telekinezi için enerji çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sdbr

Banlı Kullanıcı
ilk önce meditasyon oturuşunda yere oturdum kerimden gelen her şeye hazırım dedim üçün çü değişin sonunda her yer sarsıldı ve ellerim uyuştu karıncalarndı sol ayağım uyuştu hissetmedim gözümün önüne birisi geldi hareketler yapıyordu tai chi herkatlerine ben ziyordu sonra bitti heralde dedim kaltım ama hale ellerimde sol ayağımda karıncalanmalar var bira öyle bir hale geldimki hiç bir yerimi öynatamadım

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Meditasyon "oturusunda"yani yerde oturup özel bir nefes teknigi kulandiginda ayaklarinin yada herhangi bir yerinin uyusmasi gayet normaldir.Ama su Tai Chi Vízyonun gercekten ilginc.Avatarin dikkatimi cekti,belkide bilincaltidir diye düsünüyorum.Neyse önemli olan senin bu macera sonrasinda birseyler ögrenmis olmandir.

lunatic

Kayıtlı Üye
Urum bitireli 1 dk falan oldu önce ellerim özelliklede sol elim deli gibi ısındı gerçekten çok ani şekilde ısındı.Ayaklarım üşüdü.Sonra gözümün önüne Şekiller geldi çizip yollarım sana anlatmam gerekirse sigil gibiydi bunlar Uçlarında yuvarlaklar olan V harfi ve E harfi benzeri iki şekildi ve 67 sayısı ardından 39 sayısı geçti gözümün önünden bir an uyudum gibi oldu yani dondum kaldım arkasından her yer sarsılmaya başladı feci bir titreme geldi vücuduma sanki yattığım yeri kuvvetlice sarstılar gibi hissettim.Sonrada aniden açtım gözlerimi 23.23 gibi bir zamanda....

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ya bilmiyorum.. ben her zamanki uzandım kollarım iki yanda ellerimi gokyuzune acık sekilde actım . ayaklarım usudu oncekiler gibi ellerim ısındı, kollarım uyustu. yuzuk, orta en cok olmak uzre ardından isaret parmagım ve digerleri uyustu . yuzuk ve orta parmagım sarja takılmıs cep telefonu gibi enerji cektigini hissettim. en cok sol elimde oldu, sag degil. Bir kisini guldugunu gorur gibi oldum.Gözlerim kapalıydı ancak eflatunumsu bulut gibi bir ısık gordum.. Saat 23.11 -13 arası koptum.
angeldream keske katılsaydın senin isine yaramayabilirdi ama sen belki bize yarayabilirdin keşke ağı koparmasaydin. kac kisi katıldı urum?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arakadşlar oturur vpoziyonda bir daha çalışmayın yatarak çalışın kan akışınız tam olarak çalışmaz ve ayaklarınız uyuşur dikatiniz kaçar benim hatam uyarmamışım bundan her çalışmaya yazmayı unutmayayım.

bu arada aşk hayatınızın düzene girmesi için de enerji yolladım küçük bir armağan :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
dynamic en çok enerjiyi sen çektin özellike aşk enerjisi yollarken resmen emdin :D

sdbr

Banlı Kullanıcı
teşekkürler armanın için ayrıyeten teşekkürler urum belki bende bir gün senin gibi enerji konusunda inşallah belli bir seviyeye gelirim

lunatic

Kayıtlı Üye
urum sayıların falan bir anlamı varmı?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
önce yavaş yacaş sallanmaya başladım olduğum yerde hızladım sanki kamikaze gibi yuvarlak çizdim. sağa sola dönmeye başladım sanki yatakla birlikte hızım iyice arttı kelimeleri söylemem yavaşlamaya başladı.odanın etrafında dönüyordum sanki sürekli bir esnti vardı üstümde. ellerim esintileri hiisetti daha sonra yanmaya başladı sağ bileğimde yağun bir ağrı hiisettim çok şideetlendi ve bir anda durdu. midem bulanmaya başladı. başım ağrıdı soğuk soğuk terledim ve üşümeye başladım . çalışmanın bitmesi gerektiğini düşünüp bıraktım

sdbr

Banlı Kullanıcı
diğer çalışmalar için sabırsızlanıyorum

lunatic

Kayıtlı Üye
dynamic tebrikler;)hayırlı olsun hepimize

ikarus

Kayıtlı Üye
yerime uzanıp niyet etmeye başladıktan hemen sonra kelimleri tekrarlamaya başlar başlamaz kalbimin hızla çarptığını hissettim tansiyonum yavaş yavaş düşüyordu sanki odanın içinde dönmeye başladım hızlı hızlı duvarlara çarpıyordum sağ üst köşede bir ışık hissetim sürekli sanki onu kovalıyordum sanki ışık beni çağırıyordu midem bulanmaya başladı sonra bulunduğum yerden çıktım birden bire büyüdüğüm şehire ailemin evinde buldum kendimi deli gibi annemi arıyordum ama başım çok dönüyordu annemi bulmam gerekiyordu ama ışıkğıda bir taraftan görüyordum sonra yamaç paraşütünde uçtuğumu gördüm ki ben yüksekten çok korkarım ondan sonra gözümü açma isteği uyandı ve kendime geldim . bir önceki medyumluk enerjisi çalışmasında daha keyif almıştım bu biraz korkuttu beni yine de çok tşk ederim urumcum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
okadar dönerseniz mideniz tabi bulanır.

diğer çalışma arapça zikir içeriyordu. ama daha yüksek bir titreşim seviyesine sahip o yüzden ağır olması normal

sayıların anlamı seninle ilgili olabilir bilemiyorum yada hiç bir anlamıda olmayabilir ama harflerin anlamı var elifharfini kullanmay öğretecektim ya onunla bereber onlarıda yollarım

hayırlı olsun arkadaşlar

lunatic

Kayıtlı Üye
harflerin anlamı nedir peki?bu arada delicesine yaptığım salaklığıda eklemek istiyorum çalışma esnasında kika demeyi unuttum evet urum ceza verebilirsin :confused: bu kadarda olmaz ya

lunatic

Kayıtlı Üye
Bu arada zihnine kalbine sağlık urum bu yaptıkların için teşekkür yetmez yani...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
sorun değil enerji alırısn ama kikanın özel enerjisini alamazsın o yüzden zikri bıraksanız bile devam etmeyi unutmayın enerji senin isteğin üzerine yolladım sen unuttun ha bir dahaki çalışmada sana özel bişey yollayımda bir daha unutuyormusun bakalım

bahsettiğin harfler solomon da var bazı islami vefklerlede kullanılıyor. eski bir majikal yazı stili

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
önce yavaş yacaş sallanmaya başladım olduğum yerde hızladım sanki kamikaze gibi yuvarlak çizdim. sağa sola dönmeye başladım sanki yatakla birlikte hızım iyice arttı kelimeleri söylemem yavaşlamaya başladı.odanın etrafında dönüyordum sanki sürekli bir esnti vardı üstümde. ellerim esintileri hiisetti daha sonra yanmaya başladı sağ bileğimde yağun bir ağrı hiisettim çok şideetlendi ve bir anda durdu. midem bulanmaya başladı. başım ağrıdı soğuk soğuk terledim ve üşümeye başladım . çalışmanın bitmesi gerektiğini düşünüp bıraktım
Aslinda kisaca bir olayin analizini kisilerin kisisel maceralarini ele alarak yaparsak,cogunun aslinda da cok pozitif enerjilerle karsilastigi anlasilmaktadir.Ama yule kardesimizin anlatigi da cok bir Kabus tripine benziyor.Insanlarin bilinc altlari,ruh haleri yada beklentilerinin kendisine farkli ve bizarr bir sekilde yansimasi olabilir,belkide kisinin kendi "karanlik tarafi"ile karsi karisya gelmeside bir takim sorunlar yaratir,hani samanin dedigi gibi "kisi kanallarini temizlemelidir falan".

lunatic

Kayıtlı Üye
ya bende anlamadım nasıl unuttuğumu çalışmaya başladığımda kafam duruyor resmen...Ama dersimi aldım valla yinede çok güzeldi ya o son dakikalarda olanlar özellikle çok etkileyiciydi sağolasın.Yolla valla urum bi göreyim günümü de unutmayayım ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...