zebani ile konuşuyorum

Demre

Kayıtlı Üye
Insanların cinlerden olan üstünlüğünü nedir?
Bizim bedenlenmis olmamiz, yiyip iciyor olmamiz ve en onemlisi de kisa sureli yasamamiz cinler tarafindan en cok kiskanilan ve bize dusman olmalarini saglayan ozelliklerimizdir. Onlar, tekamullerini gerceklestirebilmek icin yuzlerce hatta binlerce yil yasamak durumundalar. Oysa insanoglu 70-80 yil gibi kisa bir surede tekamulunu gerceklestirebilme yetisine sahip.

hekate22

Kayıtlı Üye
Bizim bedenlenmis olmamiz, yiyip iciyor olmamiz ve en onemlisi de kisa sureli yasamamiz cinler tarafindan en cok kiskanilan ve bize dusman olmalarini saglayan ozelliklerimizdir. Onlar, tekamullerini gerceklestirebilmek icin yuzlerce hatta binlerce yil yasamak durumundalar. Oysa insanoglu 70-80 yil gibi kisa bir surede tekamulunu gerceklestirebilme yetisine

Bizim bedenlenmis olmamiz, yiyip iciyor olmamiz ve en onemlisi de kisa sureli yasamamiz cinler tarafindan en cok kiskanilan ve bize dusman olmalarini saglayan ozelliklerimizdir. Onlar, tekamullerini gerceklestirebilmek icin yuzlerce hatta binlerce yil yasamak durumundalar. Oysa insanoglu 70-80 yil gibi kisa bir surede tekamulunu gerceklestirebilme yetisine sahip.
Öylemi? Yani reenkarnasyon yok yada her ne deniliyorsa...karma yok..

Demre

Kayıtlı Üye
öylemi? Yani reenkarnasyon yok yada onun ne deniliyorsa...karma yok.. Reankarnasyon var mi sorusunun cevabi, hangi inanc sistemini kaynak aldiginiza gore degisir bence. Islam inancini baz alirsak; kiyametin kopmasiyla birlikte tekrar dirilecegimiz bildiriliyor. Bunun disinda bir yeniden dirilis ya da bedenlenmeye dair bir bilgi yok diye biliyorum . Reankarnasyona dair ayet yada hadis varligina dair bilgisi olan arkadas varsa paylassin. Islam disinda binlerce inanc sistemleri var ve bazilarinda reankarnasyonun varligina inaliyor. Bazi sapkin tarikatlarda da bu inanc var; ornegin turkiyede faaliyet gosteren mevlanacilarin bilgi kitabinda bundan bahsedildigini hatirliyorum. Yanlisim varsa duzeltin lutfen. Karmadan kastiniz, "herkes yasarken yaptigi davranislarin karsiligini bigun mutlaka alacak" inanciysa; islama gore, kimi karsiliklar dunyada yasarken, kimisi de ahirette alinacaktir. Ceza da mukafat da...Ama farkli inanc sistemlerinde karma inanci, farkli degerlendiriliyor olabilir. Uzak dogu dinleri ve felsefesine ilgim olmadigi icin bu konularda yeterli bilgi sahibi olmadigimi belirtmek isterim. Ayrica islam inancina dair de asla yetkinligim oldugunu iddia edemem. Yazdiklarim, beslendigim kaynaklardan edindigim bilgilerin, kapasitem yettigince anladiklarimdir. Dolayisiyla fetva gibi algilanmayip tartismaya mahal verilmezse mutlu olurum. Inancim ya da fikirlerim sadece beni baglar. Iyi forumlar diliyorum herkese.

hekate22

Kayıtlı Üye
Uzun bir cevap olmuş . Tabi ki sizin inanciniz sizi bağlar. Inanciniza kimse bir şey söylemedi. Sıkıntı yok.

Demre

Kayıtlı Üye
Kimse bisey soylediginden degil, onlem aldim 😀. Soz konusu din/ inanc olunca hemen agresiflesiveriyo insanlar genelde. Bunu gereksiz buluyorum. Herkesin fikrine saygi duyulmali.

siyah 7

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey yaşasam... Karşı tarafa onlarca soru sorardım... Dünyanın oluşumundan tutunda insanlık tarihine kadar :) yada ne bileyim hemen nasıl zengin olabilirim gibi... Mantıklı cevaplar gelmeyeceğini bilsemde bu tarz konular üzerine konuşmak... Üstelik farklı boyuttan biriyle ilginç olurdu... Her şey bir yana cesaretinizi takdir ediyorum..
her gece odamda benden farklı olarak başka varlıkların enerjisini seziyordum bir süredir . İğne falı bakıyordum bir gece ve sorularıma cevap veren kişinin geceleri yanımda sürekliği beklediğini düşündüğüm varlık mısın diye sordum insanların genel olarak baktığı iğne falından farklı olarak bana harflere teker teker giderek cümleler kuruyordu. Başta cin ya da başka bir ruh sandım lakin sonrasında ise değişik bir biçimde aramızda sohbet dönmeye başladı bana bir zararı olmadığını benden nefret etmediğini ve genel olarak odamda olduğunı öğrendim . Arkadaşlarıma anlattım ama bana faldan bahsetmemi söyledi ve bana yeter artık fal bakma delireceksin tarzında bir cümle kurdu sonraki gece ise aslında sinirlendiği kişinin ruhsal bir varlıkla konuştuğumu anlattığım arkadaşımın benle dalga geçmesiymiş. Arkadaşımı sevmediğini belirtti. Bana ahiret hakkında bir şeyler söylemeye başladı açıkçası biraz şaşırdım. Sonrasında ise kendisinin ne olduğunu sorduğumda zebani olduğunu söyledi. Zebaninin benim odamda ne işi olabilir? Ve iki varlık olduklarını biliyorum öyle söyledi en azından kendisi. Fikirlerinizi merak ediyorum bu konuda. Benle dalga geçiyor olabilir mi ?
Böyle bir şey yaşasam... Karşı tarafa onlarca soru sorardım... Dünyanın oluşumundan tutunda insanlık tarihine kadar :) yada ne bileyim hemen nasıl zengin olabilirim gibi... Mantıklı cevaplar gelmeyeceğini bilsemde bu tarz konular üzerine konuşmak... Üstelik farklı boyuttan biriyle ilginç olurdu... Her şey bir yana cesaretinizi takdir ediyorum..

Demileus

Kayıtlı Üye
her gece odamda benden farklı olarak başka varlıkların enerjisini seziyordum bir süredir . İğne falı bakıyordum bir gece ve sorularıma cevap veren kişinin geceleri yanımda sürekliği beklediğini düşündüğüm varlık mısın diye sordum insanların genel olarak baktığı iğne falından farklı olarak bana harflere teker teker giderek cümleler kuruyordu. Başta cin ya da başka bir ruh sandım lakin sonrasında ise değişik bir biçimde aramızda sohbet dönmeye başladı bana bir zararı olmadığını benden nefret etmediğini ve genel olarak odamda olduğunı öğrendim . Arkadaşlarıma anlattım ama bana faldan bahsetmemi söyledi ve bana yeter artık fal bakma delireceksin tarzında bir cümle kurdu sonraki gece ise aslında sinirlendiği kişinin ruhsal bir varlıkla konuştuğumu anlattığım arkadaşımın benle dalga geçmesiymiş. Arkadaşımı sevmediğini belirtti. Bana ahiret hakkında bir şeyler söylemeye başladı açıkçası biraz şaşırdım. Sonrasında ise kendisinin ne olduğunu sorduğumda zebani olduğunu söyledi. Zebaninin benim odamda ne işi olabilir? Ve iki varlık olduklarını biliyorum öyle söyledi en azından kendisi. Fikirlerinizi merak ediyorum bu konuda. Benle dalga geçiyor olabilir mi ?
İnsanlar yada herhangi varlıkların enerjisini hissedip iletişim kuran biri olarak diyorum. Yazdığını okumaya başladığımda mükemmel bir güç hissettim konuştuğun varlık her ne ise çok güçlü. Konuyla ilgili pek bilgim yok lakin nacizane fikrim çok güçlü varlıklar ve kendini her anlamda korumanı isterim. Bu kadar güçlü varlıklar iyi huylu da olsa insan bedenin de pek olumlu etkileri olmaya bilir.

Retro

Kayıtlı Üye
şu arkadaşlara sorabilir, türkçeleri de var gibi.

Bunları izledim. Hayret ettim. Aydınlandım. Önceden bildiklerim pekiști.

Șu sonuca vardım:

Beyninize sakın inanmayın, güvenmeyin de.
Beyin, gerçekten onu kontrol edebilecek bir ruhsatınız yoksa, sizi hertürlü gerçekliğe bürüyebilecek bir organ. Gerçek ile hayali zaten ayıramıyor. Gerçek ile hayal, biraz felsefe yapınca bile birbirine karışmaya zaten müsait. Beynin en büyük kozu, belki de rastgele șartlanmıșlıkları doğrultusunda müthiș bir algıda seçicilik bașlatarak, en olmaz şeyleri bile oldurtmak için kendine bir kehanet koridoru olușturmayı bașarıyor olmasıdır.

Beyninize inanmayın, beyninize güvenmeyin. Ruh, yani bilinç, beyni yönetmek için var. Yer yer beyni hızlı çalışmaya zorlamak, yer yer onu susturmak, pratik çözüm yolları taratmak, bilgileri kıyaslatmak için.

Ama beyin asla kendine emanet edilemez, çünkü nöron imparatorluğundan oluşan bir organ olarak iktidarı ele geçirirse, sahibini ele geçiren bir yapay zekaya dönüşür. Bunu yaparken de zaptedilememesi için gereken tüm tedbirleri de almayı bilir. Beyin ikna edici fikirler, halisülasyonlar hatta psișik dokunuşlar üretmede kendi haline bırakılırsa, sahibine geçmiş olsun.!!

Son düzenleme:

hekate22

Kayıtlı Üye
Tekamül ermesine 70 ve 80 yıl olduğuna emimmisiniz?

hekate22

Kayıtlı Üye
Bunları izledim. Hayret ettim. Aydınlandım. Önceden bildiklerim pekiști.

Șu sonuca vardım:

Beyninize sakın inanmayın, güvenmeyin de.
Beyin, gerçekten onu kontrol edebilecek bir ruhsatınız yoksa, sizi hertürlü gerçekliğe bürüyebilecek bir organ. Gerçek ile hayali zaten ayıramıyor. Gerçek ile hayal, biraz felsefe yapınca bile birbirine karışmaya zaten müsait. Beynin en büyük kozu, belki de rastgele șartlanmıșlıkları doğrultusunda müthiș bir algıda seçicilik bașlatarak, en olmaz şeyleri bile oldurtmak için kendine bir kehanet koridoru olușturmayı bașarıyor olmasıdır.

Beyninize inanmayın, beyninize güvenmeyin. Ruh, yani bilinç, beyni yönetmek için var. Yer yer beyni hızlı çalışmaya zorlamak, yer yer onu susturmak, pratik çözüm yolları taratmak, bilgileri kıyaslatmak için.

Ama beyin asla kendine emanet edilemez, çünkü nöron imparatorluğundan oluşan bir organ olarak iktidarı ele geçirirse, sahibini ele geçiren bir yapay zekaya dönüşür. Bunu yaparken de zaptedilememesi için gereken tüm tedbirleri de almayı bilir. Beyin ikna edici fikirler, halisülasyonlar hatta psișik dokunuşlar üretmede kendi haline bırakılırsa, sahibine geçmiş olsun.!!
Bu videoyu izledim, ve orada bir cümle şoka uğrattı. Aslında şaşırmamam gerekirdi çünkü tahminim pekişti.

Sayın Retro, sonuna kadar haklısınız. Genelde cinsellik üzerine kurulmuş bir örgüt;
uzak durulması gereken...

Ciddi olarak bir kitap öneririm, Hermesci Bilimlere Giriş

Sayfa 49/ Majikal Zihinsel Eğitim.
Sadece bu sayfa için bile alınacak bir kitap. Franz Bardon.
Özellikle bu gibi kaygan zeminlerde araştırma yapacak bayanlar için önemli. Maji , unutmamalı ki dişi enerjinin hakim olduğu konudur.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ruh, yani bilinç, beyni yönetmek için var.
Bir makale okumuştum. Hatırladım kadarıyla anlatayım. Bilim adamları bir deney yapmışlar. İnsanların kafalarına kablolar bağlamışlar elektromanyetik sinyal alabilmek için. Ve basit görevler verdiler. Sağ veya sol düğmesini basmak gibi bir şeydi. Yalnız hangi düğmeye başakları kendilerin karar vermeleri. Ve çıkan sonuç şuydu. Önce insanlar düğmeye basiyorlardi. Sonra da beyinde sinyal oluyordu. Yani beyin karar vermiyordu.
Şaşırtıcı... Ama bilim bu...

hekate22

Kayıtlı Üye
Bu videoyu izledim, ve orada bir cümle şoka uğrattı. Aslında şaşırmamam gerekirdi çünkü tahminim pekişti.

Sayın Retro, sonuna kadar haklısınız. Genelde cinsellik üzerine kurulmuş bir örgüt;

Ciddi olarak bir kitap öneririm, Hermesci Bilimlere Giriş

Sayfa 49/ Majikal Zihinsel Eğitim.
Sadece bu sayfa için bile alınacak bir kitap. Franz Bardon.
Özellikle bu gibi kaygan zeminlerde araştırma yapacak bayanlar için önemli. Maji , unutmamalı ki dişi enerjinin hakim olduğu konudur.
Ayrıca, özellikle genç erkeklerin takip ettiği bir örgüt. Sayın Retro, gülmeyin; bazı kişiler saf kötülük için vardır ve elinde yapacak hiç iyi birşey,
(birde ego yüksek ise )olmadığında kötülük ve çirkinlikle şöhreti yakalamak ister. Ünlü Majisyen ve okiltizm yazarı Doon Fortun şu cümlesini sevmişimdir.
" Sapmış bir majisyen, ki ( buna gebelde sadece büyücü denir)
komşunuz varsa, karınızı, çocuğunuzu ve hatta bahçenizde deki hayvanınızı koruyun)

Hoş bir tanım olmasa da inanın doğru. Yüksek bir ruh hastası zavallıdır bunlar. Akedemisyen olarak tanımlanmaları da bir şey değişmez. O sadece kullandıkları maskelerde önemsiz bir ayrıntı. Ama gençlere yazık oluyor, genelde hepsi kara büyü ile çalışıyorlar zevk ve haz odaklı. Tabi kendi tercihleri ama küçük yaşta dahi kız çocukları tehlikede. Bazi kişiler tepkide bulunabilir yazıma ve buna kesiklikle cevap vermem.

Retro

Kayıtlı Üye

Şehvet ve şiddet bu devrin heryere sıkıştırılmış 2 ruhsal radyasyonudur.

Diziler, sosyal medya, sosyal hayat, hatta şarkılar ve çizgi filmlerle bu iki dürtümüz üzerinden ciddi anlamda manipülasyonlara uğratılıyoruz.

Beyin, yapısı gereği 5 duyudan herbirine gelen uyarıları kesin olarak işleme alan, biriktiren ve doğru dip dalga oluştuğu zaman bir anda radikal bir karar alabilen bir organ. Sana hayat görüşünden cinsiyetine kadar herşeyini değiştirtebilir.

Korkunç telkinler alıyoruz. Ama bizi çılgınlıklar yapmamızdan yine ahlaki irademiz kurtarıyor.
Bu devirde herkesin iradelerini bir anda ellerinden alsan, muhakemeleri bloke olan herkes korkunç ameller işlemeye başlarlar. Cinsellikten yamyamlığa hayal gücüne her düşen fikrin peşinden gidebilirler. Çünkü beyinlerinde artık hertürlü sapkınlık için malzeme ve motivasyon yüklemesi yapıldı. Aktive olmayı bekleyen kodlarla yaşıyoruz artık.

Şehvet ve şiddet ise insan iradesini ve aklaki kodlarını bir anda hekleyebilen iki önemli unsurdur. Çünkü biz hayvanların arasına indirildik. Hayvanların gelişmiş bir türü olsak bile, alt türlere de uyumluyuz ve bu durum içimizdeki hayvanı yönetebileceğimiz anlamına gelmez.

Son düzenleme:

hekate22

Kayıtlı Üye
Şehvet ve şiddet bu devrin heryere sıkıştırılmış 2 ruhsal radyasyonudur.

Diziler, sosyal medya, sosyal hayat, hatta şarkılar ve çizgi filmlerle bu iki dürtümüz üzerinden ciddi anlamda manipülasyonlara uğratılıyoruz.

Beyin yapısı gereği 5 duyudan herbirine gelen uyarıları kesin olarak işleme alan, biriktiren ve doğru dip dalga oluştuğu zaman bir anda radikal bir karar alabilen bir organ. Sana hayat görüşünden cinsiyetine kadar herşeyini değiştirtebilir.

Korkunç telkinler alıyoruz. Ama bizi çılgınlıklar yapmamızdan yine ahlaki irademiz kurtarıyor.
Bu devirde herkesin iradelerini bir anda ellerinden alsan, muhakemeleri bloke olan herkes korkunç ameller işlemeye başlar. Cinsellikten yamyamlığa hayal gücüne her düşen fikrin peşinden gidebilir. Çünkü beyinlerinde artık hertürlü sapkınlık için malzeme ve motivasyon yüklemesi yapıldı. Aktive olmayı bekleyen kodlarla yaşıyoruz.

Şehvet ve şiddet ise insan iradesini ve aklaki kodlarını bir anda hekleyebilen iki önemli unsurdur. Çünkü biz hayvanların arasına indirildik. Hayvanların gelişmiş bir türü olsak bile, alt türlere de uyumluyuz ve bu durum içimizdeki hayvanı yönetebileceğimiz anlamına gelmez.
Alt iki çakra, bu kişiler onu bilincli olarak daha fazla geliştiriyor ve hatta meddi kazanç elde ediyorlar. Ama en kötüsü toplumu kullanıyorlar. Şekilleri , mahsumiyeti ve çocuk yaştakileri bile tamamen kapsıyor. En acısı bu aslında.

Işin enteresan yani, bu video adeta örtüsünü açıyor, bu beni şaşırttı. Ya bir plan yada ayağına dolanıyor.