Büyü yapmanin zararlari nelerdir?

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Merhaba
Burada büyü yapilip zarar görmüş insanlarin ya da büyü yapmanin yollarını arayan insanlarin paylasimlarini görüyoruz... bu bende su cagrisimi de yapiyor, büyü yapan ya da yaptiran kisi ne gibi etkilere maruz kalıyor ? bunu ozellikle kötülük amacli yapan kisilere ne oldugu merak ettigim icin soruyorum...

xax2

Kayıtlı Üye
İki kere yaşadım Allah yaşatmasın birdaha bir imtihanın içindeyiz . Yapan kişi yaptıranın halini görse tövbe eder keşke yapmasaydım der . Bazılarıda oh çeker zaten oh çeken müslüman değildir kafir yada yahudidir . Sözde müslümanlar diyoruz biz ona

xax2

Kayıtlı Üye
Günümüz artık hacıdan hocadan medet uman en ufak bir prpblemde koşa koşa biyü yaptırmaya giden kadınlardan ayrıldıktan sonra geri getirmek için koşa koşa hocaya giden erkeklerden oluşuyor . Kimse 5N1K ile kendini sorgulamıyor . Allah var gam yok . Çok şükür hepsi hakettiğini buldu Allah göstermeden öldürmezmiş lafı boşa bir laf değildir. Sen bugün başkasını delirtirsin başkası yarın seni delirtir .

dhardhar

Kayıtlı Üye
İki kere yaşadım Allah yaşatmasın birdaha bir imtihanın içindeyiz . Yapan kişi yaptıranın halini görse tövbe eder keşke yapmasaydım der . Bazılarıda oh çeker zaten oh çeken müslüman değildir kafir yada yahudidir . Sözde müslümanlar diyoruz biz ona
Söylediklerine katılıyorum ancak yahudiliğin kötü veya iyi veya başka birşey gibi bir yargılama yapma hakkımız olmamalı. Buraya dikkat etmek gerekir. yarın başka gün bu sefer diğerleri söylemeye başlar.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Yaptıranların delirmek bir yana gule oynaya keyifle yasadiklarini, baskalarinin mutsuzlugundan mutlu olup yuze sevincle gulmelerini gorunce insan sinir oluyor... kotulere gercekten birsey olmuyor mu?

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Söyle anlatayım sana egerki tutarsa ozaman işler sakat yanında oturduğun kişilerinin suratlarında gördüğün şeyleri unutamazsın vücutları bile şekil değiştirir sesini çıkaramazsın gölgeler etrafında dolaşır sana bakar siyah insanlar tualete girdiğinde kendini dugunun ortasinda 1bin den fazla dans ederken gorursun evindeki aletler bozulur kacmak icin yer ararsin sokagin basina geldiginde geri donersin yatarsin yatagina ayaklarindan seni sallar uyuma diye isiklari kapattiginda kirmizi goz gorursun ciglik atamazsin deliriyorum diye cay icerken bardagi onune koyarsin ama masanin obur basindan alirsin oturursun yerine bakmissin bardak yerinde yemek yerken agzina diye burnuna sokarsin gulme sesleriyle karsilasirsin odanin kapisi acilir veya kapi kapali ama sen acik gorursun kapiya toslarsin hep senin bakdigin yerde goz bebeklerin nereye bakarsa orda dir aslinda daha neler neler yaparlar anlatmak isterimde yeter bu kadar otekiler bende kalsin

Dnz1

Kayıtlı Üye
büyü yapan kişi eğer koruması ve yetkisi yok ise bedel öder evren bir şekilde bunun bedelini kat ve kat ödetir hastalık bereketsizlik şansızlık kaza veya ölüm bir şekilde bedel öder onunlada kalmaz onun kanından olanda bedelini öder

Hasvili

Kayıtlı Üye
Gordugum butun buyu yaptiranlar ve buyusu tutanlar gule oynaya yasiyor. Hemde karsi tarafin istirabindan keyf alarak. Ustune burde hac yapiyorlar ohh mis, muslumanliktanda odun vermiyorlar.

hasan06

Kayıtlı Üye
Merhaba
Burada büyü yapilip zarar görmüş insanlarin ya da büyü yapmanin yollarını arayan insanlarin paylasimlarini görüyoruz... bu bende su cagrisimi de yapiyor, büyü yapan ya da yaptiran kisi ne gibi etkilere maruz kalıyor ? bunu ozellikle kötülük amacli yapan kisilere ne oldugu merak ettigim icin soruyorum...
büyü yapmak ve yaptırmak her iki tarafda enerjiye maruz kalır. yanlış yapılırsa her iki tarafında işi ters gider , akıl almayan şeyler olur , intihara kadar gider

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Gordugum butun buyu yaptiranlar ve buyusu tutanlar gule oynaya yasiyor. Hemde karsi tarafin istirabindan keyf alarak. Ustune burde hac yapiyorlar ohh mis, muslumanliktanda odun vermiyorlar.
Boyleleri de var dimi...bunu ilahi duzende ki aciklamasi ne acaba

EkSen

Kayıtlı Üye
Bildiğim bir büyücü kadını sonunda alıp götürmüşlerdi. Nereye götürdüklerini de bilemedik tabi ama kadını resmen sırra kaldırdılar. Gerçi hak etmişti o da. İfritini öldürmeyecekti.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bildiğim bir büyücü kadını sonunda alıp götürmüşlerdi. Nereye götürdüklerini de bilemedik tabi ama kadını resmen sırra kaldırdılar. Gerçi hak etmişti o da. İfritini öldürmeyecekti.
Affedersiniz tam olarak anlıyamadım.
Daha açıklayıcı yazabilir misiniz?
Kim büyücü kadını götürdü?
Neden iftritini öldürdü?
Neden kadın büyücü olmuş?(belki bu soru saçma olabilir :D)

EkSen

Kayıtlı Üye
Bir aileye asker ifritlerinden birini musallat etmiş. Bu tabi bulundu. Tılsımı ele geçirildi. İfriti deşifre edildi. Bu da sanırım ( burası tahmin ) başarısız olan ifritini yaktı. Yani o yüzden öldürdüğünü sandık o zaman. Sonra sonra haberi geldi bu kadının. Bir köyde yaşıyordu. Kaybolmuş. Çok ayrıntıya giremiyorum giremem de ama karışık işlerdi.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Acaba kadın yaşıyor mu?
Bir aileye asker ifritlerinden birini musallat etmiş. Bu tabi bulundu. Tılsımı ele geçirildi. İfriti deşifre edildi. Bu da sanırım ( burası tahmin ) başarısız olan ifritini yaktı. Yani o yüzden öldürdüğünü sandık o zaman. Sonra sonra haberi geldi bu kadının. Bir köyde yaşıyordu. Kaybolmuş. Çok ayrıntıya giremiyorum giremem de ama karışık işlerdi.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hiç bilemiyorum ama cinlerin insan öldürmeleri filan olacak iş değildir. Diyetini vermişse bırakmışlardır ya da aklını almışlardır.
Aklını nasıl alabilirler?
Kadın kendi iradesi ile koruyamaz mı?
Birde aklı alınan insan yaşamaya devam edebilir mi?
Diyet ödeme ne oluyor?

EkSen

Kayıtlı Üye
Aklını nasıl alabilirler?
Kadın kendi iradesi ile koruyamaz mı?
Birde aklı alınan insan yaşamaya devam edebilir mi?
Diyet ödeme ne oluyor?

Bi dur yavaş :)))

İnsanların büyüleri olduğu gibi cinlerin de büyüleri vardır. En benim diyen insanın bile aklını kaçırmasına sebep olabilirler.
Öyle bir noktada da zaten ömrü bu varlıklar geçmiş olan bir cadının ancak anlaşma yoluyla kendini kurtarma şansı olabilir ki o nokta da onlara ne vermiştir bedeli neyle ödemiştir inan bilmiyorum bilmek de istemem.