Birbirine yakın rüyalar

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, konuya direkt girmem gerekirse iki yakın rüya gördüm. Bunlardan birisi mühürlenmiş güç ile ilgiliydi ve çok çabuk geçti. Fakat bugün gördüğüm rüyada yaşlı bir akraba ortaya çıktı. "Hesapta ailemden fakat hiç tanımıyorum. "Bu yaşlı kadının gözleri siyah bir sargı ile bağlıydı. Gözleri bağlı, tırnakları uzun, biraz kahini andırıyordu." Sanki daha önceden'de birilerine bakmış gibi bıkkın bir şekilde ellerini yüzüme doğru kaldırdı ve bana evet farklısın dedi. Sonra etrafa doğru yanımızdakilere gücü ya da yeteneği mühürlenmiş dedi. Nasıl düzelebileceğini soracakken rüya bitti.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Bu rüyada size bazı konularla ilgili bilgiler aktarılmak istenmiş. Yaşamış olduğunuz bazı olaylar neticesi de üçüncü gözünüz açılmış ve bazı şeylerin farkına çok çabuk varabilmek yeteneğine sahip olmuşsunuz ancak yakınınızda ki tehlike hakkında uyarılmak istenmişsiniz. Lütfen çevrenizi iyi gözlemleyin sizin ve sahip olduklarınızın peşinde olan insanlar var.

Bilginize Saygılarımla.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Bu benim için çok anlamlı bir yorum oldu. Zaman ayırıp yazdığınız için çok teşekkür ederim.
Merhaba,
Bu rüyada size bazı konularla ilgili bilgiler aktarılmak istenmiş. Yaşamış olduğunuz bazı olaylar neticesi de üçüncü gözünüz açılmış ve bazı şeylerin farkına çok çabuk varabilmek yeteneğine sahip olmuşsunuz ancak yakınınızda ki tehlike hakkında uyarılmak istenmişsiniz. Lütfen çevrenizi iyi gözlemleyin sizin ve sahip olduklarınızın peşinde olan insanlar var.

Bilginize Saygılarımla.