Tarot Rüyaları

anonimdemon

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar lütfen bilgili birisi bana yardımcı olsun ben artık çok garip hissetmeye basladım bazen aklımı kaçıracak gibi hissediyorum sonuc bulamadığım icin. bu forumda benden yaşça büyük ve çok daha fazla tecrübeli büyüklerim olduğunu varsayarak bazı sıkıntılarımdan bahsedip yardım almaya çalışacağım.
17 yasındayım çok küçük yaşlardan beri çakralarım açık özellikle fal gibi. Hiçbir nesneden kart,el,kahve gibi yardım almadan kişinin; şimdi,geçmiş ve gelecek zamanları hakkında nokta atışı görüler görüyorum gelecek hakkında ne söylediysem ne gördüysem birebir çıkıyor. 11 yaşımdayken çok sarsıntılı bir musallat aldım sırf bu nedenlerden dolayı neyse ki 13 yaşımda kurtuldum ve hayatıma normal devam ettim kimseye bakım yapmadan ama istem dışı görüyordum kimseye bahsetmesemde.Sonra Tarotun varlığını öğrendim ve son 1 senedir arkadaşlarıma bakım yaparken ürperip korkmamaları için (bazı arkadaşlarım hiç yardım almadan gerçek şeyler gördüğüm için çok korkup iletişimlerini kestiler) tarot kartlarının anlamlarından yararlandım gördüklerimi anlamına uygun tarot kartlarıyla özdeştirip anlattım ama daha bir kere bile canlı tarot destesi görmedim.Şimdi beni artık ciddi korkutan meseleye değineceğim.

7-8 ay önce ki dolunay gecesi bir rüya gördüm normal bir rüya olmadığına eminim.Sabah olmuştu,yatağımdan kalkıp çalışma masama geliyordum ve bir sürü tarot kartı karışık şekilde masama yığılmıştı o kadar mutlu oluyordum ki kartları kucaklayıp öpüyordum,kartların dokularına kadar hissetmiştim.

bu rüyadan sonra ki dolunay gecesi çok hasta olmuştum,şiddetli ağrılarım ve acılarım vardı hatta acıdan ağlarken uyuya kaldım.Yine rüya gerçek gibiydi bir yatakta yatıyordum odaya bir kadın girdi yüzü falan kesinlikle gözükmüyor. "Ben senin ilacını biliyorum" diyip büyük bir dışı siyah,tarot kartını karnıma koydu. Daha sonra 2 tane daha farklı tarot desteleri çıkardı paketten,tüm vücuduma her yerimi kapatacak şekilde dizdi.Sabah uyandığımda küçücük bir ağrım dahi kalmamıştı.

hemen bu dolunayın arkasından gelen dolunay gecesi,gördüğüm rüyada; arkadaşım tarot destesi almıştı ve bize gelmişti,bana kartlarını gösteriyordu ve ben gerçek hayatta edinmediğim,tarot hakkında bilgiler veriyordum rüya o kadar netti ki buraya yazarken sesim kulaklarımda yankılanıyor,daha sonra internette arattım rüyada söylediklerimi ve tarot hakkında gerçekten öyle bilgiler olduğunu gördüm. Neyse rüyanın devamında arkadaşımın destesinde ki kartlar hep katlanmış,yıpranmış kartlardı ve ben elime alıp onları düzeltip 78 kart şeklinde diziyordum,kartları düzeltip düzeltip sayarak sıraya koyuyordum.Uyandığımda rüya olduğunu anlayınca şoka girdim çünkü cidden gerçek gibiydi.Lütfen birileri bana yardım etsin nedir bu?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sanırım bir varlıktan Tarot dersi aliyorsunuz rüyalarınızda.
Benim de rüyalarımda eitildigim oldu.

anonimdemon

Kayıtlı Üye
Sanırım bir varlıktan Tarot dersi aliyorsunuz rüyalarınızda.
Benim de rüyalarımda eitildigim oldu.
nasıl tanıyabilirim onu? ve neden beni eğitiyor siz kendinizden pay biçerek cevaplarsanız daha iyi anlayabilirim..Neden siz mesela ve siz onu nasıl tanıdınız,çok teşekkür ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Neden ben? Ona uygun yeteneklerim var. Ve şuan gerektiğinde onun için çalışıyorum. İlginç bir iş, ben de memnunum. Ayrıntıya girmeyeceğim.

Tanışmamız da ilginçti. Rüyamda beni ziyaret edip bana eziyet ediyordu. Sabahları yorgun ve bitkin halde uyaniyordum. Öğretmenim bana onu yakalamami ödevi verdi. Yakalamadim, ama onu yakalamak için yaptım bir icadını benden satın aldı. Öyle başladı.

Darkon

Kayıtlı Üye
Neden ben? Ona uygun yeteneklerim var. Ve şuan gerektiğinde onun için çalışıyorum. İlginç bir iş, ben de memnunum. Ayrıntıya girmeyeceğim.

Tanışmamız da ilginçti. Rüyamda beni ziyaret edip bana eziyet ediyordu. Sabahları yorgun ve bitkin halde uyaniyordum. Öğretmenim bana onu yakalamami ödevi verdi. Yakalamadim, ama onu yakalamak için yaptım bir icadını benden satın aldı. Öyle başladı.
Hem rüyada eğitim alıyorsunuz hem gerçek hayatta öğretmeniniz var öyle mi?. Güzelmiş şanslısınız mı diyeyim bilemedim :)

Diğer yorumlarınınızda da "öğretmenim" diye yazdığınız için merak ettim. Sizin öğretmeniniz sizden parayla varlık yakalamak için bir uygulama mı satın aldı?. Kendisi neden yakalayamıyor hani sizin öğretmeniniz ya belki deneyimlidir diye düşündüm. Nasıl kendisi işi halledemiyor?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hem rüyada eğitim alıyorsunuz hem gerçek hayatta öğretmeniniz var öyle mi?. Güzelmiş şanslısınız mı diyeyim bilemedim :)

Diğer yorumlarınınızda da "öğretmenim" diye yazdığınız için merak ettim. Sizin öğretmeniniz sizden parayla varlık yakalamak için bir uygulama mı satın aldı?. Kendisi neden yakalayamıyor hani sizin öğretmeniniz ya belki deneyimlidir diye düşündüm. Nasıl kendisi işi halledemiyor?
Şuan öğretmenim yok maalesef.
Benim varlığım varlık yakalamak için benden bir uygulama satın aldı. Ama para ile değil. Uygulamaya karşı uygulama verdi.
O zamanki öğretmenim bana benim rüyalarıma giren varlığı yakalamami söyledi. Benim yerime benim işimi yapmış olsaydı ben birşey öğrenemezdim.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Tesla, uyku ve uyanıklık arasında değişik görseller ve ışık patlamaları görür. Bu görüler azalmaktan ziyade daha da artar. Bazen bunun hastalık olduğunu düşünür. Zamanla bu görülerini anlamaya, sorgulamaya başlar. Üzerine düştükçe görülerini biçimlendirmek artık onun için çalışma haline gelir. Farkeder ki bu farklılık ona icatlarını ilk başta zihninde tasarlamasına olanak sağlamaktadır. Anlamladıramadığı bu patlamaların elektrik üzerine buluşlarını tetikleyecek başlangıçlar olduğunu da belirtmektedir.
Teslanın annesi babası mucitti ama ışık patlamaları olayı ona hastı. Çevrenizde tesla kadar etkin olmayan ama hayatını bu şekilde etkilerle biçimlendiren insanlar göreceksiniz. Bazı yetenekler dışarı çıkmak için böyle tepkiler verir. Kiminin çocukluk yaramazlığı olur, kiminin rüyası, kiminin vizyonu olur, kiminin kontrol edilemez dışavurumu olur. Sizde de bunu görmekteyiz bana kalırsa. Tarotla ilgisi olmayan biri bu rüyaları görüyorsa gerçeklikte de bunun eğitimini almalı. Hani siz de tarot bakmazsanız kim baksın ki değil mi?

anonimdemon

Kayıtlı Üye
Tesla, uyku ve uyanıklık arasında değişik görseller ve ışık patlamaları görür. Bu görüler azalmaktan ziyade daha da artar. Bazen bunun hastalık olduğunu düşünür. Zamanla bu görülerini anlamaya, sorgulamaya başlar. Üzerine düştükçe görülerini biçimlendirmek artık onun için çalışma haline gelir. Farkeder ki bu farklılık ona icatlarını ilk başta zihninde tasarlamasına olanak sağlamaktadır. Anlamladıramadığı bu patlamaların elektrik üzerine buluşlarını tetikleyecek başlangıçlar olduğunu da belirtmektedir.
Teslanın annesi babası mucitti ama ışık patlamaları olayı ona hastı. Çevrenizde tesla kadar etkin olmayan ama hayatını bu şekilde etkilerle biçimlendiren insanlar göreceksiniz. Bazı yetenekler dışarı çıkmak için böyle tepkiler verir. Kiminin çocukluk yaramazlığı olur, kiminin rüyası, kiminin vizyonu olur, kiminin kontrol edilemez dışavurumu olur. Sizde de bunu görmekteyiz bana kalırsa. Tarotla ilgisi olmayan biri bu rüyaları görüyorsa gerçeklikte de bunun eğitimini almalı. Hani siz de tarot bakmazsanız kim baksın ki değil mi?
ben zaten bakıyorum ama tarot değil yani. sadece çevremdikler korkmasın diye kartların anlamlarıyla aççıklıyordum gördüklerimi