Varlık Daveti

solosal

Kayıtlı Üye
Slm arkadaslar. Divanul afariti seba kitabının 7.ifriti davetini yapmaya karar verdim. Burdan gün gün gelişmeleri ve duygu durumumu paylaşacagim. Eğer mabetten davet öneren olursa onu da deneyebilirim. Yarın akşam görüşmek üzere

solosal

Kayıtlı Üye
Slm arkadaslar. Divanul afariti seba kitabının 7.ifriti davetini yapmaya karar verdim. Burdan gün gün gelişmeleri ve duygu durumumu paylaşacagim. Eğer mabetten davet öneren olursa onu da deneyebilirim. Yarın akşam görüşmek üzere
1. Gün : saat 12:15 - 13:00 arası davet yaptım. Herhangi bir olay yaşamadım. İlk 1 hafta aynı daveti tekrarlayacagim. 2. Hafta ise buhur yakmaya başlayıp ifritin harflerini de bir kağıda yazıp üzerinde taşıyacagim

YEDİ7

Kayıtlı Üye
1. Gün : saat 12:15 - 13:00 arası buluşma. bir olay yaşamadım. İlk 1 hafta aynı daveti tekrarlayacagim. 2. Hafta ise buhur yakmaya de bir ifritin harflerini kağıda yazıp üzerinde taşıyacagim
Başarılar

solosal

Kayıtlı Üye
1. Gün : saat 12:15 - 13:00 arası davet yaptım. Herhangi bir olay yaşamadım. İlk 1 hafta aynı daveti tekrarlayacagim. 2. Hafta ise buhur yakmaya başlayıp ifritin harflerini de bir kağıda yazıp üzerinde taşıyacagim
2. Gün : saat 11:30 - 02:00 arası davet için oturdum. Lakin zihnimi toplarlayip davete başlamam 01:30 u Aldi. Konsantre olmak için ifritin kelimelerini söylerken tesbih kullandim ve kullanmaya devam edecegim. Şimdilik herhangi bişey yaşamadım ama saat 05:30 da uyanıp terledim ve bir daha uyuyamadım. Bunun davetle bir ilgisi yok aklımdan cikaramadim başka konuların sonucu.

asterix

Kayıtlı Üye
Şimdi gidip ben mafyadan bana yardım etmesini istesem,beni zengin etmesini istesem ,bir sürü şey istesem bu işin sonu ne olur bir düşünün bakalım.Mafya belki bazı şeyler verir ama yüz katını belki hayatını alır.Onun doğasında karşılıksız vermek yoktur sadece almak vardır..
Ne olduğunu bile bilmediğin bir varlığı davet etmek için insanın çılgın olması gerekir ateşle oynamayın.
Çalışmadan emek vermeden gerçekten bir şey peşinde koşanlar ister maddi ister metafizik kulvarda olsun sonu felakettir.