Alukah hakkında bilgi.

Psichi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gece yatarken gözümü kapadığımda dalmaya yakın alukah diye sayıklamaya başlıyorum. Peşi sıra sende alukahın yanına diye başka 2.bir yere ait ses duyuyorum. Daha önce duymadım görmedim. Meraktan açtım baktım internetten gördüm ki bu tekrarladığım isim dişi bir demona ait ve mitolojide lilith’in soyundan diye bahsettiği bir mit te adı geçen dişi bir şeytani ruhmuş. 5-6 site gezip çok az barınan bilgileri harmanladım ama bir sonuca varamadım. Çok az karakteristik özelliğe ilişkin bilgi var. Bir diğer nokta da beynime bu fısıltıyı tekrarlatan varlığın amacı nedir ve yorumlarsak üstü örtülü ne mesajı vermeye çalışıyor? Teşekkürler...

Psichi

Kayıtlı Üye
Ayrıca unuttum eklemekm istediğim bir şey de babilin özel şeytanları arasında geçmesi...

dhardhar

Kayıtlı Üye
Kontrolsiz mu sayikliyorsunuz yoksa biri size gece uyumaya yakin alukah diye sayikladiginizi mi soyledi. Kotrollu sayiklama kismini anlamadim acikcasi.

Psichi

Kayıtlı Üye
Telepatik olarak bir varlığın zihninize girip sizin düşüncenizden alukah diye sesli geçirmesi. Kendi düşüncenizin kendi kendinize düşünürken ses algısı yaratması çok zor.