Uzaylılar hakkında ilginç bir teori.. ZİG ZAG ÖĞRETİSİ

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ben arcturus ve siriustan başka halkı sempatik bulmuyorum orion çok soğuk ve itici geliyor negatifler çünkü nasıl olduklarını biliyorum

rain_baris

Kayıtlı Üye
Google hans von aiberg kimdir yazarsaniz bu metnin yazarina ulasirsiniz malesef buyuk bi heyecanla okudugunuz bu metnin yazari ile ilgili gerceklere ulasirsiniz

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
Google hans von aiberg kimdir yazarsaniz bu metnin yazarina ulasirsiniz malesef buyuk bi heyecanla okudugunuz bu metnin yazari ile ilgili gerceklere ulasirsiniz

bende tam olarak bunu belirtmek için girmiştim konuya; çok tartışıldı geçmişte webde;
hatta şu an goole aramasında bulamadığım bayağı olumsuz yazılar yorumlar vardı
bende mirc konuşamlarımı, celse mi- oturum mu- anlamak için geçmişte incelemiştim biraz;
üniversite yıllarımda seri kitapları vardı ve okudum buldumlu bi uzak yakın tanıdığımda vardı şimdi aklıma geldi;
en aklıma gelense gafiksel bi şeyler çıkarmışlar onu anlatmaya çalıyordu bize;

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 5959

Antik Çin mezarında bulunan bu yüzük şeklindeki saatin, araştırmalar sonunda 400 yıllık olduğu anlaşıldı.

Olayın ilginç yanı bulunan yüzük şeklindeki saatin arka yüzünde 'Swiss' yani 'İsviçre' yazmasıydı.

400 yıl önce İsviçre ismiyle bir şehir olmadığını ve yüzük şeklinde saatlerin de bulunmadığını hesaba katarsak; bu olayın ilginçliğini bir kat daha artırıyor.

400 yıllık saat, 10:06'da durmuş vaziyette. Saatin zaman yolculuğu yapıp, eski devirlere gidebilen birinden kaldığı konuşuluyor.

alıntı

iyigiq

Kayıtlı Üye
olasılıklar dahilinde bu da var lakin yükselmiş yada boyutlar arası gide bilen varlıkların dinimizce gayb ı bildirmeleri yasaklanmıştır diye biliyorum