Solar plexsus ile soğuklarda ısınma!

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Belki mabed'in yarısı biliyordur bilmiyorum ama benim (en azından üşüdüğüm zamanlarnadiren]) yaptığım bir uygulamadır. Önce derin nefes alıp veriyorum. Sonra solar plexsus çakramı kullanarak göbek deliğimden çıkan alevler hayal ediyorum. Sonra vücudumu saran alevler her yanımı cayır cayır yakarak ısıttığını düşünüyorum. Bir süre sonra ısınıyorum (baya) ısınma işlemi bittiğinde odaklanmayı bırakıyorum ve soğukla beraber vücudumun ılımasını sağlıyorum. Benim soğuklarda ısınma tekniğim buydu. Sizinkiler nası? :)

Bkz: https://i.pinimg.com/originals/69/55/b0/6955b0a6f961a385e2559ca338a72038.jpg

star53

Kayıtlı Üye
Bir uygulama sayılır mı emin değilim ama ben tüm vücuduma odaklanarak kanın akışını hissediyorum. Yeterli imgelemeyi yaptıktan sonra kanın dolaştığı her yerde mavi alevlerin sardığını, kırmızı alevlerin ise taştığını düşünüyorum. Ek olarak eğer dışarıdaysam gelen rüzgarın sıcak olduğunu veya kısa bir süre sonra bana esmeyeceğini imajine ediyorum. Genel olarak işe yarıyor :)

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Bir uygulama sayılır mı emin değilim ama ben tüm vücuduma odaklanarak kanın akışını hissediyorum. Yeterli imgelemeyi yaptıktan sonra kanın dolaştığı her yerde mavi alevlerin sardığını, kırmızı alevlerin ise taştığını düşünüyorum. Ek olarak eğer dışarıdaysam gelen rüzgarın sıcak olduğunu veya kısa bir süre sonra bana esmeyeceğini imajine ediyorum. Genel olarak işe yarıyor :)
Mükoo ??? denicem...umarım yapabiliriim ???

Ü

Üye silindi 57044

doğru uygulama.. astral ve enerjisel dünya; nedenler dünyasıdır... bizim içinde yaşadığımız dünya ise sonuçlar dünyasıdır.. enerjisel alemde yapılan köksel bir değişiklik bizim fiziksel dünyamıza sonuç olarak yansır..

çok üşüyen birisi güneş çakrasına enerji gönderirse ve sürekli o bölgeyi uyarırsa ısınacaktır fakat aynı zamanda egoizminin arttığınıda hissedecektir.. yenme ve yenilme duyguları psikolojik anlamda hayatında daha fazla rol oynamaya başlayacaktır.. bence ısınmak için çakraların dengesini bozmaya değmez. en iyisi çakraları temiz ve dengeli tutmaktır.. her konuda olduğu gibi o konudada denge önemlidir

Ü

Üye silindi 58480

Benim soğuklarda ısınma tekniğim buydu. Sizinkiler nası? :)

Pekmez tabi ki. : )))
Uzum pekmezi.

1. kalite uzum pekmezi hatta.

5 sene once ilk defa kayak yapmaya gitmistim her sene giden arkadaslarlarla. Turizmde calismanin 1 avantaji da VIP gorunumlu oluyorsun temsilen, ama ekonomik yontemlere basvuruyorsun :p

Neyse bu hersene kayak yapmaya giden arkadaslar isi cozmusler, herkes 1 kavanoz pekmez ve tahin getiriyordu en 1. kalitelisinden. Cunku otelin acik bufesindekiler sahte suruplarla karistiriliyor.

Hayatimda ilk kez hakiki pekmezin vucuda tam gun hem isi hem de bitmeyen enerji vermesi ile tanismam da o zaman oldu : )) Kis ortasinda Tshirtle pistlerde gezmek ve hic usumemek te ayri bir olay yani : )) acikmamak hatta icindeki gizli sinir agi ile kas gucunun patlama kuvvetini kesvetmek isteyenlere hakiki pekmek yemelerini tavsiye ederim : )

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Pekmez tabi ki. : )))
Uzum pekmezi.

1. kalite uzum pekmezi hatta.

5 sene once ilk defa kayak yapmaya gitmistim her sene giden arkadaslarlarla. Turizmde calismanin 1 avantaji da VIP gorunumlu oluyorsun temsilen, ama ekonomik yontemlere basvuruyorsun :p

Neyse bu hersene kayak yapmaya giden arkadaslar isi cozmusler, herkes 1 kavanoz pekmez ve tahin getiriyordu en 1. kalitelisinden. Cunku otelin acik bufesindekiler sahte suruplarla karistiriliyor.

Hayatimda ilk kez hakiki pekmezin vucuda tam gun hem isi hem de bitmeyen enerji vermesi ile tanismam da o zaman oldu : )) Kis ortasinda Tshirtle pistlerde gezmek ve hic usumemek te ayri bir olay yani : )) acikmamak hatta icindeki gizli sinir agi ile kas gucunun patlama kuvvetini kesvetmek isteyenlere hakiki pekmek yemelerini tavsiye ederim : )
İnsanlar için de antifriz var, - 90 ve daha soğuklara dayanabilmesi için sanırım günde 10 cc yetiyor. Nerde, nedir diye sormayın sadece biliyor musunuz diye yazdım. :))

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Selamlar Psişik.
Nefes teknikleriyle, hakiki pekemezlerle şartları iyileştirebilirsiniz fakat yine bir yere kadar.
Can bedende, beden de dünyada oldugu sürece soguklarda donacak, sıcaklarda yanacağız. Dünyanın düzeni bu. Bu düzen insanoğlunun acziyetini ve çaresizliğini yüzüne vururken, anlayanı hakikate ulaştıran ışık hüzmeleridirler.

Ruhunuzu geldigi konuma, hakettigi makama eriştirirseniz işte o zaman dünya şartlarından sıyrılıp alem alem dolanırsınız. Ne sıcak kalır ne soguk, ne mekan kalır ne de zaman...