[YARDIM] Demonlarla ilgili

İnfernal

Banlı Kullanıcı
Madem böyle bir şey yaptınız neden önceki konunuzda "aşk İcin uygulayana abaddon ve asmedousun laneti üzerlerine olsun" yazdınız?
O ruhun gücünü görmek istedim şuan hala beraber calışıyoruz tek gücü tabi kadınları size aşırı takıntılı bırakıp gözlerinde sizi cekici göstermesi değil

Manipülasyon ve Zihin Kontrolü
Aşk/Seks/Şehvet/İlişkiler
Güçlerinizi ve Duyularınızı Açmak
Berrak rüya
astral projeksiyon

Bu alanlarda ilgili daha cok vampirism kitaplarında bahsediliyor bu varlıktan

Demonları kim yarattı?
Tanrı bazıları tamamen karanlık yaratıldı ama bu karanlık yaratılması gecmişlerinde onların da melek olmadığı anlamına gelmez tanrı her varlığı ışık sacan biri olarak yaratmadığını belirtmek isterim

Ne tür bir şirket ve ne zaman kurmaya planlıyorsunuz? Hepimiz takip edeceğiz başarınızı sanırım.
Önümde cok uzun yol var en azından ben bunu hissediyorum yaşayan tanrı ve yükselmek tanrı benliğime ulaşmak gibi niyetim yok benim hedefim demonoloji ve varlıkları cözmek onlarla calısmak gibiydi tamamen hepsini gördüğümü söyleyemem sonucta trilyonlarca varlık var bazıları hic kimse tarafından bile bilinmiyor bir ömür adanması lazım ama alanım değil ihtiyacım olanı görmek istediğimi gördüm genede biraz daha fazlasını istiyorum gercekliğimi tamamen etkilemek istiyorım meleklerle pakt anlaşmaları yapmak gibi Bi gün bu güce gelip milyonlarca dolarım olunca ozaman şirketlerimi acıp finansal özgürlükten faydalanabilirim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Önümde cok uzun yol var en azından ben bunu hissediyorum yaşayan tanrı ve yükselmek tanrı benliğime ulaşmak gibi niyetim yok benim hedefim demonoloji ve varlıkları cözmek onlarla calısmak gibiydi tamamen hepsini gördüğümü söyleyemem sonucta trilyonlarca varlık var bazıları hic kimse tarafından bile bilinmiyor bir ömür adanması lazım ama alanım değil ihtiyacım olanı görmek istediğimi gördüm genede biraz daha fazlasını istiyorum gercekliğimi tamamen etkilemek istiyorım meleklerle pakt anlaşmaları yapmak gibi Bi gün bu güce gelip milyonlarca dolarım olunca ozaman şirketlerimi acıp finansal özgürlükten faydalanabilirim
Tam tahmin ettim gibi. Bu yazdıklarınız sizin fanteziniz değilse ve gerçek ise, sizi büyük işler için hazırlıyor. Yani bedava değil yediniz ponçikler. Başka soru yok...

İnfernal

Banlı Kullanıcı
Tam tahmin ettim gibi. Bu yazdıklarınız sizin fanteziniz değilse ve gerçek ise, sizi büyük işler için hazırlıyor. Yani bedava değil yediniz ponçikler. Başka soru yok...
Sirkeitm benim İcin olucak benim para kaynağım İcin :) her şirketin arkasında bir majikal destek olduğunu unutmayın ben biriyle pakt anlaşması yapmadığım İcin hicbiri benden birşey kopartamaz meleklerin pakt anlaşması yapmasından daha zor birşey bulamazsın

Size hic birşey anlatmıycam cünkü görmek istemeyen insanlar kadar körsünüz para söz konusu olduğunda size parayı havadan indirmez kazanman İcin gereken yolları acar finansal fikirler verirler sen parayı kendi emeğinle kazanırsın inanın anlattıkca anlamıyorsunuz istediğinize inanın 4 senedir bu alandayım sizden mi bilgi alıcam veya dediklerinizi yapıcam? bana inanmayan kalksın denesin görsün yapamayan korkan birisi gelip beni sorularla boğmasın bana bu bilgileri sen değil ömrünü kabala ya ayırmış biri öğüt verirse onu dinlerim sadece tamam dostum sen neye inanırsan inan ben şirket acıcam onu demon yöneticek hatta diyorsun ya demonlar şirket yönetiyor diye gülünc durumdasın keşke paranın genelde jüpiter ay ve melekler ile ilgili olduğunu bilseydin

Ve başına gelen herşeyi de onlara varlıklara bağlarsan kader diye bir şey olduğunu unutursun :)

Konu altlarında sorularınızı cevaplamak İcin vakit harcamıyıcam artık araştırın deneyin görün hepiniz birbirinzden daha iyi bilip birbirinizle celişki yaşıyorsunuz :) saygılarımla

Ecem12

Kayıtlı Üye
Öncelikle konuyu yanlış yere açtı isem kusura bakmayın.

Abiler ablalar selam. Demonlarla ilgilenenler varsa buraya yazacağım şeyleri dikkatlice okursa sevinirim yardımınız lazım çünkü. Ben 15 yaşında Demonoloji alanında ilgilenen biriyim. Dün ise bir Demon çağırma kararı aldım. (Bu arada şöyle düşünmeyin 15 yaşındayım diye demonu amaçsız yere çağırıyorum diye düşünmeyin. Bunu söylüyorum önyargınız olmasın diye. Çağırdığım şeyin yani karşımdaki varlığın ne olduğunu gayet kendimden iyi bilirim. Demonla iletişim sırasında ne yapacağımı falan her şeyi bilirim. Hatta Demonlar hakkında PDF bile hazırlıyorum. Kısaca yani Demonu rahatsız etmek gibi bir amacım yok nedenim de var. ). Her neyse geceyi bekledim gece saat 2 olduğu zaman hazırlıklara başladım terk edilmiş bir yer bulup orada hazırlıklarımı yapmaya başladım. Bir yandan da psikoloji mi bozmamaya çalışıyorum. Her şey tamamdı gece 3 oldu ve başladım. Demonu çağırmak için Davetiye gönderdim ve geldi. Her şey burada başlıyor. (Bu arada çağırdığım Demon Gremory.) Gremory'nin geldiğini anladım. Anladığım sırada çok değişik bir hâl almıştım içten. Göründüğü kadar da kolay olmadığını anladım. Üstüme bir yorgunluk ve ağırlık çökmüş gibi oldum. Sonra konuşmaya başladı. Konuşuyordu ama ben bir şey anlamıyordum. Sesi çok belirsiz bir yerden geliyordu. Yani hangi yönden konuşuyor anlam verememiştim. Sesi de çok boğuktu. Ama az olsa sesinden etkilenmiştim. Ne kadar boğuk olsa bile az sesinden etkilendim. Sonra bir süre konuştu gitti. Gittiğini anladığım sırada kalbimde bir rahatsızlık oluştu. Başta biraz şiddetliydi ağrı ama sonra kalbimdeki rahatsızlık sabaha kadar devam etti.

Düşüncem şöyle ki; Enerjim, Demonla iletişim kurmaya yetmedi bence. Enerjim yetersiz kalmış olabilir. kendimce böyle düşünüyorum.

Kalbimin ağrısı ise onu rahatsız ettiğim için bana kızmış olabilir. Bu düşüncem de bu yana. Çünkü iletişim kuramadık ve onu rahatsız ettiğim için bana kızmış olabilir.

Ama kendime yine de emin olamadım sizlere sormak istedim. Lütfen yardım edin. Eğer düşüncelerde yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim iyi günler.
Merhaba daveti nasıl yaptınız ? Cagrinca dilek dileme hakkimiz varmı ?

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
Merhaba, senden rica etsem bahsettiğin konuyla ilgili bana yardımcı olur musun? Küçük ama çok acil bir soruyu cevaplamanı istiyorum ve şimdiden teşekkür ederim.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Bol şans kardeşim. Nasihatler başlamadan iyi niyet göstereyim bari. Umarım doğru yöntemi bulmuşsundur!!! Bulursan bana da at
Yolumu çizdim,oklarımı kendimi geliştirmeye doğrulttum.Yabancı kaynaklara odaklanıcam 2 3 sene sonunda inisiye olabilirsem davete başlayacağım.Sana da böyle bi yol tavsiye ederim (Korunmayı,def etmeyi öğrenmeden Sakın çağırma hem senin için hem varlık için kötü olur).

Merdut

Kayıtlı Üye
Yolumu çizdim,oklarımı kendimi geliştirmeye doğrulttum.Yabancı kaynaklara odaklanıcam 2 3 sene sonunda inisiye olabilirsem davete başlayacağım.Sana da böyle bi yol tavsiye ederim (Korunmayı,def etmeyi öğrenmeden Sakın çağırma hem senin için hem varlık için kötü olur).
Ekollere güvenmemen ve bağlı kalmamanı şiddetle öneririm bu yolda. Araştırma sürecinde joy of satan gibi türlü türlü oluşumların dökümanları karşına çıkacak. Fikirlerini benimsemeni önermem. Dökümanlarından yararlanıp, spiritüel satanizm yolunda kendi yolunu çizmeni öneririm sana. Umarım istediğin hedefe ulaşırsın. Bol şans :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Çok iyi bir karar, çok sevindim adınıza.

YEDİ7

Kayıtlı Üye
korunma yöntemi ve def etme yöntemi hakkında türkçe döküman var mı ? elinizde

Souls In The House

Kayıtlı Üye

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Evet aradan bir seneden fazla zaman geçtikten sonra, bir dostumuzun mesajımı beğenmesi ile buraya gelip eski beni gördüm :)
Ne yalan söyleyeyim, birden gözlerim yaşardı duygulandım.. Sevgili @Merdut dostumuzun verdiği tavsiyede ki gibi eklektik olarak ilerledim. Eskiye dönüp bakınca, ne kadar yükseldiğimi fark edebiliyorum. Şuana kadar olimpik ruhlarla evokasyon çalışmalarım oldu, elementallerle çalışıyorum ve sıra demonlara geliyor... Bu yolda Franz Bardon'un hermesci bilimlere giriş kitabı zihnim ve majikal hazırlık açısından bana çok destek oldu, okuyan kardeşlerimize tavsiyem bu kitabı yalayıp yutmalısınız..