Uzaylılar hakkında ilginç bir teori.. ZİG ZAG ÖĞRETİSİ

adnanakturk

Kayıtlı Üye
Aşşağıda linki bulunan kitaptan alıntıdır. Ben okuduğumda çok ilginç buldum. Toplam 59 sayfalık pdf dökümanı kimin yazdığı belli değil ama benim gibi kısa bir araştırma yapan herkes kitabı yazan kişiyi bulabilir. Benim teorim yazar kendi tarikatına mürit oluşturmak için bu dökümanı kaleme almış olabilir. Doğruluğuna inandığım için değil sadece çok ilginç ve ufo konusunu zamanda yolculuk ile ilişkilendiridği için paylaştım.

-----------------------------------
Zaman yolculuğu, geleceğe olabileceği gibi, geçmişe de yapılabilir. Bu takdirde, çeşitli olasılıklar akla gelmektedir.
GEÇMİŞE GİDİLEBİLİR Mİ ?
Zig-Zag Grubu tarafından, geleceğin ileri teknolojisinin ürünü olarak açıklanan zaman yolculuğunun,
gelecekteki torunlarımız tarafından bir “silah” olarak kullanılması pekala mümkündür. Örneğin,
gelecekteki torunlarımız, kendilerine zarar verecek bazı olayların oluşumunu önlemek için, geçmişe
giderek, tarihin akışını, kendi istekleri doğrultusunda “değiştiriyor” olabilirler.

Dünya’mızda İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana büyük bir teknoloji patlaması yaşanmıştır. İkinci Dünya Savaşı ve akabinda, insanoğlunun yüzyıllar boyunca kolaylıkla bulamayacağı bir sürü köklü teknoloji, nerdeyse bir kaç yıl içersinde ortaya çıkmıştır. Örneğin, jetler, roketler (V1, V2 roketleri), uzay çağı (V3 ve Satürn roketleri), atom bombası ve radar. Daha sonraları ise, laser, renkli TV, transistör, entegre devreler, mikroçipler, sibernetik ve bilgisayar çağı, nükleer reaktörler, uzay istasyonları ve bunlar gibi bir sürü önemli buluş, nerdeyse on yıla sığdırılmıştır. İnsanoğlu, birdenbire nasıl böyle inanılmaz bir atağa kalkmıştır? Acaba, bu önemli buluşların çok kısa sürelerde gerçekleşmiş olması için, insanlık ileri çağlardan “kopya” mı almaktadır?. J. H. Brennan’ın 1997 yılında yayınlanan “Time Travel: A New Perspective” (Zaman Yolculuğu: Yeni Bir Görüş) kitabında (K22), UFO’ların “gelecek”ten geldiği, çeşitli arkeolojik bulgulara dayanılarak ciddi
şekilde iddia edilmektedir. Bu kitap, 1999 yılında, “Zamanda Yolculuk” adıyla ülkemizde de yayınlanmış olup, Aiberg’in kitapları dışında, UFO’ların gelecekten geldiği konusunu gündeme getiren, bizim karşılaştığımız ilk kitaptır.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
çok ilginç bir yaklaşım.fakat sınırı bilinemeyen uzayın ve orda yaşaması muhtemel fizik-metafizik varlıkların olması da yadsınamaz.

doğaüstü_

Banlı Kullanıcı
mümkün olması muhtemel bir teori ..

şu videoya bir bakın ..

[video=youtube;MehCtfneacU]http://www.youtube.com/watch?v=MehCtfneacU [/video]

bence gelişmiş devletler dünya dışı varlıklardan yardım alıyor cinler şeytanlar artık aklınıza gelirse .. dünya 50-60 yılda acayip bir gelişme gösterdi .. başka açıklaması yok bunun .. eğer biz bile astral e çıkabiliyorsak varlık çağırabiliyorsak .. süper güç olan devletler ne yapmasın ?

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bir sefer geçmişe gitmek mümkün bile olsa en fazla doğum anımaıza kadar olan kısma gidebiliriz, yani daha doğmadığımız ve hiç yaşamadığımız zamana teorik olarak nasıl gidebiliriz ki, bence mümkün değil.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

shado

Banlı Kullanıcı
Bir sefer geçmişe gitmek mümkün bile olsa en fazla doğum anımaıza kadar olan kısma gidebiliriz, yani daha doğmadığımız ve hiç yaşamadığımız zamana teorik olarak nasıl gidebiliriz ki, bence mümkün değil.
Bu teoriyi daha önce duymuştum yani uzaylıların insanların torunu olabileceğini.Bana olası geldi.

mümkün olması muhtemel bir teori ..

bence gelişmiş devletler dünya dışı varlıklardan yardım alıyor cinler şeytanlar artık aklınıza gelirse .. dünya 50-60 yılda acayip bir gelişme gösterdi .. başka açıklaması yok bunun .. eğer biz bile astral e çıkabiliyorsak varlık çağırabiliyorsak .. süper güç olan devletler ne yapmasın ?

Bende aynı şeyi düşünüyorum başbakanlar ve Windsor hanedanı hakkında.Özellikle kraliçe bilmiyorum belki saçma diyeceksiniz ama ben onların insan olduklarını düşünmüyorum.öyleyse bile bence yardım alıyorlar.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
ilerleyen yıllar ile birlikte mümkünlük algımızda değişiyor,zaman kavramı ilerisiyle gerisiyle tam bir muamma zaten.teknolojik gelişmeler daha ne mümkünsüzlükleri mümkün hale getirecek hayal bile edemeyiz.

Reelalien

Kayıtlı Üye
Belkide bu yüzden Geçmiş Gelecek Ve şimdiki zamanın paralel olarak aynı anda yaşanıyor olması diye bir kavram var .

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Foton çağına girdiğimizi biliyoruz ve belki bu ilerde daha da insanları etkilemeye başlarsa ve telepatik algılar uçmak gibi özellikler kazandırsa insanlara insanların ilerde uzaylı olup uzaylıların da atası olmamız ve bizim gelişmemiz için yardımda bulunmak üzere dünyaya ziyarete gelmeleri arasında bağlantı olabilir :)

Reelalien

Kayıtlı Üye
İnsanların maymundan gelmiş olma teorisine kesinlikle inanmıyorum Nedeniyse maymunların insandan geldiğini düşünmemdir Bu nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyim Açıklıyorum düşüncemi ; İnsanın bilinen tarihinden önceki medeniyetlerini ele alacak olursak genellikle sembol hayvanlar 'Kartal,yılan,baykuş,Aslan,kertenkele,balık'gibi canlılardır.O devirlerde maymun yok olacaktı ki hiç bir medeniyet maymunu sembol olarak kullanmamış ya da maymunlardan hiç bir şekilde çizimler yapılmamış veya maymunların varlığını kanıtlayan yazılar yapılmamıştır.Eski daha eski kaybolmuş medeniyetleridüşünecek olursak da yine insan ırkının mükemmel gelişmiş olduğu ortaya çıkıyor Elbette ozamanlar görüntümüz nasıldı bilemeyiz ama yine insan vücudu olduğu kesindir.maymunlar bu dönemlerde yoktu ve eğer olsaydı kesinlikle (benim düşüncem) onlardan bahsedilirdi.Yine çağımızdaki gibi maymunlar incelenirdi.
Maymun konusunu neden açtığıma gelince Atalarımız Maymunlar değildir .Maymunların ataları İnsanlar da değildir .Fakat onlar bizim genlerimizden almışlar ve bizim neslimize neredeyse yakın zamanda yaratılmışlardır.İnsanın topraktan gelmesi konusu da bence bizim algıladığımız toprak değil,ev aslında var olduğumuz yer'ana evimiz'dir.İnsan topraktan gelmiştir Bu söz insanın ana evinden geldiği anlamındadır.Düşündüğünüzde memleketiniz için Toprağım dersiniz değil mi ? İşte bu da aynı şeydir.Yaratılmışlığa gelince insan topraktan yaratılmıştır.Buna göre insan ana evinde yaratılmıştır.Demekki bizim nesilimiz Dünya Üzerinde var olmuştur yada ana evimiz her neresindeyse evrenin orada var edildik ve buraya getirildik .Hiç bir zaman başkalarının düşüncelerine yada açıklamalarına körü körüne inanmayın benim yazılarımı okuyun düşünün ama sorgulayın da ben böyle yapıyorum. Hoşcakalın

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar elinizde e-kitabı var mı?

focus

Kayıtlı Üye
dondurma varmı dondurma bu nedir? böyle asparagas uydurma ötesi şeylerle nereye varacagız yapmayın.

Reelalien

Kayıtlı Üye
Mecbur_focus arkadaş dikkat ettim de her paylaşımın altına negatif yada dalga geçer tutumda yazılar yazmaktasınız.Yaptığınız hiç hoş değil .Eğer size olağan dışı geliyorsa negatif yorum yapmak yerine sitedeki bilgileri okumayın.Bizler burada hemen hemen aynı düşünceleri benimsemiş yada konuları gercekten merak etmekte olan insanlarız.sizin negatif yorumlarınız ile bunları araştırmak ve düşünmekten asla vazgeçmeyiz lütfen daha esnek olup öyle yorum yapınız

focus

Kayıtlı Üye
nezaket içerikli bu uyarınızı dikkate alacagım ancak bakın insanların yıkımları hayallerini gerçek sanmasıyla başlar. oysa hayallerini gerçeğe dönüştürmekle değil, Elbette herkese saygım var ama yaşamın gerçeklerinin ötesine geçemeyiz dimi, Astral seyahati yaşarsınız ama fizik beden gerçeği var, yani o da bir noktada sonlanıyor. Ötesi diye bir şey en azından şimdilik yok. tabi bu benim fikrim, ayrıca hayal ederek hiçbirşeyi elde edemezsiniz buda bir gerçek taki ilahi kuvvet takdir ederse işler o zaman değişir. hayal edeceğim bu gece yarın 10 bin tl ummadıgım şekilde bana gelsin diye gelirmi? Hatta ileri safhada bunun olacagınada inanacagım şüphe bile duymadan olurmu? yarın yazarım artık. :) bakın bende olumlamalar yapıyorum degilmi?

ışıkla ve saglıcakla kalın.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
zamanda geçmişe gidilemez diye biliyorum :)
stephen hawking

Ori

Kayıtlı Üye
Bence boş durmaktansa insanın ilgisini çeken şeyleri okuması anlamaya çalışması daha iyidir. En azından beyin aktif olur. Şahsen konu çok ilgimi çekti ilgilenmek istiyorum.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Benim düşünceme göre dünyayı illuminati yönetiyor. Başında da birkaç zengin aile var. Yaptığım küçük çaplı araştırmalarıma göre bu aileler insan değiller. Hatta tvden tanıdığımız ünlü olan çoğu insan da... Bu kişilerin soyu reptalian denen bir ırka dayanıyor. Bu aileler ve ingiltere kraliçesi ve ailesi dahil, reptalian veya reptalian-insan melezi olabilirler. Bize yardım etmeye çalışan dünya dışı gelişmiş canlılar var buna inanıyorum. Belki de aynı zamanda bizi köleleştirmeye ve sömürmeye çalışan negatif varlıklarda olabilir. Neden olmasın? Eğer reptalian diye yazarsanız videoları ve daha detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Benim düşünceme göre dünyayı illuminati yönetiyor. Başında da birkaç zengin aile var. Yaptığım küçük çaplı araştırmalarıma göre bu aileler insan değiller. Hatta tvden tanıdığımız ünlü olan çoğu insan da... Bu kişilerin soyu reptalian denen bir ırka dayanıyor. Bu aileler ve ingiltere kraliçesi ve ailesi dahil, reptalian veya reptalian-insan melezi olabilirler. Bize yardım etmeye çalışan dünya dışı gelişmiş canlılar var buna inanıyorum. Belki de aynı zamanda bizi köleleştirmeye ve sömürmeye çalışan negatif varlıklarda olabilir. Neden olmasın? Eğer reptalian diye yazarsanız videoları ve daha detaylı bilgileri bulabilirsiniz.
Aynısını bende düşündüm yemin ederim bu üyeler negatif varlıklar bencede çünkü filmleri,klipleri çok ileri teknoloji çok etkileyici görsel şölen sunuyorlar hipnoz edebiliyor insanı ben orionlular diye düşünüyorum daha çok ve kırmızı çok kullanıyorlar kırmızı pozitif bir renk masum gösteriyormuş pozitif gezegenlerin renklerini kullanarak negatif etkileri çaktırmadan insanların bilinçaltına yöneltiyorlar.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Eski halkların bir çoğu orionlulara tapmışlar. Mısır piramitleri, inka tapınakları ve daha bir sürü yapı (şuan hatırlayamıyorum) hepsi orion yıldız sistemine göre yapılmış. Ben orionluları pozitif varlılar diye biliyordum. Pleiades ve sirius gibi. Neyse önemli olan bizim bilinçlenmemiz. Ne kadar insan bunun farkına varırsa o kadar çabuk özgürlüğümüze kavuşuruz. :)

Gecegezen

Kayıtlı Üye
Eski halkların bir çoğu orionlulara tapmışlar. Mısır piramitleri, inka tapınakları ve daha bir sürü yapı (şuan hatırlayamıyorum) hepsi orion yıldız sistemine göre yapılmış. Ben orionluları pozitif varlılar diye biliyordum. Pleiades ve sirius gibi. Neyse önemli olan bizim bilinçlenmemiz. Ne kadar insan bunun farkına varırsa o kadar çabuk özgürlüğümüze kavuşuruz. :)

orion içinde pozitif varlıklar vardır ancak çoğunluğu negatiftir tabi bunun gerçekliği tartışılır.