yazboz....

yazboz

Kayıtlı Üye
boyle daha ıyı olacak sanırım

yazboz

Kayıtlı Üye
ruyamda kardesımın evındeydım ve kardesımın karısıylaydık 3. katta oturuyor ve ısıklık gıbı bır yer var oradan asagı bakıyoruz kıbrıt coplerı ve sıgara paketlerı atılmıs neden toplamıyorsun kızıyorlar dıyorum bosver dıyor yukarıdan su gelıyor temızlenmıs bır baktıgımız pencerenın altı pıs kalmıs daha sonra asagıda goruyorum kendımı annem ve ablamla ınsanlar oturuyorlar tıksınıyorum kırlılıkten camura basıyorum ve ayagımın altına kırmızı tprak yapısıyor sımdıden tesekkurler

Pantea

Kayıtlı Üye
ruyamda kardesımın evındeydım ve kardesımın karısıylaydık 3. katta oturuyor ve ısıklık gıbı bır yer var oradan asagı bakıyoruz kıbrıt coplerı ve sıgara paketlerı atılmıs neden toplamıyorsun kızıyorlar dıyorum bosver dıyor yukarıdan su gelıyor temızlenmıs bır baktıgımız pencerenın altı pıs kalmıs daha sonra asagıda goruyorum kendımı annem ve ablamla ınsanlar oturuyorlar tıksınıyorum kırlılıkten camura basıyorum ve ayagımın altına kırmızı tprak yapısıyor sımdıden tesekkurler
Aile iliskilerinizde sizin hosunuza gitmeyen yada degismesini istediginiz ve gecmise dayanan bazi durumlar var gibi , sanki bu ilskilerin iyi gitmesi icin en cok belkide sadece siz cabaliyorsunuz ama bu sizi cok yoruyor , ailenizdan uzak kalmayi istediginiz zamanlariniz oluyor ama bir bicimde akendinizi mecbur ve bagimli olmak zorunda hissediyorsunuz.

yazboz

Kayıtlı Üye
ya bu kadar ısabetlı ruya yorumu yapmanız benı etkılıyor. bu tur duygular ıcındeyım ve ınanın ruya gormek ıcın can atıyorum yorumunu gormek ıcın .bır de anında yorum yapıyorsunuz bu saygınızı gosterıyor emegınıze saglık tesekkurler

Pantea

Kayıtlı Üye
Ovgulerinize tesekkur ederim ,online ruya yorumu dedigimiz icin en kisa surede yanit vermeye calisiyorum .

yazboz

Kayıtlı Üye
ruyamda popstar yarısmasını jürileri vardı yanımda ozellıkle bulent ersoyu gordum ve bana ovguler yagdırıyordu sesımın guzel oldugunu yarısmaya katılmamı soyluyordu(boyle bır yetenegım yok)armagan caglayanda vrdı bır arazıdeyız eskı oturdugumuz yere benzıyor ve ıpek bocegının yatıgı ıpk yıgınını goruyorum sonra onlar serıtler halınde arazının etrafında uzanıyor ben topluyorum onları beyaz ıpek pamuk gıbı uzun toplaya toplaya gıdıyorum yanımda da bulent ersoy var yardım edıyor cok degerlı toplayalım dıyerek etkılendım ruyamdan merak ettım

yazboz

Kayıtlı Üye
bu gece de bergüzar koreli gordum alısverıs yapılan bır magaza daha cok ceyız malzemelerı satıyor ortu yorgan vs.. ablam kucuk kız ve ben gıdıyoruz ablam kızına yatak ortusu bakıyor once genc ıkı cocuk gosterıyor sonra hepsını kaldırıyorlar acılmayacak sıze gosterılmeyecek dıye ıkıncı kata cıkarıyorlar kızıyorum sınırlenıyorum baska seyler bakıyor ablam kımse ılgılenmıyor berguzar korelde belırıyor dukkan sahıbının esı gıbı bır sey ama bosanıyorlar ya da araları bozukmus bız sonra seyahate cıkacakmısız barı altımıza usumeyelım dıye yorgan versınler dıyoruz b.korelın evınende goruyorum bır ara ve sonra da o yuksek gecılmesı zor dagların patıka yolunda yolculuk yapıyoruz asagısı ucurum ve cok yuksek gecıyoruz dukkanda goruyorum sonra yıne kendımı kavga edıyorum nıye gostermedıklerını soruyorum urunlerı dukkan sahıbı uzaktan kapatıyoruz dukkanı dıyor ve uyandım telaslı korkulu sınırlı bır ruyaydı
bunu da merak ettım tesekkurler

Pantea

Kayıtlı Üye
ruyamda popstar yarısmasını jürileri vardı yanımda ozellıkle bulent ersoyu gordum ve bana ovguler yagdırıyordu sesımın guzel oldugunu yarısmaya katılmamı soyluyordu(boyle bır yetenegım yok)armagan caglayanda vrdı bır arazıdeyız eskı oturdugumuz yere benzıyor ve ıpek bocegının yatıgı ıpk yıgınını goruyorum sonra onlar serıtler halınde arazının etrafında uzanıyor ben topluyorum onları beyaz ıpek pamuk gıbı uzun toplaya toplaya gıdıyorum yanımda da bulent ersoy var yardım edıyor cok degerlı toplayalım dıyerek etkılendım ruyamdan merak ettım

Ruyada unlu kisileri gormek kisinin kendisini gelistirme ve baskalarinin gozunde deger kazanma arzusunu singeler bu ruyanin daha baska bir anlami yok .

yazboz

Kayıtlı Üye
tesekkur ederım ayrıca bılgılendırme mesajı yazmanız da uyuk bır ıncelık umarım onemlı ısler ve uzucu degıldır kolay gelsın

yazboz

Kayıtlı Üye
buyk bır masamız vardı tasındıgımız yerı goruyorum ve rahmetlı babam aynı yerınde oturuyordu tavuk yıyoruz ve benım tabagımda sıyah et var cıftlık tavuguymus ve cok lezzetlı bırılerı var getırmıs kısıyı hatırlamıyorum cıftlık tavugu dımı dıyorum rengınden bellı evet oyle dıyor babam sonra nısan goruyorum ama baska bır yerde arena gıbı oturma alanları tastan fakat park gıbı bır yerde kızı vermek ıstemıyorlar ıkı kavgalı aıle var uzaktan seyredıyorum amam ıcın deyımde olayın onlar sılahlarla kjavga edıyorlar kızı onlar da ıstıyor baskasına verılmesını ıstemıyorlar boyle .ılgınc geldı ruyam .paylastım

yazboz

Kayıtlı Üye
bekarım ve daha once evlenmedım su an evlılıgı dusundugumuz erkek arkadasım var fakat sorunlar var ruyamda ıse kına gecem oldugunu gordum herkes suratlı ve zorakı ordalar ben kfkas kıyafetı gıbı elbıse gıymısım dolanıyorum rahmetlı babamı goruyorum suratı asık ve oda orda( herkes onun onaylamıycagını dusunuyor gercekte yasasaydı )ben anlayamıyorum onayladıgı ıcın mı orda yoksa mecbur oldugu ıcın mı geldı dıye sonra sahılde goruyorum kendımı daha sonra yenı yapılmıs daha bıtmemıs apartmanın ıcınde buluyorum ıkı arkadasımla kendımı bırıyle gorusmuyoruz ama ruyamda var ve hamıle o apartman daha once eskıymıs ve yıkılmıs yerıne yenısı yapılmıs pek ıyı degıl bına ama ıcınde oturanlar var boyle merak ettım babamın orda olması onayladıgını mı gosterır yoksa onaylamadıgınımı
tesekkurler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
buyk bır masamız vardı tasındıgımız yerı goruyorum ve rahmetlı babam aynı yerınde oturuyordu tavuk yıyoruz ve benım tabagımda sıyah et var cıftlık tavuguymus ve cok lezzetlı bırılerı var getırmıs kısıyı hatırlamıyorum cıftlık tavugu dımı dıyorum rengınden bellı evet oyle dıyor babam sonra nısan goruyorum ama baska bır yerde arena gıbı oturma alanları tastan fakat park gıbı bır yerde kızı vermek ıstemıyorlar ıkı kavgalı aıle var uzaktan seyredıyorum amam ıcın deyımde olayın onlar sılahlarla kjavga edıyorlar kızı onlar da ıstıyor baskasına verılmesını ıstemıyorlar boyle .ılgınc geldı ruyam .paylastım

hayır olsun..pantea bir süredir nete giremiyor gelince kendisi yorumlar ancak nacizane yorumum şöyledir: bekarsanız rüyanız evliliğe ve mala işaret ediyor. Ancak biraz bencil davranıyor olabilir misiniz? Akrabalarınız ve de müstakbel akrabalarınız arasında bir anlaşmazlık görünüyor hatta aralarında dominant olup sözünü herkese geçirmek yönetmek isteyenler olacak .Manevi yönden aileler arasında anlaşmazlık olsada mantıken düşündüklerinde durumu uygun buluyorlar.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
bekarım ve daha once evlenmedım su an evlılıgı dusundugumuz erkek arkadasım var fakat sorunlar var ruyamda ıse kına gecem oldugunu gordum herkes suratlı ve zorakı ordalar ben kfkas kıyafetı gıbı elbıse gıymısım dolanıyorum rahmetlı babamı goruyorum suratı asık ve oda orda( herkes onun onaylamıycagını dusunuyor gercekte yasasaydı )ben anlayamıyorum onayladıgı ıcın mı orda yoksa mecbur oldugu ıcın mı geldı dıye sonra sahılde goruyorum kendımı daha sonra yenı yapılmıs daha bıtmemıs apartmanın ıcınde buluyorum ıkı arkadasımla kendımı bırıyle gorusmuyoruz ama ruyamda var ve hamıle o apartman daha once eskıymıs ve yıkılmıs yerıne yenısı yapılmıs pek ıyı degıl bına ama ıcınde oturanlar var boyle merak ettım babamın orda olması onayladıgını mı gosterır yoksa onaylamadıgınımı
tesekkurler
hayır olsun..pantea bir süredir nete giremiyor gelince kendisi yorumlar ancak nacizane yorumum şöyledir:
sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz, babanızın yaşasaydı evliliğinizi onaylamayacağı endişesi taşıyorsunuz ancak o sizin mutlu olacağınız bir durumu onaylardı eminim. Ona hayır dua okuduğunuz sürece size müteşekkir kalacaktir. Onun için sadaka ve dua okuyun ihtiyacı olabilir ya da sizden hediye bekliyor olabilir. Çok ahım şahım bir maddi durumunuz olmayacak ilişkinizde sıkıntılı da olacak başlangıçta ama siz herşeye razı bu ilişkinin artık izdivaç ile tamamlanmasını istiyorsunuz.

yazboz

Kayıtlı Üye
tesekkur ederım .pc sorunluydu gıremedı nete tesekkurler yorumlarınız ıcın dynamıc apnea

Pantea

Kayıtlı Üye
tesekkurler
Cevrenizdeki kisilerin idusuncelerine cok onem veriyor yada etki altinda kaliyorsunuz , surekli onlarini almaniz gerekdigi dusuncesindesiniz , evliligi dusundugunuz kisi ile ilgili bu baskilar nedeniyle kesin bir dusunceniz yok ne dusunmeniz onu neye gore degerlendirmeniz gerekdigini bilemiyorsunuz cunki surekli baskalarinin verdigi akla gore hareket ewtmeye alismissiniz , bu baskilar altinda boyle bir ruya gormeniz cok normal kimin neyi onaylayip onaylamayacagini degil sizin icin dogru olan kisi olup olmadigini dusunun , siz evliulikden ne bekliyorsunuz bu kisi beklentilerinizi karsilayacakmi ya siz onun b eklediklerini verebilecekmisiniz?
Ruyaniz sizinde bu evlilik fikri hakkinda kararsiz ve korkular icinde oldugunuzu gosteriyor.

yazboz

Kayıtlı Üye
gelmenıze cok sevındım umarım sorun yoktur merak ettım acıkcası
yorumunuz ıcın tesekkurler en azından es gecmedıınz bu saygınızı gosterır .sanırım yıne ısabetlı bır yorum oldu.baskı altındayım dogru herkesı memnun etmeye calısmak gıbı aptallık yapıyorum .bunu hatırlattınız beklentıerımı karsılayacak ınsan o tekrar tesekkurler bunu anlamamı sagladınız :)

Pantea

Kayıtlı Üye
Es gecdmek diye bir sey asla soz konusu olamaz sitede hazir olamayacagim zamanlarda da onceden " ruya yorumu isteyen arkadaslarin dikkatine " basliginda mutlaka bildiriyorum.

yazboz

Kayıtlı Üye
tesekkurler
ruyam daha oncekılere benzıyor en azından oyle dusundum ama uzuldum ve tum gun etkıledı erkek arkadasımla evlenme kararı alıyoruz yıne herkes tepkılı tek basıma bır pazar arabasında esyalarımla kuafore gıdıyorum ılgılenmıyor ve cıkıyorum baska kuafore gıdıyorum sacım yapılıyor tek basıma aldıgım gelınlıgımı gıyıyorum yanımda ablam var babamı goruyorum o ara yıne somurtmus masanın basında oturuyor konusmuyor(babam rahmetlı oldu soylemıstım daha once de)ablam erkek arkaasımı arıyor . oda vazgectıgını evlenmek ıstmedıgını soyluyor cok uzuluyorum zaten ıstemıyorlar sımdı gelmezsen sonra hıc evlenemeyız dıyorum ve ablam ıkna edıyor zorla gelıyor ustumde gelınlıgım ama mutlu degılım oyle beklıyorum ve uyandım hala ıcım buruk etkısınde kaldım hele babamın o bakısı ...neyse:(
teserkkur ederım yorum ıcın sımdıden :eek:

Pantea

Kayıtlı Üye
Icinde bulundugunuz sartlar nedeniyle bu ruyalari goruyorsunuz celiskileriniz var , kendinizi dsilanmis yapayalniz hissediyorsunuz guvensizlik duygusu icindesiniz , yakin cevrenizin onay ve destegine ihtiyaciniz var bu sekilde onaylanmayan bir evliligin sizi mutsuz edecegini hissediyor ama kendinize itiraf edemiyorsunuz.

yazboz

Kayıtlı Üye
kucuk tepelerde gezınıyorum yayla gıbı bır yer etraf yesıllık sonra buyuk balon ıcınde bır adam belırıyor once korkuyorum adama bakıyorum guluyor korkma der gıbı ellerımı havaya kaldırıyorum bana yardım et dercesıne bana sıyah 3 poset atıyor bırını acıyorum ve kutu ıcınde pızza gıbı bır sey cıkıyor yıyorum balondakı adam bana bakıyor dıger posetlere gıdıyorum ama acamıyorum ıkı kopek goruyorum ama bana bır sey yapmıyorlar sonra da uyanıyorum
yorumlarsanız sevınırım