ters giden hayat & büyü

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Gerçekten kaybınıza ve yaşadıklarınıza üzüldüm, geçmiş olsun. Ben büyüye felan inanmam o yüzden küçük kırıntılar eşliğinde kendimce sorular sormak istiyorum. Eve böylesine detaylıca girebilecek kaç kişi var? Ortaklarınızdan kaç kişi tam anlamıyla battı (ve kaç aile)? Şuan maddiyatı iyi olan eski ortaklardan kim var? Büyüyü bulan yengenizin hangi ortağa mensup olduğunu soracağım özel değilse? Onun ailesiyle olan yakınlığınızı ve gidip gelmeleri merak ettim? Ve en önemlisi etrafınızdaki insanların olanlara yönelik tavrı çok önemli, bunlara dikkat etmek şarttır.

nannasin888

Kayıtlı Üye
Gerçekten kaybınıza ve yaşadıklarınıza üzüldüm, geçmiş olsun. Ben büyüye felan inanmam o yüzden küçük kırıntılar eşliğinde kendimce sorular sormak istiyorum. Eve böylesine detaylıca girebilecek kaç kişi var? Ortaklarınızdan kaç kişi tam anlamıyla battı (ve kaç aile)? Şuan maddiyatı iyi olan eski ortaklardan kim var? Büyüyü bulan yengenizin hangi ortağa mensup olduğunu soracağım özel değilse? Onun ailesiyle olan yakınlığınızı ve gidip gelmeleri merak ettim? Ve en önemlisi etrafınızdaki insanların olanlara yönelik tavrı çok önemli, bunlara dikkat etmek şarttır.
Öncelikle teşekkürler babam dahil 4 erkek kardeş amcalarimla ortaktık. Ve herkes battı sadece kalp krizi geçirip vefat eden amcamın durumları iyi onlar farkli bir ilde olduğu için cok görüşemiyoruz su an ama öncesinde tüm aile beraber toplanirdik biz Karsliyiz burda birbirimizi tutardik o yüzden herkes içice idi. Yengelerim rahatca evlere girerdi. Bulan yengem amcamin eşi o da. Önceleri cok agresifti herkes , şimdi hic kimse umursamıyor bile. Ama oturup konuşulunca herkes büyülerden bu hale düştük diyor.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Öncelikle teşekkürler babam dahil 4 erkek kardeş amcalarimla ortaktık. Ve herkes battı sadece kalp krizi geçirip vefat eden amcamın durumları iyi onlar farkli bir ilde olduğu için cok görüşemiyoruz su an ama öncesinde tüm aile beraber toplanirdik biz Karsliyiz burda birbirimizi tutardik o yüzden herkes içice idi. Yengelerim rahatca evlere girerdi. Bulan yengem amcamin eşi o da. Önceleri cok agresifti herkes , şimdi hic kimse umursamıyor bile. Ama oturup konuşulunca herkes büyülerden bu hale düştük diyor.
Bu işin çözüme kavuşması için sorgulaman lazımdı. Eve girenler çıkanlar belliyse olayların gidişatını baz alarak çözüme ulaşabilirdin. Artık giden geriye zor gelir. Benim başıma gelse mesela direk o unsurların bulunduğu yerden parmak izi aldırırdım. Bağlantılarınız kuvvetliyse o para pul içinde bunu yapabilirdiniz. Polise gitmek istediniz mi? Haneme girdiler, bana zarar verebilirler vsvsvs. Her türlü bahaneyle bütün aile içinde polise gideceğini söyleyebilirdin ve tavırları dikkatle inceleyebilirdin, korkutacaktın. Oradaysa eğer büyüdendir polis bir şey yapamaz diye ortamı yumuşatmaya çalışabilirdi. Çünkü kimse büyü bulununca polise gideceğini hesap etmezdi. Bu afallamalara sebep olabilir ve sana ufak bir kıvılcım yaratabilirdi, İhtimalleri zorlayacaktın. Şüpheli gördüklerini araştıracaktın. Dışarıda durumu iyi olan ailenin büyüyü bulan yengenle samimiyeti nedir? Kuzeninin annesi nasıl biri? O kuzenin aslında niye intihar etti? Kuzeninin en çok muhatap olduğu akraban kim? Amcan neden kalp krizi geçirdi? Size o büyücüyü bulan kişi kim veya bağlantınız kim? O büyüleri ben bir şey yapamam diye ortadan kaldırması tuhaf değil mi? Bunların hepsinin bir sebebi olabilir. Detaylı git, detaylı gör. Diyeceklerim bu kadar. Aslında harekete geçseydin çözüme ulaşabilirdin. Çok geçmiş olsun. Dediğim gibi büyüye inanmam. Umarım daha iyi vakitler yaşarsın.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Bu işin çözüme kavuşması için sorgulaman lazımdı. Eve girenler çıkanlar belliyse olayların gidişatını baz alarak çözüme ulaşabilirdin. Artık giden geriye zor gelir. Benim başıma gelse mesela direk o unsurların bulunduğu yerden parmak izi aldırırdım. Bağlantılarınız kuvvetliyse o para pul içinde bunu yapabilirdiniz. Polise gitmek istediniz mi? Haneme girdiler, bana zarar verebilirler vsvsvs. Her türlü bahaneyle bütün aile içinde polise gideceğini söyleyebilirdin ve tavırları dikkatle inceleyebilirdin, korkutacaktın. Oradaysa eğer büyüdendir polis bir şey yapamaz diye ortamı yumuşatmaya çalışabilirdi. Çünkü kimse büyü bulununca polise gideceğini hesap etmezdi. Bu afallamalara sebep olabilir ve sana ufak bir kıvılcım yaratabilirdi, İhtimalleri zorlayacaktın. Şüpheli gördüklerini araştıracaktın. Dışarıda durumu iyi olan ailenin büyüyü bulan yengenle samimiyeti nedir? Kuzeninin annesi nasıl biri? O kuzenin aslında niye intihar etti? Kuzeninin en çok muhatap olduğu akraban kim? Amcan neden kalp krizi geçirdi? Size o büyücüyü bulan kişi kim veya bağlantınız kim? O büyüleri ben bir şey yapamam diye ortadan kaldırması tuhaf değil mi? Bunların hepsinin bir sebebi olabilir. Detaylı git, detaylı gör. Diyeceklerim bu kadar. Aslında harekete geçseydin çözüme ulaşabilirdin. Çok geçmiş olsun. Dediğim gibi büyüye inanmam. Umarım daha iyi vakitler yaşarsın.

semiramis ad

Kayıtlı Üye

çok akıllıca tavsiyeler. ben büyüye inanırım ama bu dediklerinizi başın agelen uygulamalı. mannasin888 ise o anki şokla aklına gelmemiştir. hatta kimsenin aklına gelmemiştir şimdiye kadar. düşücelerinizi yazdınız iyi oldu. başın agelen bunları yapsın ilk etapt. özellikle parmak izi çok önemli!!! ve de polisle korkutma!!!

Nutella

Kayıtlı Üye
İzmir’de 2-3 kişi var sadece büyü bozar bu insanlar öyle çok para pul dertleride yok. Bence onlara ulaşabilirsin.

Nutella

Kayıtlı Üye
Bu arada İzmir’de öyle papaz Haham kim var Allah aşkına bilen söylesin 35 senedir ben hiç denk gelmedim!

Taykel

Kayıtlı Üye
Bu arada türkiyede bir çok şirket zaten iflas edebiliyor bu da normal bir durum. Siz tam olarak ne işi yapıyordunuz her şeyi büyüye bağlamamak lazım.

nannasin888

Kayıtlı Üye
Bu arada türkiyede bir çok şirket zaten iflas edebiliyor bu da normal bir durum. Siz tam olarak ne işi yapıyordunuz her şeyi büyüye bağlamamak lazım.
Bizim akaryakıt dağıtım , tekstil, gıda, hafriyat sektörlerinde şirketlerimiz vardi.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
site yöneticilerine ulaşabilirsiniz bu kadar ağır malzemeler kullanıldıysa kara büyü olabilir

romeo713

Kayıtlı Üye
ısparta tarafında bir köyde bu işin piri bir hoca var...parayla bakmıyor hatır gönüle bakıyor...kendisini tanımıyorum onu bulabilirsen bu işi çözer....gerçekten korkunç şeyler

teddy

Kayıtlı Üye
Şaka gibisiniz. Ofisinizden korku filmlerini aratmayacak şeyler çıkıyor. İflas,ölüm, hastalık herbisey başınıza geliyor hiç umursamiyorsunuz ama olay manitaciliga dokununca bı kipirdiyorsunuz.

Allah'a bin şükür sizinki kadar ağır yaşamıyorum olayları fakat ben bile yaşadığım şehirdeki ulasabilecegim tüm hocalara ulaştım. Sizdeki rahatlık vallahi beni gerdi

nannasin888

Kayıtlı Üye
Şaka gibisiniz. Ofisinizden korku filmlerini aratmayacak şeyler çıkıyor. İflas,ölüm, hastalık herbisey başınıza geliyor hiç umursamiyorsunuz ama olay manitaciliga dokununca bı kipirdiyorsunuz.

Allah'a bin şükür sizinki kadar ağır yaşamıyorum olayları fakat ben bile yaşadığım şehirdeki ulasabilecegim tüm hocalara ulaştım. Sizdeki rahatlık vallahi beni gerdi
Nerden biliyorsunuz? Anlattığım kadar mi? Umursamazlik değil artik cok alışılmış/alıştırılmış bir durum olduğunu anlatmak istedim , ayrica 5-6 senelik yaşadıklarımı tamamiyle burda nasıl anlatayım? Bir solukta okuduğunuz yazı deneme yazısı değil, benim kisaca içinde bulunduğum kaostur. Bir değil en az 100 hoca görmüşümdür. 5 sene içinde çaba göstermedim/göstermedik mi sandınız?! Rica ederim yorumlar da bile iğneleyici, imali tavırlar sergilemeyin. Beni tanımıyor/bilmiyorsunuz. Ayrıca manitacilik nedir ya hu?! Sevdiğim o benim , herşey gelip geçer para kazanır bir şekilde kaydedilir ama hayatta en büyük servet para değil sevgidir. Haaa sizde durum manitaciliktan öte para ise bilemem...

teddy

Kayıtlı Üye
Ne yazinizda ne de verdiğiniz cvplarda öyle bir detay yok.

ebrutmr

Kayıtlı Üye
nannasin888 gerçekten çok üzüldüm.Rabbim yardımcınız olsun.Umarım doğru işinin ehli birini bulursunuz.Allah o kişiyi çıkarsın karşınıza.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Öncelikle yaşadığınız şeyler için üzgünüm. Büyünün etkilerinin yıkıcı olduğu gerçektir ve öyle kolay kolay hemencecik düzene girecek bir süreç değildir. Bazen bir kişiye yapılan büyü, bütün aile efradını etkileyebilir. Keza " karma" da öyledir. Birine zamanında yaşattığınız kötü bir şey zamanı gelince bütün sülalenizi darmaduman edebilir.

Fakat bu işin içerisinde bira psikolojik travmaların da etkisi var. Özellikle rüyalarınız hususunda. Yaşadığınız olaylarlar öyle iki üç günde atlatılacak, sineye çekilebilecek tarzda değil. Nişanlınız ve sizin bir uzmana gitmenizi, destek almanızı öneririm. Zira büyüler bozulsa bile, bu travmaların etkisi sizde ömür boyu sürebilir ardından panik atak anksiyete gibi psikolojik rahatsızlıklar zuhur ederek hayatınızı zindana çevirebilir. Saçma sapan tatsızlıklar soğukluklar en sağlıklı ilişkilerde bile yaşanabilir burada sorun yok. Dediğim gibi önce bir uzmana gidin. Ayrıca şehir değiştirme şansınız varsa arkanıza bile bakmadan gidin. İnancınıza göre dualarınızı edin, kendinizi ve çevrenizi daima temiz tutmaya çalışın. Umarım kısa sürede atlatırsınız.