Yardım Eder Misiniz Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alaskaunibeth

Kayıtlı Üye
Birbiriyle bağlantılı olabileceğini düşündüğüm bazı rüyalar görüyorum. Astral de olabilir emin değilim.
Ayrıca bir ara diğer boyutla sürekli iletişime geçmeye çalışıyordum. Bu çalışmalara başladığım günden beri bir varlık hissediyorum.
Astral olabileceğini düşündüğüm rüyalarda beni rahatsız eden varlığın bu varlık olabileceğini düşünüyorum.
Ve bu rüyaları bir yere not almadığım halde ayrıntısına kadar hatırlıyorum.
İki tanesini yazacağım.
İlk rüyam yorgun bir şekilde yatağıma uzanmamla başladı. Uyumak için yatmamıştım. Sadece yorgundum. Kendimi yatağa attım ve uyuya kalmışım. Gözlerimi açtığımda başka bir yerdeydim. Daha önce gittiğim bir yerdi. Ve arkamdan bir varlık gelmeye başladı. Ne olduğunu bilmiyordum veya neye benzediğini. Ama bana zarar vereceğini hissediyordum ve bundan emindim. Koşmaya başladım ve normalde yapamayacağım şeyler yapmaya başladım. Yüksek bir yerden atlamak gibi. En sonunda çıkmaz bir yere girdim. Beni burada sıkıştıracaktı. Nereye gitsem görüyordu beni. Ben de o gelmeden kendi kendime dedim ki. "Kafamı şu duvara vuracağım ve uyanacağım."
Kafamı o duvara vurdum ve uyandım.
Uyandığımda başım ağrıyordu.
İkincisinde ise -astral olabilir. Gerçekten yaşamış bile olabilir. Farkında değildim- yatağımda doğruldum. Geceydi ve herkes uyuyordu. Odamın kapısı açıktı ve koridoru görebiliyordum. Bir varlık gördüm. İnsana benziyordu. Ayak bileklerini göremiyordum. Siyah bir elbise giyiyordu. Gölge gibi görüyordum onu. Simsiyahtı. Up uzun saçları vardı ve saçları da siyahtı. Sonra kafasını bana doğru çevirmeye başladı. Gözlerimi kapayıp açtım. -diğer bir deyişle gözlerimi kırptım- gözlerimi açtığımda bilgisayar odasındaydım ve beni boynumdan tutup yerden yükseltmişti. Bağırarak bir şeyler söylüyordu ama duymuyordum. Sanki kötü bir şey yaşamış ve bunu sorumlusu benmişim gibi. Yüzünün neye benzediğini tanımlayamıyorum ama ürkütücü olduğunu söyleyebilirim.
Bunun dışında Lucid rüya tarzında şeyler görüyorum. Birbiriyle bağlantılı olabilecek rüyalar. Genelde sabah uyuduğumda oluyor.
Mesela bugün okuldan gelince 2 saat uyumuşum. Yaklaşık 3 ay önce gördüğüm bir rüyanın devamını gördüm. 2 saat uyumuşum ama sanki aylarca ordaydım. Bilinçsiz bir şekilde rüyamın devamını gördüm ve rüyamın içindeyken dedim ki ben burda daha önce bulunmuştum. Uyuduğumda rüya görüyorsam bunun rüya olduğunun bilincinde oluyorum. Her zaman rüyalarımı kontrol edemiyorum ama rüya gördüğümün bilincinde oluyorum ve rüyamda düşünebiliyorum. Mesela kalkacağım ve şunu şunu yapacağım diyorum.
Sizin bu konular ve rüyalarım hakkındaki düşünceleriniz neler yardımcı olup görüşlerinizi bildirirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Rüyalar ve uykular dışında bir etki veya his var mı?

alaskaunibeth

Kayıtlı Üye
Nasıl yani? Bir varlık hissettiğimi söylemiştim. Ama genelde yalnızken hissediyorum bu varlığı.

islam571

Kayıtlı Üye
ama yardımcı olunabilmesi için o varlığı daha somut açıklaman gerekiyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Nasıl yani? Bir varlık hissettiğimi söylemiştim. Ama genelde yalnızken hissediyorum bu varlığı.
Başka bir başlıkta özellikle irtibat kurmaya çalıştığınızı ifade etmiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Bu konuda biraz daha detaylandırma yapabilir misiniz?

alaskaunibeth

Kayıtlı Üye
Başka bir başlıkta özellikle irtibat kurmaya çalıştığınızı ifade etmiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Bu konuda biraz daha detaylandırma yapabilir misiniz?
Hayır ilk defa paylaşımda bulundum. Önceden pasif olarak takip ediyordum forumu
Şöyle söyleyeyim. Diyelim müzik dinliyorsunuz. Müzik dinlerken kapıya sırtınız dönük bir şekilde kitap okuyorsunuz. Anneniz içeriden sizin odanıza geliyor. Sizin arkanızda kalıyor. Siz onu görmeseniz de orda olduğunu hissediyorsunuz.
Bilinçaltı da olabilir ama meditasyon yapmaya çalıştığımda sanki hemen önümde biri duruyor gibi çok yoğun bir enerji hissediyorum gözlerimi kapadığımda. Bunun bir varlık olabileceğini düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

Sent from my iPhone using Tapatalk

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hayır ilk defa paylaşımda bulundum. Önceden pasif olarak takip ediyordum forumu
Şöyle söyleyeyim. Diyelim müzik dinliyorsunuz. Müzik dinlerken kapıya sırtınız dönük bir şekilde kitap okuyorsunuz. Anneniz içeriden sizin odanıza geliyor. Sizin arkanızda kalıyor. Siz onu görmeseniz de orda olduğunu hissediyorsunuz.
Bilinçaltı da olabilir ama meditasyon yapmaya çalıştığımda sanki hemen önümde biri duruyor gibi çok yoğun bir enerji hissediyorum gözlerimi kapadığımda. Bunun bir varlık olabileceğini düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?
Ciddi bir durum olduğunu sanmıyorum. Varlıksal bir durumsa bile astral planda olmamanız gereken bir yere giriş yapmış olabilirsiniz ve bunun sonucunda;
- parazit denen düşük ve pek zeka belirtisi olmayan varlık almışsınızdır üstünüze ve basit herkesin yapabileceği arınma işlemleri ile bertaraf edilirler.
- yasak alan koruyucu varlığının radarına girdiğiniz için ve orada olmamanız gerektiğini tebliğ için size uyarı vermiş olabilir, genelde de uzun sürmez ve bir süre astrale ve alakalı çalışmalara ara verdiğinizde işler normale dönüyorsa sıkıntı yok demektir.

Bu iki şık dışında rüya, vizyon ve anlatımlarınıza yapabileceğim başka bir yorum yok, çok ciddi bir durum yaşamamışsınız zaten.
Meditasyonda hissedilen yoğun enerjiler her daim varlık değildir ve sürekli varlıksal durumlarda kişiler yaklaşık %90 sürekli varlık olduğundan emin olacakları biçimde şeyler deneyimlerler zira meditasyon sizi keskinleştirir havayı inceltir tabiri caizse.
Ayrıca etrafımızda milyonlarca parçalık yelpazeye dağılmış enerji çeşitliliği var, biz insanlar da bunların çok ama çok azını isimlendirebiliyoruz.
Hissettiğiniz şeyin sürekli varlık (sürekli varlık bir iki münferit olay dışında süreklilik arzeden durumlardır) olduğundan emin değilseniz, ki anlatımlarınıza bakarak da sürekli gibi durmuyor, başka bir şeyi de hissediyor olabilirsiniz bunun üstüne gidebilirsiniz meditasyonlarınızda. Bir süre de astral ve alakalı çalışmalarınızı askıya alabilirsiniz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
- yasak alan koruyucu varlığının radarına girdiğiniz için ve orada olmamanız gerektiğini tebliğ için
Araya girmiş gibi olacağım kusura bakmayın :) bu konuda biraz bilgi verebilirmisiniz ? yasak alan orayı koruyan varlık vs.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Araya girmiş gibi olacağım kusura bakmayın :) bu konuda biraz bilgi verebilirmisiniz ? yasak alan orayı koruyan varlık vs.
Astral katlar ve planlar vardır. Bu kat veya planların tümden olabileceği gibi, galeriler halinde kapalı alanları da olabilir.
Bu alanlar bizzat insan tarafından da oluşturulabilir. O alan özel amaçlarla kişinin çalışma yaptığı veya rehber varlıklar marifetiyle korumaya alınır. Oraya girmeye zorlarsanız etki-tepki neticeleri olur. Gidip de askeri elektrikli tele dokunduğunuzda sizi fırlatacağı gibi. Aynı zamanda önceden programlı enerjiler (bubi tuzağı gibi) de ortada varlık olmaksızın, varlığın görüntüsü/hologramı yada bölünmüş enerjisi kullanılarak tepki veren bir sistem olabilir.
Bir de ilahi sınırlar diye adlandırdığım, hiçbir varlık ve bilincin güç yettiremeyeceği kilitler ve alanlar var. Uzayın bir sonu varsa, astral alemlerin sonu yoktur, yaratıcı her şeyi durdurup yok edene kadar orada ve sonsuzdur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...