Vize Reddi

aphronus

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba. Vizeden ikinci kez red aldım çok uzun süredir bekliyordum. Çok aksaklık yaşadığım bir süreçti zaten sevgilim gitti ben kaldım. Üçüncü kez gireceğim ama aşırı gerginim kendimi sakinleştiriyorum ancak bir süre sonra yine karamsarlık çöküyor. Tavsiyesi olan, hatta önerebileceği bir çalışma olan varsa çok sevinirim

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba. Vizeden ikinci kez red aldım çok uzun süredir bekliyordum. Çok aksaklık yaşadığım bir süreçti zaten sevgilim gitti ben kaldım. Üçüncü kez gireceğim ama aşırı gerginim kendimi sakinleştiriyorum ancak bir süre sonra yine karamsarlık çöküyor. Tavsiyesi olan, hatta önerebileceği bir çalışma olan varsa çok sevinirim
Meraktan soruyorum İskandinav tarafı mı?

Ori

Kayıtlı Üye
Yok değil Amerika
Umarım vize alabilirsin. Eğer alamazsan Meksika'ya giderek sınırda kampa girebiliyorsun. Ardından sponsorla mahkemeye çıkarak Amerika'da kalabiliyorsun. Tabi sen bu dediklerimi sadece bilgi olarak tut. Tavsiye etmem. Çünkü para lazım. Özellikle ülkemizde Tunceli tarafından büyük çoğunluk bu yöntemle Kanada'ya geçti. En son bu yöntem ifşa olunca Meksika alımları daralttı.

aphronus

Kayıtlı Üye
Umarım vize alabilirsin. Eğer alamazsan Meksika'ya giderek sınırda kampa girebiliyorsun. Ardından sponsorla mahkemeye çıkarak Amerika'da kalabiliyorsun. Tabi sen bu dediklerimi sadece bilgi olarak tut. Tavsiye etmem. Çünkü para lazım. Özellikle ülkemizde Tunceli tarafından büyük çoğunluk bu yöntemle Kanada'ya geçti. En son bu yöntem ifşa olunca Meksika alımları daralttı.
Çook teşekkürler bilgi için tabii umarım bunları düşünmek zorunda kalmam vizeyi alırım sağolun 🙏🏻

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

aphronus

Kayıtlı Üye
Harikasınız çok çok sağolun 🙏🏻 Bu çalışmaların hepsini birden yapabilir miyim?

cathrine

Kayıtlı Üye
Sayı çalışması yapabilirsiniz...Gün içinde dileklerin gerçekleşmesi için olan sayı sekanslarını okuyabilirsiniz:Dilek için(herşey mümkün sekansı:''5 1 9 7 1 4 8''Bu sayıları teker teker ,arada boşluk bırakarak okuyun...Gün içinde sürekli okuyabilirsiniz...Bir de mucize sekansı var:''7 7 7.....''sonsuz defa tekrarlayın...

Darkon

Kayıtlı Üye
Sayı çalışması yapabilirsiniz...Gün içinde dileklerin gerçekleşmesi için olan sayı sekanslarını okuyabilirsiniz:Dilek için(herşey mümkün sekansı:''5 1 9 7 1 4 8''Bu sayıları teker teker ,arada boşluk bırakarak okuyun...Gün içinde sürekli okuyabilirsiniz...Bir de mucize sekansı var:''7 7 7.....''sonsuz defa tekrarlayın...
Konuyla alakasız ancak ama bu "777" moda gibi bir şey oldu. Herkes dövmesini falan yaptırıyor. Melek sayıları falan deniyor diye biliyordum.

aphronus

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu sekansları okumayın sayı sekansları da bir kanal ve bu temiz bir kanal değil zarar görürsünüz

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Arkadaşlar bu sekansları okumayın sayı sekansları da bir kanal ve bu temiz bir kanal değil zarar görürsünüz
Nerden aldınız bu bilgiyi güvenilir kaynak olduğuna emin misiniz ? Ben iki farklı konuda çalışma yaptım, ikisinde de etkili oldu, görünür bir zararı da olmadı.

createtherules

Kayıtlı Üye
Konuyla alakasız ancak ama bu "777" moda gibi bir şey oldu. Herkes dövmesini falan yaptırıyor. Melek sayıları falan deniyor diye biliyordum.
Geçen hafta dövmecideydim, "Bu ara neler gidiyor?" dedim. "Herkes 777 yaptırıyor valla" dedi 😂

Sekansları ben de çok kullanırım başka işlemlerle de kombine ederim. Merak ettim şimdi.

Darkon

Kayıtlı Üye
Geçen hafta dövmecideydim, "Bu ara neler gidiyor?" dedim. "Herkes 777 yaptırıyor valla" dedi 😂

Sekansları ben de çok kullanırım başka işlemlerle de kombine ederim. Merak ettim şimdi.
Evet özellikle kadınlar çok yaptırıyor. Benim de çok dikkatimi çekti. Instagram'dan görüp özeniyorlar diye düşünüyorum. Çok kişinin böyle "777" dövmeli fotosunu gördüm.

aphronus

Kayıtlı Üye
Evet kaynak güvenilir bizzat ben de teyit ettim, çok açamıyorum konuyu ama şöyle isteğiniz olmaz diye bir şey yok ama bir şey gelirken sonra sizden götürüsü ne oluyor onu takip edin.

createtherules

Kayıtlı Üye
Evet kaynak güvenilir bizzat ben de teyit ettim, çok açamıyorum konuyu ama şöyle isteğiniz olmaz diye bir şey yok ama bir şey gelirken sonra sizden götürüsü ne oluyor onu takip edin.
Sekansları sosyal medyada ortak çalışma adı altında topluca uygulatıp, izin alma verme modunda enerji çaldıklarını tahmin ediyorum az çok. Onun dışında her uygulama için aslında evrene her hangi bir şeyler bağışlamak gerekiyor aslında. Yoksa denge bozulur. Mesela genelde grafik büyülerde oluşa ve yardımcı kaynağa enerji verme gibi basic bir bilinçte en baştan hemfikir olunma durumu var. Kastettiğiniz bu tarz bir şey mi yoksa daha evil bir süreç var derseniz de araştıralım biz de. Kaynağa biz de ulaşabilir miyiz?

aphronus

Kayıtlı Üye
Kaynak internette yok diye biliyorum. Şöyle ki kanalları oluşturan birileri vardır. Reiki, access bar vs gibi uygulamalar da birer kanal. Her kanal indirilirken de bir anlaşma yapılır. O yüzden bir şeye insiye olunacaksa örneğin bu kanalı kimin indirdiği önemlidir. İnstagramda birileri enerji çalmak için yapıyor mudur bilmiyorum ama bu kanalı indiren kişiyle alakalı söylediğim, ak değil kara biri diyim

cathrine

Kayıtlı Üye
Nerden aldınız bu bilgiyi güvenilir kaynak olduğuna emin misiniz ? Ben iki farklı konuda çalışma yaptım, ikisinde de etkili oldu, görünür bir zararı da olmadı.
Ben de denediğim için paylaşmıştım...
Yardım istemişsiniz,ben de söyledim...Faydalandığım bir yöntemdi...Bilemiyorum ama bu ve bunun dışında da sayı sekansıyla ilgilenen insanlar dileklerine ulaştılar...Çevremde yıllardır anne olamayan birinin çocuğu bile oldu....Tırnağı kırılsa,eşyası kaybolsa ya da elektronik eşyası bozulsa sürekli gerekli sayıları okuyanlar var ve inanarak okuyanın çok işine yarıyor....Eğer bu götürüsünü düşünüyorsanız diğer ritüeller,dualar ve mantralar da o zaman götürüsü olan öğretiler mi?İnanmıyorsanız neden yukarıda yardım istediniz?