yazboz....

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu ruyayi daha once analiz etmisdim sanirim.Tekrardan mi gordunuz ?

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu tuyayi daha once analiz etmisdim sanirim, yeniden mi gordunuz?

yazboz

Kayıtlı Üye
yok hayır ılk kez goruyorum daha once gormedım

Pantea

Kayıtlı Üye
Ruyaniz bir yardim yada destek beklentisinde oldugunuzu yansitiyor ulasmak istediginiz nokta huzur ve refaha ermeyi hedefliyor , destegini beklediginiz kisiler yada gerceklesmesini umdugunuz gelisme simdilik arzuladiginiz gibi gitmiyor konusmayi yada direk yardim istemeyi dususundugunuz bir kac kisi var .

yazboz

Kayıtlı Üye
tesekkur ederım sagolun....

yazboz

Kayıtlı Üye
ruyamda vapur gıbı bır aracın ıcındeyım denıze acılıyor ıkı kara arasında her yer alacakaranlık bana atla dıyorlar ben de cok ıyı yuzme bılmedıgım ıcın korkuyorum bogulurum ya yuzemezsem dıyorum ıcımden atlamak gelıyor ama atlamaya cesaret edemıyorum

yazboz

Kayıtlı Üye
ruyamda lotodan para cıktıgını gordum.ayrıca foseptıkte yuruyordum ıcınde pıslık te vardı yorumlarsanız sevınırım

Pantea

Kayıtlı Üye
ruyamda vapur gıbı bır aracın ıcındeyım denıze acılıyor ıkı kara arasında her yer alacakaranlık bana atla dıyorlar ben de cok ıyı yuzme bılmedıgım ıcın korkuyorum bogulurum ya yuzemezsem dıyorum ıcımden atlamak gelıyor ama atlamaya cesaret edemıyorum
Yasantinizda kimi zaman gereken cesareti gosteremediginizi dusunuyorsunuz , bir seylerden kesin emin olmadan bir girisimde bulunmakdan daima cekiniyorsunuz , bu durumun yasantinizda olumsuz etkiler birakdigini dusunuyorsunuz ama yinede bu sekilde kararlar almakdan vaz gecemiyorsunuz.Cok cesur ve girisken bir yapiniz yok gibi gorunuyor.

Pantea

Kayıtlı Üye
ruyamda lotodan para cıktıgını gordum.ayrıca foseptıkte yuruyordum ıcınde pıslık te vardı yorumlarsanız sevınırım
Maddi konularda beklentilerinizin oldugu yada bu konularda siklikla dusundugunuz bir surecdesiniz ruyaniz bu dusuncelerinizi ve maddi ihtiyaclarinizin oldugunu gosteriyor.

yazboz

Kayıtlı Üye
tesekkur ederım pantea emegıne saglık...

yazboz

Kayıtlı Üye
butun bır gece agladıgımı gordum uyanmak ısteyıpte uyanamadım yorumunu merak edıyorum...

Pantea

Kayıtlı Üye
Bunalimli bir donemdesiniz anlasilan icinden cikmak uzaklasmak yada kurtulmak istediginiz bir durum var ve bundan simdilik kurtulamiyor oloabilirsiniz , kimi zamanda gun icinde yasadigimiz yada gorup duydugumuz bazi seyler , sesler , goruntuler , kokular bilinc altimizda birikmis bir takimn endise ve huzursuzluklari tetikler ve ruyalarimizda boyle bunalimli duygular yasamamizi saglar.

yazboz

Kayıtlı Üye
buyuk bır otele gıdıyorum .kardesımın esını bır erkekle yemek yerken goruyorum ve ona kızıyorum sonra benım erkek arkadasım gelıyor. orda havuzda ıse baslıyor anımasyon gıbı genelde cocukların eglendıgı bır ortamda calısıyor. sonra bırden doktor oluyor .baska bır yere gıdıyor ve aksama gelecegını soyluyor hava alacakaranlık yuksek bır yerdeymıs(cızgı fılmlerdekı o yuksek ve urkutucu satolar gıbı )otoyola benzer arabaların cok gectıgı bır yolda karsıdan karsıya gecmeye calısıyoruz annem babam ve yanımda kalabalık var engebelı bır yol kazılmıs yokuslar olan bır yol erkek arkadasımla evlenmısız ve telefonla arıyorum neden gelmedıgını soruyorum oda gelecegını soyleyıp benı oyalıyor suphelenıyorum calıstıgı yere cıkıyorum uzerınde beyaz dr onlugu kanlı orada deney gıbı bır sey yapılıyor basında da erkek arkadasım var kesık hayvan kafaları goruyorum urktum cok carkıfelek platformu gıbı bır yer genelde cocuklar var sorular soruyor ve cevaplayamayanı yok edıyorlar elındekı rakam -3 buna gore degerlendırıyor cevapları ılgınc ve korkunc geldı ruyam merak edıyorum
sımdıden tesekkurler

Pantea

Kayıtlı Üye
buyuk bır otele gıdıyorum .kardesımın esını bır erkekle yemek yerken goruyorum ve ona kızıyorum sonra benım erkek arkadasım gelıyor. orda havuzda ıse baslıyor anımasyon gıbı genelde cocukların eglendıgı bır ortamda calısıyor. sonra bırden doktor oluyor .baska bır yere gıdıyor ve aksama gelecegını soyluyor hava alacakaranlık yuksek bır yerdeymıs(cızgı fılmlerdekı o yuksek ve urkutucu satolar gıbı )otoyola benzer arabaların cok gectıgı bır yolda karsıdan karsıya gecmeye calısıyoruz annem babam ve yanımda kalabalık var engebelı bır yol kazılmıs yokuslar olan bır yol erkek arkadasımla evlenmısız ve telefonla arıyorum neden gelmedıgını soruyorum oda gelecegını soyleyıp benı oyalıyor suphelenıyorum calıstıgı yere cıkıyorum uzerınde beyaz dr onlugu kanlı orada deney gıbı bır sey yapılıyor basında da erkek arkadasım var kesık hayvan kafaları goruyorum urktum cok carkıfelek platformu gıbı bır yer genelde cocuklar var sorular soruyor ve cevaplayamayanı yok edıyorlar elındekı rakam -3 buna gore degerlendırıyor cevapları ılgınc ve korkunc geldı ruyam merak edıyorum
sımdıden tesekkurler
Sadakat , guven ve benzeri degerleri sorguladiginiz bir iliski yasiyor gibisiniz , birlikde oldugunuz kisinin cozemediginiz yanlari var ve bunlar sizi endiselendiriyor hatta korkutuyor sanki,iliskide kontrolun sizde olmasini istiyorsunuz , iliskiyi organize etmek ve duzene sokmak istiyorsunuz ama karsinizdaki kisi hukmedilmesi zor birisi gibi, bagimsizligina duskun ve her yaptiginin sizin tarafinda sorgulanmasindan hoslanmiyor , bu iliskiyi aileniz biloiyor mu bilmiyorum ama sanirim bu iliski ile ileriye donuk planlar yapmakda onlarin muhalefeti ile karsilasacaginzi dusunuyorsunuz.

yazboz

Kayıtlı Üye
dun yıgenım geldı ve aksamına bu ruyayı gordum yıgenım hamıle bu arada .ben rtkılendım mı dıye de dusundum ama ruyamda hamıleydım karnım oldukca sıstı .2 ay once dogum yapan kuzenım de hamıleydı.hastanede benımle bekleyen bır cok kadın vardı.ben dogum yapacakmısım ayakta gezınıyorum dogumum yaklasmıs fakat sancım yoktu zorluyordum kendımı .yorumunu merak edıyorum.tesekkurler pantea

Bump: camıde namaz kılarken hoca para uzatıyor 20 tl ve 5tl.alamam dıyorum bırını secmelısın dıyor hangısını sececeksın dıye ısrar edıyor bırını alıyorum ama hangısını bılmıoyrum cebımden ayetel kursi cıkıyor bır de cesıtlı rakamlar

Bump: camıde namaz kılarken hoca para uzatıyor 20 tl ve 5tl.alamam dıyorum bırını secmelısın dıyor hangısını sececeksın dıye ısrar edıyor bırını alıyorum ama hangısını bılmıoyrum cebımden ayetel kursi cıkıyor bır de cesıtlı rakamlar

Pantea

Kayıtlı Üye
dun yıgenım geldı ve aksamına bu ruyayı gordum yıgenım hamıle bu arada .ben rtkılendım mı dıye de dusundum ama ruyamda hamıleydım karnım oldukca sıstı .2 ay once dogum yapan kuzenım de hamıleydı.hastanede benımle bekleyen bır cok kadın vardı.ben dogum yapacakmısım ayakta gezınıyorum dogumum yaklasmıs fakat sancım yoktu zorluyordum kendımı .yorumunu merak edıyorum.tesekkurler pantea

Yegeninizden etkilenmis olmaniz muhtemel bir bicimde annelik ve dogurganlik gudunuz tetiklenmis olmali , diger ruyaniz maneviyatinizla ilgili belki manevi konularda icine dustugunuz bir takim celiskili durum yada dusunceler olabilir .

yazboz

Kayıtlı Üye
selam .dun gece ruyamda annemın olum haberını alıyordum.aglayarak eve dogru ılerlıyordum hava ya bakarak aglıyordum ve hava alalca karanlıktı ben sımdı ne yapacagım dıyordum...

Pantea

Kayıtlı Üye
Bir tur caresiz kalma ve gucsuz zayif hissetme nedeniyle bu ruyayi gormussunuz , bu duygulari hissetmenize neden olan bir durum yasamis olabilirsiniz bir konusma , bir film yada benzeri herhangi bir sey bile her insanda bulunan bu duygularin tetiklenmesine ve ruyalarimiza yansimasina neden olur bunlarin disinda direkt annenizle ilgili bir nedenden dolayida bu ruyayi gormeniz mumkun ornegin bir sekilde annenize ofke duyduysaniz yada tam tersi annenize olan bagliliginizla ilgili yogun seyler hissettiysenizde bu ruyayi gormus olabilirsiniz.

Bump: Bir tur caresiz kalma ve gucsuz zayif hissetme nedeniyle bu ruyayi gormussunuz , bu duygulari hissetmenize neden olan bir durum yasamis olabilirsiniz bir konusma , bir film yada benzeri herhangi bir sey bile her insanda bulunan bu duygularin tetiklenmesine ve ruyalarimiza yansimasina neden olur bunlarin disinda direkt annenizle ilgili bir nedenden dolayida bu ruyayi gormeniz mumkun ornegin bir sekilde annenize ofke duyduysaniz yada tam tersi annenize olan bagliliginizla ilgili yogun seyler hissettiysenizde bu ruyayi gormus olabilirsiniz.