Vize Reddi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
.Eğer bu götürüsünü düşünüyorsanız diğer ritüeller,dualar ve mantralar da o zaman götürüsü olan öğretiler mi?İnanmıyorsanız neden yukarıda yardım istediniz?
Katılıyorum, diğer kullandığımız yöntemlerin kaynağından ne derece emin olabiliriz, evren sayılardan oluşmuş belirli sayıları tekrarlayıp belirli sonuçlar elde etmek gayet uygulanabilir bir teknik. Hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın ödeme yapılır bir şekilde.

aphronus

Kayıtlı Üye
Evet yardım istedim ve sonra bildiğim bir şeyi paylaştım? Bunu çevreme de söylüyorum yapmasınlar diye. Madem çok faydalı siz yapmaya devam edin ben iyi niyetle bir bilgi paylaştım. Ayrıca yazdığım hiçbi şeyi okumamışsınız sanki madem götürüsü var diyorsunuz neden yardım istediniz demişsiniz ne alakası var anlamadım. Bu kanal temiz bir kanal değil dileğiniz olabilir ama sonra sizden bir şey gider diyorum sizin yaptığınız yorum bu.

aphronus

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dileyen yapsın. En azından ben bunun neye hizmet ettiğini biliyorum ve yapmıyorum bunu da arkadaşlarımla nasıl paylaşıyorsam sizle öyle paylaştım. Alma-verme dengesi değil ki bu konu başka yerlere çektiniz. Ayrıca sanıyorum kanallar hakkında çok bilginiz yok detaylı araştırabilirsiniz ister yapın ister yapmayın. Bana yardımcı olmaya çalıştığınız için iyi niyetle bir uyarı yaptım.

createtherules

Kayıtlı Üye
Tamam siz net olarak Grabovoi'nin karanlık bir anlaşması olduğunu ve bu kanala dahil olarak istedikleri enerjinin alanına girmeyi başaranların da bilmedikleri bir anlaşmanın içine düşerek bedel ödediģini belirtmeye çalışmışsınız muhtemelen ama tam olarak açıklamak istemiyordunuz. O yüzden, genel konuşunca mesajlarda yanlış anlaşılma olmuş olabilir. Kanallar hakkında bilgimiz var. Negatif kanalla pozitif işlem ya da pozitif kanalla negatif işlem de mümkün. Her iki taraftaki çalışmada da götürü zorunluluk. Alma- verme dengesi çalıştığı için tam da konuyla ilgili kısım bu. Yüksek frekanslı varlıkla da çalışsan bedel ödersin düşük ile de. Ödediğin miktar aynıdır sadece niteliği farklıdır. Bu majisyenin tercihi. Siz üstü kapalı bahsedince biz de o şekilde kapalı gittik ve mesajlar anlaşılmadı.

aphronus

Kayıtlı Üye
Anonimlik söz konusu olduğu için kaynağı net olarak belirtmedim. Ama bahsettiğim şey bu evet, elbette her çalışmada bedel ödenir ama örneğin glifler konusunda kendi enerjimden ya da başkası için yapıyorsak onun enerjisinden gitsin diyoruz. Mesela kara büyü yapmakla diğer çalışmaları yapmanın, en basitinden dua etmenin arasında fark vardır. Ben de Grabovoi’nin temiz bir kanal olmadığını söylüyorum. Elbette bu uygulayıcının tercihi, söylediğim sadece bir bilgi olarak kalabilir.

cathrine

Kayıtlı Üye
Anonimlik söz konusu olduğu için kaynağı net olarak belirtmedim. Ama bahsettiğim şey bu evet, elbette her çalışmada bedel ödenir ama örneğin glifler konusunda kendi enerjimden ya da başkası için yapıyorsak onun enerjisinden gitsin diyoruz. Mesela kara büyü yapmakla diğer çalışmaları yapmanın, en basitinden dua etmenin arasında fark vardır. Ben de Grabovoi’nin temiz bir kanal olmadığını söylüyorum. Elbette bu uygulayıcının tercihi, söylediğim sadece bir bilgi olarak kalabilir.
Baştan bu şekilde açıklasaydınız tepkim daha farklı olurdu...Ben de Grabovi'den bahsediyorum,ben de bir arkadaşımdan dolayı çok inanarak denedim bu yöntemi...Kayıp eşya,bozuk elektronik eşyada okunduğunda bile faydasını gördüm ama ne götürüsü olduğunu fark etmedim...Sizin söylediğiniz de doğru olabilir ,ben sabit fikirlilik yapmıyorum ,sadece denenmiş bir yöntem olduğu ve ben de faydalandığım için sizinle paylaşıyorum....Bir ritüel ya da yöntemi hayatınıza uygularken eğer rahatsız oluyorsanız ,size iyi gelmeyecek demektir...Benim söylemek istediğim kimi bitkilerle çalışır,kimi dualarla,kimi meditasyonlarla....Hepimiz öz'de bir olsak da fıtratımız birbirinden farklıdır....Herkese uyan sana uymaz ...Sana uyan başkasına uymaz...

cathrine

Kayıtlı Üye
@chrion Şu anda herkes vize yüzünden mağdur olmuş durumda ama siz vazgeçmediğiniz ve itiraz ettiğiniz için büyük olasılıkla gelecektir...İçinizi ferah tutun!Olursa da buraya yazarsınız,umarım en yakın zamanda dileğinize kavuşursunuz:)

aphronus

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için olursa mutlaka yazacağım 🌸
@chrion Şu anda herkes vize yüzünden mağdur olmuş durumda ama siz vazgeçmediğiniz ve itiraz ettiğiniz için büyük olasılıkla gelecektir...İçinizi ferah tutun!Olursa da buraya yazarsınız,umarım en yakın zamanda dileğinize kavuşursunuz:)