Rüyada Onu farkettiğimde saldırıya uğradım

KronoM

Kayıtlı Üye
Rüya veya farklı bir boyutta, babamla evde birşey konuşuyorduk, sonra pencerenin yakınında koskocaman Uzay gemisi gördüm, pencerenin dibine geldi. Görünce bilincim yerine geldi ve bakmayı sürdürdüm 1-2 dk inceledim sonra babama dönüp sende görüyor musun diyecekken babam beni boğmaya başladı, ekran karardı kalp atışlarım arttı uyanmaya çalışıyorum, ufakça gözümü açabildim sonra anneme dönüşmüş öyle boğuyodu ve gülüyordu en sonunda uyanabildim,
Kalbim çok hızlı atıyordu 20saniye sonra geçti.

Arkadaşlar ben şöyle anladım; rüyada gördüğümüz boş bilinçli insan bedenlerini , diğer varlıklar kontrol edebiliyor.

Uzaylılarla ilgili çok rüya görüyorum.
Uzaylılar beni izliyor veya deney mi yapıyolar anlamadım.
Diğer boyutlarda saldırgan uzaylılar var belki onlara rastgeldim.

Anlamı nedir sizce ? Farklı boyutta mıydım ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@dennise çözer bu işi çözerse :)
Onların da iyisi ve kötüsü var diye tahmin ediyorum. Uyku halinde algılarımız daha açık oluyor farklı frekansları hissetmiş olabilirsin.
Rüyada başkalarının kılığına girip gelen negatif varlıklar var. uyanık halde bile görüyor bazıları.
İfrit dediğimiz cinlerin negatif uzaylılarla bağlantısı vardır.

Ü

Üye silindi 70925

Karabasan ya da albastı denilen durumu yaşamış olabilirsiniz. Kimileri bu durumu uyku halindeyken hareket edememe olarak tanımlarken kimileri boğulduğunu ifade ediyor. Bilimsel olarak uyku felci deniyor. Ben bunu varlıkların korkutmak için gelmeleri olarak düşünüyorum. Uzaylıları reddeden biri değilim ama muhtemelen bu konularla çok ilgiliyseniz bilinçaltı olarak görmüşte olabilirsiniz. Ya da korkutmak için gelen varlıklar size göstermiş olabilir. Çünkü zihnimizde gezebildiklerini, düşüncelerimizi okuyabildiklerini öğrenmiştim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Babanız ile ilgili olumsuz düşünce kalıplarına sahip olabilirsiniz.Bilinçaltı zannedildiğinden daha güçlüdür.
Bir arkadaşım ile olan olayı anlatayım.

Arkadaşım geceleri abdestsiz yatarsa rahatsız edildiğini üzerine bir karartı çöktüğünden bahsediyordu geceleri ağlayarak arardı beni sonra abdest aldığında rahatça uyurdu.Gel zaman git zaman ben birşey farkettim bu kız arkadaşım regl iken hiçbir şikayet yaşamadan geceleri uyuyabiliyordu.Bilmeyenleriniz olabilir diye kısaca izah edeyim regl iken abdest olayı olmuyor otomatikman regl geçene kadar abdestsizsin.Kız arkadaşıma bundan bahsettim ve dedim ki bu olayı abdestsiz olduğun için yaşıyor olsaydın regl iken en alasını yaşaman gerekmezmiydi ? sonra kızın biraz ergenlik çağlarına gittik ailesinin ona dini öğrettiği zamanlara.Hatırladığına göre annesi ona sık sık abdest aldırır yemek yaparken bile önce kızına abdest aldırırmış ve abdest al ki kötülüklerden emin olasın melekler seni korusun.Annesinin ona yüklediği bu yanlış bilgiyi doğru bilgi ile değiştirdik.Bilinçaltı programlama tekniklerinden duygusal özgürleşme tekniğini uyguladık yaklaşık 3 ay sonra abdest almadan rahatça yatabiliyordu artık.Herhangi bir rahatsız edilme durumu yaşamadı.Bilinçaltını küçümsemeyin.Herşeyin müsebibini de varlıklar zannetmeyin lütfen.

Ü

Üye silindi 70925

Babanız ile ilgili olumsuz düşünce kalıplarına sahip olabilirsiniz.Bilinçaltı zannedildiğinden daha güçlüdür.
Bir arkadaşım ile olan olayı anlatayım.

Arkadaşım geceleri abdestsiz yatarsa rahatsız edildiğini üzerine bir karartı çöktüğünden bahsediyordu geceleri ağlayarak arardı beni sonra abdest aldığında rahatça uyurdu.Gel zaman git zaman ben birşey farkettim bu kız arkadaşım regl iken hiçbir şikayet yaşamadan geceleri uyuyabiliyordu.Bilmeyenleriniz olabilir diye kısaca izah edeyim regl iken abdest olayı olmuyor otomatikman regl geçene kadar abdestsizsin.Kız arkadaşıma bundan bahsettim ve dedim ki bu olayı abdestsiz olduğun için yaşıyor olsaydın regl iken en alasını yaşaman gerekmezmiydi ? sonra kızın biraz ergenlik çağlarına gittik ailesinin ona dini öğrettiği zamanlara.Hatırladığına göre annesi ona sık sık abdest aldırır yemek yaparken bile önce kızına abdest aldırırmış ve abdest al ki kötülüklerden emin olasın melekler seni korusun.Annesinin ona yüklediği bu yanlış bilgiyi doğru bilgi ile değiştirdik.Bilinçaltı programlama tekniklerinden duygusal özgürleşme tekniğini uyguladık yaklaşık 3 ay sonra abdest almadan rahatça yatabiliyordu artık.Herhangi bir rahatsız edilme durumu yaşamadı.Bilinçaltını küçümsemeyin.Herşeyin müsebibini de varlıklar zannetmeyin lütfen.
Dediginiz gibi bir problemde olabilir. Haklısınız. Net olarak bilmediğimiz için yorumda yüklemlerimi hep olabilir olarak kullandım, bildiklerim üzerinden anlatarak. Bahsettiğim ihtimallerde yaşanan durumlar biliyorsunuz. O yüzden bunlarda olabilir diyerek eklemek istedim. Sayenizde öğrendiğim bir teknikte oldu bu arada teşekkürler. ✌?

dünyalı

Kayıtlı Üye
şahsen uzaylıların enerjilerini bu yöne kanalize edip böyle basit şeyler için harcayacagını düşünmüyorum :))

1.seçenek bilinçaltınızın bir oyunu olabilir. İzlediğiniz bir film yada reklam okuduğunuz bir kitap İlgi duydugunuz bir konuyla birleşince etkilenmemek mümkün degil..
Yani metafizik varlıklara olan ilgi korku merak ile uzaylılara karşı oluşmuş olan gizemi bir kuram haline getirip bilinçaltınız işlemiş aile üyelerini o şekilde görmenizde geçmişten gelen öfke kırgınlık olabilir....

2.seçenek
Zaaflarınızı bilen metafizik varlıklar şekil degiştirebildikleri için sizin görmek istediğiniz şekle bürünmüşlerica
yaramaz tabiatlı oldukları içinde biraz canınızı sıkmış olabilirler...Rüyalarımız bilinçaltımızın bir aynasıdır bir eksik bir fazla bize bizi anlatır

blessedwithlove

Kayıtlı Üye
Uzaylıları çok sık görürüm rüyamda her seferinde beni alıp gemiye götürürler gemiyi çok net hatırlarım uyanınca ama bu tamamen amerikan sinemasının üzerimdeki etkisi babam çok düşkündü bu uzaylı filmlerine çocukluğumda çok maruz kaldım sanırım.

Bir de gri tipi uzaylılara çok sempati duyuyorum onları görünce duygulanıyorum ağlayasım geliyor.?

Ama neden bana saldırsınlar yani başka işleri güçleri yok mu yahu ?

dünyalı

Kayıtlı Üye
denk gelmiştir :) metafizik varlıklar heryerdeler ama ailede akrabalarından onlara bilerek yada bilmeyerek davet eden olmuş olabilir. Ne demişler cehenneme döşenen taşlar iyi niyetlerden oluşurmuş misali...bilmeden yada farklı niyetlerle onlara kapı açılmış olabilir.....

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Pencere boyutlar arası kapıyı simgeliyordu başka bir boyuta ulaştın sanırım, ama sana müdahale ettiler ilerlemene engel olmak için. Baban da bilinçaltında otorite ve güç figürü olduğu için o kılıkta geldiler sindirmeye.

Aisling

Kayıtlı Üye
Uyku hali insanı savunmasız kılar. Milletin insafına kalırsınız birazcık. Zihniniz açık bir oyun sahası. İstendiği gibi at sürülebilecek, taraflarınca şahıslar ve mekan olmak üzere dekorasyon edilecek bir mimari. Sahne.
Farkına varıp, karşıt bilinç geliştirmedikçe ilerleyemez olduğunuz yerde sayarsınız. Farkına varmak ne ee diyeceksiniz? Durumunuzu inkar etmeyerek başlayın. Sonrasında zihnen, kalben ve ruhen buğzedin. Bu böyle verilen bir savaş. Meyil ya da cezbe yoksa etkiler azalır. "Hey, ben de buradayım!" diyebilmeniz gerek. Günlük yaşantınıza devam edin. Umursadığınız kadar güç verirsiniz.
Kalkanınızı eksik etmeyin. Savaş meydanına hiçbir şey bilmeden çırılçıpllak çıkan delik deşik olur.
Sizin inancınızı bilmediğim için bir şey diyemiyorum. Kendimden örnek verirsem ben müslümanım, sığınıp uda ettikçe güç alıyorum. Bazen düşüyorum, ama yinede kalkıyorum. Ha bir de, "gerçekten" şüphelendiğiniz şeyler varsa pes etmeyin. Korku hep orada olacak, ama korkunun kendine hükmetmesine izin vermeyenler kazanacak.

Ama çok mabette takılıyorsanız böyle şeyler görmeniz çok olası. Buradaki birbirinden değişik insancıklar, çok renkli rüyalara sebep oluyorlar. Her telden var burada. :rolleyes:

Bana bilinçaltı rüyası gibi geldi açıkçası. Her şeyide büyütmemek ya da varlıklara bağlamamak lazım. Böyle yaşanmaz.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Ama çok mabette takılıyorsanız böyle şeyler görmeniz çok olası. Buradaki birbirinden değişik insancıklar, çok renkli rüyalara sebep oluyorlar. Her telden var burada.

demişsiniz kısmen katılıyorum normal olanın burda işi olmaz gibi geliyor bana nedense :)))
Ama insancık kelimesi yakışmamış küçümseme seziyorum.....Bu ortamdaki insanların özel oldugunu düşüyorum çünkü platform farklı ve özel...

Aisling

Kayıtlı Üye
Ama çok mabette takılıyorsanız böyle şeyler görmeniz çok olası. Buradaki birbirinden değişik insancıklar, çok renkli rüyalara sebep oluyorlar. Her telden var burada.

demişsiniz kısmen katılıyorum normal olanın burda işi olmaz gibi geliyor bana nedense :)))
Ama insancık kelimesi yakışmamış küçümseme seziyorum.....Bu ortamdaki insanların özel oldugunu düşüyorum çünkü platform farklı ve özel...

Yoo insancıklar kelimesi küçümseme değil, bende o insancıkların içindeyim. Türkçede "cık,cik" gibi ekler sık sık sevimlileştirmede kullanılır. Hangi yönden bakıldığına bağlı.

Makyavel

Kayıtlı Üye
Benzer rüyalar Reptilianlar hakkın da gördüğüm olmuştu. Zarar verme üzerine. Kalp atışlarını hızlandırabiliyor böyle rüyalar. Muhtemelen sonunda Astral boyutta temas kurmuş olmalısınız, Bilinçli ya da bilinçsiz olarak. :)