ters giden hayat & büyü

nannasin888

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar, 2014 yılından itibaren yaşadığımız şeylerden bahsetmek istiyorum sizlere. Ege bölgesinde bilinen kurumsal ve kamuya çalışan 6 tane aile şirketimiz vardı. Tüm işler yolundayken bir gün yengem evde büyü bulduğunu söyledi ve ev anneleri de kendi evlerimizde büyü aramaya başladı. Bizimkiler hassastır bu konuda , nihayetinde tüm evlerde büyü bulduk hatta ceketimin içine dikilmiş bir büyü , odamın tavan aralarına saklanmış 2 büyü bizim evde de gizlenmiş büyüler ve ev kapılarında da girişlere domuz yağı bulduk. Aile meclisi toplandı bulduklarımızı bir kavanoza sirke içine attık ve bu işlerden anlayan bir kadın bulduk. Merkez ofisimize bu kadını getirdik ve kadın eliyle koymuş gibi gözlerimizin önünde dolabın arkasından bir şey çıkardı ama ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Anlatacağım rahatsız edebilir, mezar taşı, hayvan kalbi, domuz yağı gibi katı sert bir yağ , çiviler, ince bağırsağa benzeyen bir şey , küflenmiş demir, saç ve düğümlenmiş zincir olan iğrenç bir şeydi. Kadın bize yorumlarken '' işleriniz bozulsun,ortaklık bitsin, amcalardan biri ölsün ve biri hapse düşsün '' gibi şeyler söyledi. Bunu akarsuya atın ben bunu çözemem kalbim dayanmaz dedi . Akşamında gidip kuzenlerimle Menderes Nehrine attık. Ama bundan sonrası bizim için çöküş demekti. Büyük amcam 2 ay sonrasında kalp krizi geçirdi vefat etti. Ardından 1 ay sonrasında kuzenim ( küçüklüğünden beri rahatsız ediliyordu bize öyle anlatırdı hatta onunla aynı odada uyuyamazdık, çok iyi tarot bakardı, çoğu zaman O'nu uyurken odasında bulamazdık herkes ondan çekinirdi son zamanlarda beni dövüyorlar beni öldürecekler diyordu) kafasında sıkarak intihar etti hatta bu haberler medyada uzun zaman yankılandı. Evet sonrası ise 6 ay içerisinde oldu bütün şirketlerimiz tek tek bir anda gözümüzün önünde eridi ve battık. Sonra evlerimiz, yazlıklarımız arabalarımız herşeyimiz gitti. Ege bölgesi devi firmalara isme güce sahipken bir anda borcumuz yokken bile kendimizi döndüremedik. halen daha insanlar battığımıza inanmıyorlar. Bu arada ortaklık zaten bittiği gibi aramızda ki tüm kuzen/amca/yeğen ilişkisi de bitti hemde kanlı bıçaklı olacak kadar. Bu süreçte evde herkes bir yazılar, muskalar yine domuz yağları buluyordu alıyorduk haberlerini. En son çocukluğumun geçtiği evimizden taşınırken perdeleri çıkarırken korniş içine özenle konulmuş yani asılmış bir yağlı tespih buldum.Artık o kadar olağandı ki fırlattım gitti. Bu sürede sevgilim girdi hayatıma 2. ayımızda otururken içerden pat diye birşey düştü sonrasında sevgilimin elleri bana çürümüş insan sağ eli gibi geldi ve hiç birşey çaktırmadım sonrasında o ürkerek zıpladı yerinden. Eve gitti hemen ve bana fotoğraf attı sağ eli sağ omzu ve sağ bacağında morluklar oluşmuş.Benim suratım başka bir insan gibi olmuş benden korkmuş ve 10 gün sürmeden terk etti beni. 4 ay geçti beni rüyasında görmüş bana büyü yaptırıyorsun diyerek çıkıştı. ( rüyasında bir kadın 2 erkek çocuğunu bahçede leğende yıkamış ve o suyu kadın bana getirmiş ve ben zorla sevgilime içirmişim. kadın ayılırken geri geri gitmiş ve dizden aşağısı yokmuş) Ama sadece o görmüyordu rüyaları bende görüyordum o da bana yapıyordu. zaman geçti bir araya geldik şuan nişanlıyız ama rüyalarımız devam ediyor aramıza anlamsız soğukluklar giriyor anlaşılmaz kavgalarımız oluyor. En son bu hafta 3 kez erkek kuzenimin sevdiğime büyü yaptığını görmüş ve hatta ikincisinde onu şeytan olarak görmüş. Benim de aynı dönemlerde tekrar bu rüyalarım başladı. Çok yazdım ,kusura bakmayın çok doluyum maddi olarak verebileceğimiz tüm kayıpların fazlasını verdik.Halen daha 5 yıl geçmesine rağmen hayatımız düzene girmedi. Ama sevdiğin insan benim için daha önemli bizimle biri gerçekten uğraşıyor o yüzden görüyor olabilir miyiz biz bunları? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Efset

Kayıtlı Üye
Bilgi sahibi değilim.
Sadece büyük geçmiş olsun diyorum.

bella_swan

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun... Okurken insanlardan soğudum,aklım almıyor gerçekten böyle büyüler yapıp nasıl yaşamaya devam ediyorlar.Umarım bi çözüm bulabilirsiniz..

nannasin888

Kayıtlı Üye
İzmir'desin işinin ehli bir haham veya papaz bul çok büyü yapmışlar hala devam ediyorlar yapanlar zaten şeytanlaşmış kişiler büyülerden belli sonları hiç iyi değil sen kurtulmaya bak
Çok sağ olun gittiğimiz insanlar cok paramızı aldi ama hic haham bulmadik bi araştıracağım.

Taykel

Kayıtlı Üye
O büyüleri oraya kim koydu pek ilgileniyor gibi değilsin sende bir büyü yaptırmış olmayasın ?

nannasin888

Kayıtlı Üye
O büyüleri oraya kim koydu pek ilgileniyor gibi değilsin sende bir büyü yaptırmış olmayasın ?
Çok şükür öyle bir hataya düşmedim. Mutlaka içimizden eve /ofise giren rahat hsreket eden biri olmalı. Ayrica ben neden yaptırayım!?

nannasin888

Kayıtlı Üye
Annen yaptırmış olmasın ?
Neden ısrar ettiğini anlamış değilim ama yine de sükunetle açıklayayım. Biz böyle işlerden çekiniriz, korkarız kaldı ki tüm amcalarımın evinden çıktı. Maddi olarak hayal bile edemeyeceğin çöküşü yaşadık hâlen daha toparlamıyoruz. Annem de bu durumdan fazlasıyla etkilendi hepimiz gibi. Namazında, ibadetinde olan kadıncağız annem benim. Nişanlımı ilk gördüğü andan beri candan seviyor. Bunları bile yazmam annemi savunmam çok tuhaf hissettirdi bana. Lütfen daha fazla özenli ve etik yorumlar yapın. Ya da rica ediyorum yapmayin.

Taykel

Kayıtlı Üye
Çok tuhaf hissettirir tabi sende varlıkların kontrolu altında olmayasın büyüleri de annen yaptırmış olmasın... Hey gidi hey. Şunun için diyorum ben olsam önce büyüleri kimin koyduğunu kimin yaptırdığını bulmaya çalışırdım. İlk şüpheli benim gözümde annen. Vay efendim namazında niyazında var öyle bir sürü kişi büyü yaptıran bunlar engel değil. 2. şüphelide bu bir kadın getirmişsiniz o kadını kim bulup getirdiyse 2. şüpheli o. 3. olarakta belkide büyüyü size yaptırlar ters tepti...

nannasin888

Kayıtlı Üye
Çok tuhaf hissettirir tabi sende varlıkların kontrolu altında olmayasın büyüleri de annen yaptırmış olmasın... Hey gidi hey. Şunun için diyorum ben olsam önce büyüleri kimin koyduğunu kimin yaptırdığını bulmaya çalışırdım. İlk şüpheli benim gözümde annen. Vay efendim namazında niyazında var öyle bir sürü kişi büyü yaptıran bunlar engel değil. 2. şüphelide bu bir kadın getirmişsiniz o kadını kim bulup getirdiyse 2. şüpheli o. 3. olarakta belkide büyüyü size yaptırlar ters tepti...
?

xax2

Kayıtlı Üye
Çok alavere dalavere dönmüş ortada eğer anlattığın malzemeler çıktıysa aslında gerçek bi papaz sizin derdinize derman olabilirmiş . Neyse geçmiş olsun

nannasin888

Kayıtlı Üye
Çok alavere dalavere dönmüş ortada eğer anlattığın malzemeler çıktıysa aslında gerçek bi papaz sizin derdinize derman olabilirmiş . Neyse geçmiş olsun
Cok tesekkur ederim, bu papaz büyüsü gibi bir şey mi yapıldığı için papaz çözüyor?

xax2

Kayıtlı Üye
Cok tesekkur ederim, bu papaz büyüsü gibi bir şey mi yapıldığı için papaz çözüyor?
Papazlar sadece papaz büyüsü çözür diye bişi yok malesef türkiyedede sizin işinizi çözücek bi çok alim var ama onları bulana kadar papaz bulmak daha kolay :)

Nahilsen

Kayıtlı Üye
gecrekten cok gecmıs olsun,insalar o kadar kötüleşmiş fesatlasmıs kı baskasının hayatlarını nasıl etkıleyebılıyorlar,
cok uzuldum ınanın.keske onerebılcegım bırı olsa ama malesef yok,bu anlamda cok dolandırıcı var tavsıyem dıkkatlı olun.Allah yardımcınız olsun.