Sorularla kafa dağıtalım.. :)

Ü

Üye silindi 58480

Odada olmaması daha iyi.

Uyurken insan 360 derece küre gibi dalga frekansını yayar. Uzaydan da 360 derece dalga alır. Devinim olmalıdır.

Ayna yansıtıcıdır. Hangi dalgaları yansıttığını tam bilmiyoruz. Melese ısıyı yansıtıyor. Kızılötesi ışınları ve röntgen ışınlarını da yansıtıyor.

AYna, bir televizyon kumandasının elektromanyetik dalgasını yansıtıyor mesela. Kumandayı başka tarafa tuttuğunuzda pili zayıfsa ise kanalı degistiremiyorsumuz, ama bir aynayadan yansıtsaniz, kanal değişiyor.

Aynaların sırrı çözülemedi daha. Zaten cam yüzeyin arkasındaki aynayı ayna yapan o boya maddesine SIR denir.

Yansıtıcıdır aynalar ama iyiyi de geri yansıtır. Sizdeki evrene ulaşması gereken frekansı da size geri yansıtır. Yatak odasında olmaması daha iyi

Mistedover

Kayıtlı Üye
Sen mi yaptın ?
Valla ikiside güzel ama ikincisi daha meşakkatli oldugu için onu tercih edicem ?
Ben yapmadım :giggle:

Ayna konusundada nereye koyuyorsan oraya koy. Üstünü müstünüde kapatma. Paranoyaklığın alemi yok.:giggle: Böyle böyle düşünerek nereye kadar :D

Ü

Üye silindi 58480

Bu arada gece gece aynaya bakmamak bu yüzden en doğrusudur.

Aynadan size yansıma olarak bakan kişi her seferinde siz olmuyorsunuz . Gözünüzün içinde başka bir gözlemci daha var çünkü, ve siz onu degil görmek hissettiğinizde bile "kovulmuşlukla" anmak zorundasınız. Aynaya gece vakti baktığınızda onunla baş başa kalıp perdeyi çoğu zaman aralamıș oluyorsunuz. Bunu da birebir bakan kişi olarak hissediyorsunuz.

bella_swan

Kayıtlı Üye
Ben yapmadım :giggle:

Ayna konusundada nereye koyuyorsan oraya koy. Üstünü müstünüde kapatma. Paranoyaklığın alemi yok.:giggle: Böyle böyle düşünerek nereye kadar :D
Özellikle Feng shui ile ilgilenen arkadaşlar dedim, öncelikle okuduğunuzu anlayın.Bilginiz yok ise fikrinizi sormuş olmuyorum zaten.
Ayrıca bir tavsiye Türkçe yazmayı da öğrenin, bağlaç olan da / de'nin yazılışından başlayabilirsiniz..

Mistedover

Kayıtlı Üye
Özellikle Feng shui ile ilgilenen arkadaşlar dedim, öncelikle okuduğunuzu anlayın.Bilginiz yok ise fikrinizi sormuş olmuyorum zaten.
Ayrıca bir tavsiye Türkçe yazmayı da öğrenin, bağlaç olan da / de'nin yazılışından başlayabilirsiniz..
(Üzgünüm ben uzaylıyım türkçeyi unuttum.)(Şey aslında yazım kurallarını taktığım pek yok sadece mİ ekini takıyorum)
Ben sizin iyiliğiniz için söyledim. Yaptığınız davranış korku temelli bir davranış. Kendini sınırlandırma; Bunu kapatayim, Bunu nereye koymalıyım gibi. İçinizde negatifi tutmayın diye söyledim :giggle:

Ü

Üye silindi 58480

Feng Shui ile annem sayesinde tanıştım. Hatta eve feng shui uzmanı bile gelmişti evi görüp dekorasyon fikri vermek için.

Uzman kadın; mobilyaların, dolapların, duvarda asılı resimlerin vs arkasına ters yerleştirilmiş aynalar koymamızı önerdi. Böylece negatif elenji azalacak demiști. Annem anlamadı nası yani diye sordu, ayna ne ișe yarayabilirdi ki sonuçta... ve ailecek ilk aydınlanma o zaman oldu :

Kadın bi ayna istedi, bi koşu getirdim; televizyonun kumandasını aynaya tuttu ve biz, aynadan yansıyan taraftan gözlem yaparak ilk kez kumandadan çıkan kırmızı lazer sinyalini gözle gördük. 10 yıllık kumandayı 10000 kez tușlamıșızdır ama ilk kez aynadan yansıyan kesitten bakarak lazer ıșını gördük.

Evi ters aynalarla da dekore edin ki dedi, komşunun öfkesi de sevinci de, mahremi de, radyasyonu da, manyetik alanı da size geçmesin ve evin kendi enerji alanları evi daha rahat besledin gibi Bi konuşma yapmıştı. Ama yatak odasına koyulmamasi gerekiyormuş.

Annem tabiri caizse gaza geldi ve halıların altlarına bile aleminyum folyo koymaya başladı evi yalitacak diye. Ama zararliymis. Çünkü ayna gibi yansıtma özelliği olsa da madde olarak iletkenmiș yani anten gibi çalışıyor . Ayna başka bişey. Madde olarak yalitkan ama işlev olarak hem sektirgen, hem bl9klayici, hem bir gerçekliği olduğu gibi çıplak bir şekilde simule edici hem de göz perdelerini düşürücü bir madde.

Ayna doğru kullanılırsa bataklıkta lotus bitkisi yetiştirmek olur. Yanlış kullanılırsa o bataklığa havuza girer gibi girmek olur.

Ü

Üye silindi 56746

Geceleri dişlerimi fırçalarken aynaya bakınca tırsacağım artık, demin tırstığım gibi :rolleyes:

Ü

Üye silindi 56746

Kız Allah iyiliğini versin 7/24 burda takılıyosun halbuki.
Cinler sana görünse bile enselerine bi şaplak atıp gönderecek kıvamda olmalıydın şimdi olmadı ama
Bizımla değilsin @yay (n):)
senin gibi yani? Neyse... Bu forumun imtihanı da sensin demek ki. Tatlı tatlı yorum yapıyor görünüp laf soktuğunu anlayamayacak kadar salaktım ben de zaten :D

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Yaş ve duygu durumu arasındaki ters orantının kaynağını arıyorum. Buna etken çevre faktörü müdür ? Algıda seçicilik mi ?