kurtulacağımı anladığım anda deneyeceğim.

alin

Kayıtlı Üye
Şeyler (durumlar, olaylar, kişiler) biz çok dilediğimiz halde bizde değilse, mutlak bir (bir kaç) engel vardır. Bu engellerden en büyüğü aslında kendimizizdir.

Dış etkenler, insanlar, durumlar, hep biz fırsat verdikçe bizde vardırlar. Bir çoğumuz bunu duydukça, haklı yanıtlar verir "ama ben niye bu yokluğu-mutsuzluğu çekeyim". İşte bütününden görebildikçe, kendi çekimlerimiz olduğunu fark ediyoruz.

Engelleri ya biz yaratırız, ya evrenin yasası önümüze getirir. Bir mesaj olarak önümüze gelen engeller, hayırlı-hayırsız ayrımından dolayı gelir. Bizden kaynaklanan engellerde, kendi içimize yönelim, iç yanıtımız çözüm olacaktır.

Sevgiyle...

Sistem X

Banlı Kullanıcı
Şeyler (durumlar, olaylar, kişiler) biz çok dilediğimiz halde bizde değilse, mutlak bir (bir kaç) engel vardır. Bu engellerden en büyüğü aslında kendimizizdir.

Dış etkenler, insanlar, durumlar, hep biz fırsat verdikçe bizde vardırlar. Bir çoğumuz bunu duydukça, haklı yanıtlar verir "ama ben niye bu yokluğu-mutsuzluğu çekeyim". İşte bütününden görebildikçe, kendi çekimlerimiz olduğunu fark ediyoruz.

Engelleri ya biz yaratırız, ya evrenin yasası önümüze getirir. Bir mesaj olarak önümüze gelen engeller, hayırlı-hayırsız ayrımından dolayı gelir. Bizden kaynaklanan engellerde, kendi içimize yönelim, iç yanıtımız çözüm olacaktır.

Sevgiyle...

benim daha çok meslek seçiminde .. fakat bazı dış etkenlerim olumsuz etkilerine uğradım ve de geçmeyecek şekilde ... her şeyi denesem bile geçmez nasıl olur bilmiyorum ... :/

Ms.Owl

Kayıtlı Üye
Merhabalar, Ben bu uygulamayi gecen yil bu siteden gorup yapmistim. Hepsi olmasada bircogu gerceklesti. Insanoglu istedigini elde ettikten sonra onceki durumunu unutuyor. Bende unutmusum. Simdi okuyunca hatirladim. Hem kizdim kendime hemde kaybettigim bir seyi bulmus gibi sevindim. Sukretmeyide hatirladim. Cok sukur...

Ayrica tesekkur ederim :D

alin

Kayıtlı Üye
benim daha çok meslek seçiminde .. fakat bazı dış etkenlerim olumsuz etkilerine uğradım ve de geçmeyecek şekilde ... her şeyi denesem bile geçmez nasıl olur bilmiyorum ... :/
Şayet sizi sıkan, yanlış gittiğinizi düşündüğünüz durumların içindeyseniz, anı durdurun zihninizde ve gözlemci olun merkezde kalmayın. Etkiler, tepkiler, siz ve sizin ideal gördükleriniz ne kadar doğru yolda. İlk sorunuz şu olmalı, idealiniz, isteğiniz gerçekten yolculuğunuz mu? Sizi temin ederim, o farkındalığı biraz yakalarsanız, ya yanlış giden durumlar düzeliyor, ya yanlış giden yolunuz.

Merhabalar, Ben bu uygulamayi gecen yil bu siteden gorup yapmistim. Hepsi olmasada bircogu gerceklesti. Insanoglu istedigini elde ettikten sonra onceki durumunu unutuyor. Bende unutmusum. Simdi okuyunca hatirladim. Hem kizdim kendime hemde kaybettigim bir seyi bulmus gibi sevindim. Sukretmeyide hatirladim. Cok sukur...

Ayrica tesekkur ederim :D

İşe yaramasına çok sevindim. Hep bahsettiğim bir şey var, önünüze çıkanlar da vesiledir, her yön gösteriş de araçtır. Siz inanmayı tercih ettiniz ve yaşandı. Şükürü unutmamalı, teşekkürü, şükürü bilmediğimizde, fark etmediğimiz yeni negatif açıklar yaratıyoruz. Uygulamalar çok, yeter ki olun, isteyin, gerçekleşsin.

Sevgiyle...

görkem35

Kayıtlı Üye
Gerçekten hoş bir çalışma emeğinize sağlık. Sizlerinde dediği gibi herşey insanın kendinde bitiyor. Bunu genelde sıkça duyarız kötü düşünme iyi düşün, istersen başarırsın gibi ama bu tarz somutlaştırarak istemek çok ilgimi çekti en yakın zamanda mutlu ve rahat oldugum zamanda denicem.

Cadyy

Banlı Kullanıcı
Kutu derken ?hani tuhafiyecilerde satılan küçük sandıklar olurmu?

alin

Kayıtlı Üye
Elbette sayın Caddy, uygulamada da söylendiği gibi tamamen bizim nasıl istediğimize bağlı, katı kuralları da yok. Dilerseniz, bir kartonu kutuya çevirin, dilerseniz bir sandık ya da görülmeyecek bir yere postalamış gibi düşünerek saklayın. Siz nasıl, daha özel hissederseniz.

Sevgiyle...

H€RA

Kayıtlı Üye
Tarih vermiştim olmasını istediğim şeylere, günü dolan isteklerim kısmen gerçekleşti. Kısmen gerçekleştiği için diğer günü gelmemiş isteklerimin olma olasılığı varmı, yoksa ben bu kağıdı ne yapayım yakayım mı? En iyisi günü gelmemiş isteklerimi yeni bir kağıda yazmak mı?

alin

Kayıtlı Üye
Uygulamaya olan inancınızı koruyor olarak yapabilirsiniz. Bir de önerim şudur; tarih verdiğiniz bir niyet varsa, içine aynı anda tarih verilmemiş niyet katmayın. Ya geniş zamanlı niyetler aynı uygulamada olsun ya da aciliyeti olan var ise onları tek kerede uygulayın. Çünkü asıl önemli olan inanç ve basit net olması. Kafa karışıklığı ve acabalar olmaması. Şu an için acabalar oluştu ise kalan niyetler için yenileyebilirsiniz. Yakmak istiyorsanız da yakın, ancak yakarken yine henüz vakti gelmemiş niyetlerinize odaklanın, bu da bir işlem gibi algılayın, yakarken onların da hızla gerçekleştiğini imajine edin. Kısa bir süre bekleyin ve yine en hazır hissettiğiniz an yenisini uygulayın. Uygularken de kısmen gerçekleşenlere odaklanın ki bilinç altı referans olarak gerçekleşiyor kısmını alsın.

Sevgiyle...

tarık

Kayıtlı Üye
niyetlerimize tarih koyabilirmiyiz 1 ay sonra kendi evimde oturuyorum gibi...

alin

Kayıtlı Üye
Uygularken inancınızı azaltacak durumlar olmasın kafi. Yani siz bu yazıyı yazdığınız an, bilinçaltınız bu kadarı da erken diye başlayan konuşmalarla fark etmeseniz de sizi negatif duygu durumuna çekmesin. Olası görün, inanın yeter.

Sevgiyle...

focus

Kayıtlı Üye
Siz dileyin samimiyetle, Alemlerin Rabbi sayısız melekleri ile o ihlas dolu kalplerin ihtiyaçlarını en yüksek hayra ve zamana mutlaka gönderiyor.

Sağlıcakla ve ışıkla.

tarık

Kayıtlı Üye
mecbur focus en sonunda sizin umut dolu bir yazınızı okudum Allah mutluluğunuzu arttırsın

denis22

Kayıtlı Üye
Uygulamaya olan inancınızı koruyor olarak yapabilirsiniz. Bir de önerim şudur; tarih verdiğiniz bir niyet varsa, içine aynı anda tarih verilmemiş niyet katmayın. Ya geniş zamanlı niyetler aynı uygulamada olsun ya da aciliyeti olan var ise onları tek kerede uygulayın. Çünkü asıl önemli olan inanç ve basit net olması. Kafa karışıklığı ve acabalar olmaması. Şu an için acabalar oluştu ise kalan niyetler için yenileyebilirsiniz. Yakmak istiyorsanız da yakın, ancak yakarken yine henüz vakti gelmemiş niyetlerinize odaklanın, bu da bir işlem gibi algılayın, yakarken onların da hızla gerçekleştiğini imajine edin. Kısa bir süre bekleyin ve yine en hazır hissettiğiniz an yenisini uygulayın. Uygularken de kısmen gerçekleşenlere odaklanın ki bilinç altı referans olarak gerçekleşiyor kısmını alsın.

Sevgiyle...

Değerli alin peki 21-40 gün değil de bir-iki hafta bekletsek olur mu?