Uzaylılar?

rabbit.

Kayıtlı Üye
Eski ABD istihbarat yetkilisi David Grusch:

"Biyolojik, ancak insan olmayan yaratıkların cansız bedenleri uzay aracından çıkarıldı. Kapalı oturumda daha fazla anlatabilirim"

Videoları bu akşam her platformda var, açık oturumda yeminli ifade vermişler..
Öncelikle evrende biyolojik canlılar olarak da asla yalnız olmadığımızı düşünüyorum lakin Amerika soğuk savaş döneminde yaptığı strateji gibi, başka ülkelere yeni bir teknoloji veya yeni bir şey keşfetmiş gibi göstermek, hedef de şaşırtmak istemiş olabilir , bu stratejiyi uyguladıkları bir çok olay var.
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Ben dünya dışı varlıkların vâr olduğunu düşünüyorum.
Ama Amerika'nın bu aya çıkma olayı kesinlikle yalan olduğunu düşünüyorum bu ve bunun gibi stratejileri çok iyi yönetebilen bir ülke Amerika.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Eğer dini bir hikaye oluşturacaksak biyolojik bedenli olanların Adem ve lilith’in çocukları olduğunu düşündürüyor.Adem in ilk karısının Alkarısı denen cin olduğu söyleniyor.
Bunların yanı sıra bazı askeri tatbikatlarda temas kurduklarını düşünüyorum.En izole edilmiş görüşme alanı sunuyor.
Bir kaç otopsi videosu izlerseniz.Siyah gözlü gri uzaylıların gözünden bir tür büyük lens çıkartıyorlar.Bu da lens i bu otopsilerde bulmuş olabilirler demek.
Genel anlamda bilgi verilmiyor istihbarat.Çünkü Başkan bile en fazla 8 sene kalıyor.
Diğer ülkeler bilgi paylaşmıyorlar.Eğer paylaşsalar ellerindeki teknoloji için bir yarış savaş ortaya çıkacak.Yeni bir kavram oluşacak.

HeadShot

Kayıtlı Üye
Benim düşüncem, uzaylılarla yıllardır temas halindeler. Uzun yıllardır uzaylılar sivillerle temaslarıyla da insanlığı yavaş-yavaş alıştırma çabası içerisindeler. Ülkeler her ne kadar kurulu düzenleri bozulmasın diye böyle olayları gizli saklamak istese de, dünya dışı varlıkların zorlaması nedeniyle artık yetkililer de yavaş yavaş insanları bu konulara alıştırmaya çalışıyor. Bu zamanlarda sık-sık bu konular gündemde olucak. Çünkü bence artık büyük temas zamanı yaklaşıyor, bir kaç yıl içinde dünya dışı varlıkların gün yüzüne çıkacaklarını düşünüyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Uzaylılar var ama sandığımız gibi grilerden ibaret değil bence.. Griler için biyolojik robot oldukları iddiası var.
Birçok farklı tür uzaylı mevcut, devletler farkında ama gizliyor bunu kendi siyasi çıkarları için.

karatay

Kayıtlı Üye

"Biyolojik, ancak insan olmayan yaratıkların cansız bedenleri uzay aracından çıkarıldı. Kapalı oturumda daha fazla anlatabilirim"

Öncelikle evrende biyolojik canlılar olarak da asla yalnız olmadığımızı düşünüyorum lakin Amerika soğuk savaş döneminde yaptığı strateji gibi, başka ülkelere yeni bir teknoloji veya yeni bir şey keşfetmiş gibi göstermek, hedef de şaşırtmak istemiş olabilir , bu stratejiyi uyguladıkları bir çok olay var.
Sen kalk yıldızlararası yolculuk yapabilecek hatta belkide ışık hızına ulaşabilen veya solucan deliği yaratabilen teknolojiye ulaş ama kalk gel dünyada aracın yere düşsün infilak etsin hiç inandırıcı geliyor mu? 😊

HeadShot

Kayıtlı Üye
Sen kalk yıldızlararası yolculuk yapabilecek hatta belkide ışık hızına ulaşabilen veya solucan deliği yaratabilen teknolojiye ulaş ama kalk gel dünyada aracın yere düşsün infilak etsin hiç inandırıcı geliyor mu? 😊
Dünyaya bazı teknolojileri kazandırmak için bilerekten yapılıyor olabilir

rabbit.

Kayıtlı Üye
Uzaylıları daha bilmiyorız ki teknolojileri nasıldır bilelim maalesef 😅

rabbit.

Kayıtlı Üye
1940'lı yıllardan beri ABD ufo olayları ile ilgili çok fazla dosya saklıyor.

Bknz :
https://tr.wikipedia.org/wiki/J._Allen_Hynek
https://tr.wikipedia.org/wiki/Mavi_Kitap_Projesi

Ufo muhabbetlerinin yeniden açılmasının altında yatan sebep ne olabilir ?
Benim fikrime göre Abd’nin basına sunduğu hiçbir bilgi gerçek değil, Abd çok manipülatif dış ilişkilere sahip bir ülke, işin aslını bir başta gelenler ve diğer ülkelerin de başta gelen insanları biliyor diğerleri ise ne söylenmesi gerekiyorsa onu söylüyorlar bana göre

fuumaster

Kayıtlı Üye
Benim fikrime göre Abd’nin basına sunduğu hiçbir bilgi gerçek değil, Abd çok manipülatif dış ilişkilere sahip bir ülke, işin aslını bir başta gelenler ve diğer ülkelerin de başta gelen insanları biliyor diğerleri ise ne söylenmesi gerekiyorsa onu söylüyorlar bana göre

İnanmıyacaksınız ama ben gerçekten gördüm ufo. yaklaşık 20 yıl önceydi üstelik. gördüğüm şey kibrit kutusu gibi düzgün yapılı ve oldukça büüyktü aslında ama aşıır uzaktaydı. ön, orta ve arkasında alt kısmında helozonik yapılar vardı. sanıırm onu havada tutuan şey , motorları onlardı. havada asılı sabit duruyordu. daha enteresan kısmı ise görüş şeklim ve açısı.
tam oalrak ikinidi namazını kılıp camiden çıktım. ayakabılarımı bağladım. doğruldum, b,r kaç adım uzaklaştım caminin kapısından sığara çıakrdım tam sığaramı yakıcam onu gördüm. bnnulutların arasında gibiydi. aa bulunduğu alanın etrafında kendi yakın çevresinde bulut yoktu. sanki ayın etrafındaki haleller gibi uzak mesafeden çevresi bulutluydu ama kendi etrafı, kendisi çok net bulutsuz görünüyodu. üstelik ahava yaz ve çok güzel bir havada gördüm o ufoyu. sığaramı yaktım bir adım attım görünmez oldu. şaşrıırp kaldım. afalladım kısacası . hayalmi görüyorum diye düşündüm. kendi bulunduğum alanda sağa, sola ileri geri gidip aynı yere baktığımda göremiyordum. işin ilginç yanı sadece ilk gördüğüm noktada yarım metrekarelik bir alanda görebiliyoprdum onu vede çok net görünüyordu. ancak yarım metre yerimi değiştirdiğimde görnmez oluyordu hiç bir şekilde göremiyordum. bir arkadaşımı çağırıdm yanıma geldi. yarım metreden azıcık fazla sağımda duruyordu. ona gösterdim görmeid ne var orda ne gördün bişi görmiyorum dedi. onu kolundan tuutp olduğum yere çektim . kafalkafaya verip parmağımla gösterdim yüzündeki ifadeyi anlatamam. kısa bir sessizlikten sonra o ne ya öyle dei. helikopter dicem diğil. uçak dicem ihç diğil. balon da değil ne o. şaşkın bir ifadeyle bakmaya devam ediyordu. ve oda fark etti. yarı9m metre yerinzi değişirseniz görünmüyordu hiç bir şekilde. sanki ışığın girişimi , prizmadan aysıyan ışığın oluşturduğu girişim içende belirli bir dalga boyunda görüünüyor oda o gördüğüm noktadan görünüyor gibiydi.
gelelim dini kısmına. ayetler ile , hadisler ile sabit. peygamber efendimiz tüm alemlere gönderildi peygamber olarak. bu rada kasıt iki üç alem diğil bildiğiniz gibi. peki bu lemler nerede. boyutsal oalrak üç harfli şirinleri bilir yada duuymuştur herkes. bazıları innamz bile. oysa boyutsal oalrak farklı alemler olduğu gibi aynı boyutu paylaştığımız, evreni n uzayın farklı alanlarında farklı alemler neden olmasın ?
teknolojilerini, yapılarını görünüşleirn bilmemem ile birlikte allah kulluk edip inanmaka ve ibadetle görevli tek varlık ins ( insanlar, üç harfliler ben şirinler dicem şirinler, ) periler, vesaire..... değil. şöyle bir örnek daha var. adın hatırlamıyorum ama insan gibi eli kolu olan ama ayı gibi kıllı ve iri yapılı bir mahlukat daha var allah a ibadetle yükümlü. akıllı bir varlık, yaradılmış. Ancak allahuteala onları depremlerle yeirn dibine gömdü azgınlıklarından dolayı. anlatıya göre bu varlıklar ileri bir zamanda kıyamete yakın yer yüzüne çıkıcaklar. çünkü atalarından biliyorlar ki güneş var. süreli kazıyorlar yüzeye doğru. allah depremlerle kapatıyor geri kazdıkları yerleri. kıaymete yakın çıkıcaklar yüzeye ve insanlık ile biizm ile savaşa girişecekler. biz insalık kazanıcak savaşı ve tamamen yok olucaklar. ancak ilk çıktıkları zmana ilk çıktıkları yerlerde çok zarar vericekler çok kayıp verdiricekler insanlığa. araştırın.

Hydroll

Kayıtlı Üye

Keşfetmedilerini mi düşünüyorsun?

Hydroll

Kayıtlı Üye
Hangi a
Eğer dini bir hikaye oluşturacaksak biyolojik bedenli olanların Adem ve lilith’in çocukları olduğunu düşündürüyor.Adem in ilk karısının Alkarısı denen cin olduğu söyleniyor.
Bunların yanı sıra bazı askeri tatbikatlarda temas kurduklarını düşünüyorum.En izole edilmiş görüşme alanı sunuyor.
Bir kaç otopsi videosu izlerseniz.Siyah gözlü gri uzaylıların gözünden bir tür büyük lens çıkartıyorlar.Bu da lens i bu otopsilerde bulmuş olabilirler demek.
Genel anlamda bilgi verilmiyor istihbarat.Çünkü Başkan bile en fazla 8 sene kalıyor.
Diğer ülkeler bilgi paylaşmıyorlar.Eğer paylaşsalar ellerindeki teknoloji için bir yarış savaş ortaya çıkacak.Yeni bir kavram oluşacak.
Hangi Adem hangi Hava…v .. acaba tek v mi çift V mi?..