Yardıma ihtiyacım var.

createtherules

Kayıtlı Üye
Bağlama büyüsü yapmak isteyenlere her zaman tavsiyemdir. Bağlamayla ruhsuz ve tehlikeli bir zorundalık yaratmak yerine, küçük küçük tek seferlik olayları etkileyen şeyler yapın. Yani "Bana aşık ol, bağlan" sonucu yerine, bir araya gelmek, buluşmak için, iletişimin çoğalması için, araması için, barışmak için vs. bir şeyler yapın ki, zaten bunlar olurken aşk doğacağı veya yenileneceği varsa düzene girer ve olur. Olmayacaksa hem yapan kişi de deneyimlemiş ve ileride pişman olma riskinden kurtulmuş olur.
(Varlık musallat etme dışında) tutan bağlama büyüleri çoğunlukla o işin zaten olacak olması sebebiyle tutmuş oluyor. Benim eşzaman mantığıma göre olacak olduğunu zaten bilinçdışı hisseden kişi ritüeli gerçekleştiriyor. Olmayacak işi de ritüel gerçekleştirse bile inanmadan yapıyor.
Sizin durumunuzda mesela, sitemizdeki birçok arındırma işlemi aranızdaki negatifi dağıtıp olayları bir de o şekilde gözlemlemeniz için çok uygun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yazdıklarınızdan yola çıkarak isterik bir tutum ve saplantı var. Kesinlikle kendinizi şifaladırmanız lazım. Ben bu tür tutumları olan danışanlarımı işleme almıyorum. Kabul ederse şifalandırma işlemine başlıyorum sonra eğer hala istemeye devam ederse ona göre bir yönlendirme yapıyorum. Zira karşımızdaki kişiyi bu hal ile ne yaparsanız yapın itmeye devam edersiniz. Yapılacak bir çalışma işe yaramaz değişmesi gereken önce sizsiniz. Zira bu kişi olmaz ise başka bir kişide de aynı sorunları yeniden yaşarsınız.

bir psikolojik hastalık teşhisi elbet burdan konulamaz lakin kişisel gelişim olarak düşünün. Neden böylesiniz neden böyle biri karşınıza çıkmış aradan geçen zamana rağmen neden hala bunlar devam ediyor köken bilgilerini bulup bunların şifalnması yönünde çaba sarf etmelisiniz. Yani aramanız gereken onu etkiyecek ritüeller değil sizi değiştirecek yöntemler

Maximillian

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızdan yola çıkarak isterik bir tutum ve saplantı var. Kesinlikle kendinizi şifaladırmanız lazım. Ben bu tür tutumları olan danışanlarımı işleme almıyorum. Kabul ederse şifalandırma işlemine başlıyorum sonra eğer hala istemeye devam ederse ona göre bir yönlendirme yapıyorum. Zira karşımızdaki kişiyi bu hal ile ne yaparsanız yapın itmeye devam edersiniz. Yapılacak bir çalışma işe yaramaz değişmesi gereken önce sizsiniz. Zira bu kişi olmaz ise başka bir kişide de aynı sorunları yeniden yaşarsınız.

bir psikolojik hastalık teşhisi elbet burdan konulamaz lakin kişisel gelişim olarak düşünün. Neden böylesiniz neden böyle biri karşınıza çıkmış aradan geçen zamana rağmen neden hala bunlar devam ediyor köken bilgilerini bulup bunların şifalnması yönünde çaba sarf etmelisiniz. Yani aramanız gereken onu etkiyecek ritüeller değil sizi değiştirecek yöntemler
Sonunda sarsıcı ve gerçek bir cevap forumda olması gereken cevaplardan bunu beğendim

Horn5

Kayıtlı Üye
Haddimin nerde başlayıp bittiğini biliyorum. Asla kimseye zorla bir şey yaptırmam, yaptıramam. İlmim olsa bile yapmam. Ben bana yeniden kör kütük aşık olsun, sevsin istemiyorum. Hiçbir şey olmasa bile en azından eski zamanlarımızı hatırlasın istiyorum, aradan yıllar geçse bile aklına gelmek ve bu olduğunda da yüzünde bir tebessüm oluşsun istiyorum. Tek istediğim onda kalıcı bir etki bırakmak. Tanıştığı diğer insanlardan farklı olarak.
Büyünün de belirli bir zamanı etkisi var, etkisi geçtikten somra yine aynı olur, belki siz de yine yaparsınız? Size şunu söylemek istiyorum siz birini büyüyle yanınıızda tutmaktan hoşnut olacak mısınız? Anlattıklarınıza bakarak sevginizin saf olmadığını düşündüm. Bu yapışan benciliik karşıdakini düşüncelerini duygularını bir şekilde değiştirerek sırf siz yanınızda olsun pozitif düşünsün hakkınızda diye onun kendi sınırını ihmal ermiş olacakınız. Sizce sevgi bu mudur?

Horn5

Kayıtlı Üye
Sizden neden soğudu?
Aslında biz zaten ayrılalı 2 yıl oluyor. Soğuması için en yeterli sebep bu gibi. Kişisel gelişimimden veya fiziksel özelliklerimden dolayı soğuyamaz çünkü onda büyük bir hayranlık bıraktığımı hatırlıyorum. İşte beni onun bataklığına çeken şey de tam buydu. Beni merak ediyordu, dinlemek ve anlamak istiyordu. Saygı ve sevgi dolu bir insandı. bu onun karakteriydi. Tanıştığım diğer milyon tane insanın aksine.

Horn5

Kayıtlı Üye

bir psikolojik hastalık teşhisi elbet burdan konulamaz lakin kişisel gelişim olarak düşünün. Neden böylesiniz neden böyle biri karşınıza çıkmış aradan geçen zamana rağmen neden hala bunlar devam ediyor köken bilgilerini bulup bunların şifalnması yönünde çaba sarf etmelisiniz. Yani aramanız gereken onu etkiyecek ritüeller değil sizi değiştirecek yönŞifalandırma nedir?

Horn5

Kayıtlı Üye
Bağlama büyüsü yapmak isteyenlere her zaman tavsiyemdir. Bağlamayla ruhsuz ve tehlikeli bir zorundalık yaratmak yerine, küçük küçük tek seferlik olayları etkileyen şeyler yapın. Yani "Bana aşık ol, bağlan" sonucu yerine, bir araya gelmek, buluşmak için, iletişimin çoğalması için, araması için, barışmak için vs. bir şeyler yapın ki, zaten bunlar olurken aşk doğacağı veya yenileneceği varsa düzene girer ve olur. Olmayacaksa hem yapan kişi de deneyimlemiş ve ileride pişman olma riskinden kurtulmuş olur.
(Varlık musallat etme dışında) tutan bağlama büyüleri çoğunlukla o işin zaten olacak olması sebebiyle tutmuş oluyor. Benim eşzaman mantığıma göre olacak olduğunu zaten bilinçdışı hisseden kişi ritüeli gerçekleştiriyor. Olmayacak işi de ritüel gerçekleştirse bile inanmadan yapıyor.
Sizin durumunuzda mesela, sitemizdeki birçok arındırma işlemi aranızdaki negatifi dağıtıp olayları bir de o şekilde gözlemlemeniz için çok uygun.
teşekkür ederim. Hayır bağlama büyüsü gibi şeyler yapamam. Asla yapmam. Ben böyle bir insan değilim. Daha rıtual ve büyü farkını bile bilmiyorum. Keşke sihirli bir kelime olsa ve onu kullandığımda birden aklına gelsem. Ne güzel olurdu :d

Horn5

Kayıtlı Üye

Neden mi böyle biri karşıma çıktı? Bilmiyorum ama tanıştığım o kadar insan arasında bunda farklı olanın ne olduğunu biliyorum. Şifalandırma nedir?

Horn5

Kayıtlı Üye
Sonunda sarsıcı ve gerçek bir cevap forumda olması gereken cevaplardan bunu beğendim
Ve öte yandan gelişimden kastın nedir bilmiyorum. Kültür, kariyer, fiziksel özellikler gibi şeylerden bahsediyorsan bu konularda tam olarak olmak istediğim yerdeyim ve devam ediyorum da. Bende eksik olan şey sadece mutluluk. Asla mutlu olamıyorum ne olursa olsun. Ve ben mutluluğu tam olarak bu bahsettiğim kişide buldum.

createtherules

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim. Hayır bağlama büyüsü gibi şeyler yapamam. Asla yapmam. Ben böyle bir insan değilim. Daha rıtual ve büyü farkını bile bilmiyorum. Keşke sihirli bir kelime olsa ve onu kullandığımda birden aklına gelsem. Ne güzel olurdu :d
Bu dediğiniz bile düzenli çalışmayla mümkün. Telepati yeteneğinizi geliştirerek programladığınız bir kelimeyi bağ kurmak için tanımlamanız söz konusu olabilir. Ama yol kat etmeniz gerekir.

Alakan

Kayıtlı Üye
Ve öte yandan gelişimden kastın nedir bilmiyorum. Kültür, kariyer, fiziksel özellikler gibi şeylerden bahsediyorsan bu konularda tam olarak olmak istediğim yerdeyim ve devam ediyorum da. Bende eksik olan şey sadece mutluluk. Asla mutlu olamıyorum ne olursa olsun. Ve ben mutluluğu tam olarak bu bahsettiğim kişide buldum.
Gelişimden kasıt tam olarak "mutluluğu" başka yerde değil, kendinizde aramanız.

createtherules

Kayıtlı Üye
Gelişimden kasıt tam olarak "mutluluğu" başka yerde değil, kendinizde aramanız.
Yok, ben ona direk olarak spiritüel alanlardaki çalışmalar açısından gelişimden bahsettim. İstenen herhangi bir sonuç için görmesi gereken çabadan ve uygun yollardan. Bu çaba ne çizgide olur, elinden ne gelir bilmiyorum. Önemli olan iyi ve temiz getirileri olan yollar keşfetmek. Ben bu forumda forumun ana teması ile ilgili açılardan değerlendirme yapmaya gayret ediyorum. Eğer böyle bir yola girecekse buradadır ve ilgisini çekmiştir ama yarın çat diye olacak işler değil. Sadece tek bir amaç için odaklanılıp işi bitince bırakılacak şeyler de değil. Gelişimi bu şekilde önerdim. Kişisel olarak bir tavsiye vermedim.

Alakan

Kayıtlı Üye
Yok, ben ona direk olarak spiritüel alanlardaki çalışmalar açısından gelişimden bahsettim. İstenen herhangi bir sonuç için görmesi gereken çabadan ve uygun yollardan. Bu çaba ne çizgide olur, elinden ne gelir bilmiyorum. Önemli olan iyi ve temiz getirileri olan yollar keşfetmek. Ben bu forumda forumun ana teması ile ilgili açılardan değerlendirme yapmaya gayret ediyorum. Eğer böyle bir yola girecekse buradadır ve ilgisini çekmiştir ama yarın çat diye olacak işler değil. Sadece tek bir amaç için odaklanılıp işi bitince bırakılacak şeyler de değil. Gelişimi bu şekilde önerdim. Kişisel olarak bir tavsiye vermedim.
Ben aslında Urum'un yazısından yola çıkarak yazmıştım. Konu sahibi mesajı "kişisel gelisim" üzerinden yazmış gibi anladım. Çünkü kariyer, fiziksel özellikler, kültür vs bunlardan bahsetmiş ve ben bu konularda zaten kendimi geliştirdim demiş. Yine sprituel alanda da gelişim isteniyorsa kişisel gelişime önem verilmesi taraftarıyım. Kişi kendini bilmeden, tanımadan eksikliklerini gidemeden bu yolda nasıl yürür bilmiyorum.

star53

Kayıtlı Üye
Ben kendim ile mutlu olamıyorum. Beni kendimden kurtarabilecek birine ihtiyacım var zaten
Kendinizle mutlu olmanın hiçbir yolu yok mu? Kendi benliğimizi kabul edemezsek, başkasının benliğinde dengeyi yakalayamayız. Yin-Yang gibi düşünün, kendi içimizde denge olmazsa karşımızdaki insanı da yakar. Varsayalım ki sizi kendinizden kurtarabilecek birini buldunuz (ki umarım bulursunuz), sonrasında ne olmasını umuyorsunuz? Ruh acı çektiği sürece onu kimin kurtaracağının bir önemi yok bence. Önce iç çatışmalarınızı dindirmelisiniz. Üstteki arkadaşlar da size güzel tavsiyeler vermiş zaten, ben sadece düşüncemi yazdım :) Bir de beynin çalışma şekline baktığımızda durumun sizde bağımlılık hali alması son derece normal. Benim başıma benzer bir durum gelmişti ve ben bağımlılık çalıştırmamak için öncelikle mevcut durumu kabullenerek işe başlamıştım. Hatta bana özgü farklı bakış açıları eşliğinde mevcut durumu değerlendirerek bunun en iyisi olacağına da kanaat getirmiştim. Sonrasında kendimi daha farklı hobilere verdim, arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirdim ki insanın bence sermayesi arkadaşlarıdır, sonra ülkenin mevcut durumuna ayak uydurmak falan derken geçti gitti. Kısaca her insanın da deneyimi farklıdır. Zamanla sizin de rahatlayacağınızı umuyorum. Bir de zaten aranızda tekrar iletişim kurulmuş, bence bunun değerini bilin ve karşınızdaki insanı zorlamak yerine ara ara hal hatır sorun. Eğer olur da bir şeyler olursa kendisi devam edecektir zaten. Saçmalamam bittiğine göre ben gideyim 😁

Alex06

Kayıtlı Üye
Kişisel gelişimimden veya fiziksel özelliklerimden dolayı soğuyamaz çünkü onda büyük bir hayranlık bıraktığımı hatırlıyorum. İşte beni onun bataklığına çeken şey de tam buydu. Beni merak ediyordu, dinlemek ve anlamak istiyordu.
Belki sizden daha güzelini daha yakisiklisini kişisel gelişimi daha iyi olanı buldu ve soğudu. Baska birine hayranlık duydu o kişiyi merak etmeye başladı onu dinlemek ve anlamak istiyordu. Size olan tüm ilgisi ve merakı bitti. Olamaz mı ? Bana olabilirmis gibi geldi.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Ben kendim ile mutlu olamıyorum. Beni kendimden kurtarabilecek birine ihtiyacım var zaten
Bence sizin ihtiyacınız olan o değil kendinizsiniz.
Birinden hoşlandığınızda karşı tarafta bizi tamamlayacak olan bir şey vardır, örneğin sizin neye ihtiyacınız var? Onun sizin hakkınızda ileride pozitif düşünmesini istiyorsanız siz önce kendinizi tamamlayın kendiniz hakkında pozitif düşünün.
Kendini seven kabul gören ve kendine yetebilen birinin hiç kimseye bir bağlılığı kalmaz. Onun düşüncelerini kendi düşüncelerinden önemli saymaz.
Lürfen kendinize yeterli ilgiyi gösterin, sevgiyle kalın 🌸

rabbit.

Kayıtlı Üye
Bence sizin ihtiyacınız olan o değil kendinizsiniz.
Birinden hoşlandığınızda karşı tarafta bizi tamamlayacak olan bir şey vardır, örneğin sizin neye ihtiyacınız var? Onun sizin hakkınızda ileride pozitif düşünmesini istiyorsanız siz önce kendinizi tamamlayın kendiniz hakkında pozitif düşünün.
Kendini seven kabul gören ve kendine yetebilen birinin hiç kimseye bir bağlılığı kalmaz. Onun düşüncelerini kendi düşüncelerinden önemli saymaz.
Lürfen kendinize yeterli ilgiyi gösterin, sevgiyle kalın 🌸