Siyanürle ölümler..

alexisis

Kayıtlı Üye
Bence bunlarhep dijj guclerin oyunu! Ilerlememizi cekemeyip, insanlarin eline siyanuru tutusturuveriyorlar, maksat ekonomi kotu gorunsun!!

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
@alexisis bu konunun alay goturur yani yok! Dikkatinizi cekerim, farkindaysaniz da burasi ekonomi sitesi de degil.

alexisis

Kayıtlı Üye
@alexisis bu konunun alay goturur yani yok! Dikkatinizi cekerim, farkindaysaniz da burasi ekonomi sitesi de degil.
Neden alay edeyim olumle, bu derece trajik bir olayla?! Alay ettigim konu ayan beyan ortada! siz olayi nereye cekmeye calisiyorsunuz ki!!
Burasi ekonomi sitesi degil, parapsikoloji! Madem cok baglisiniz icerige, bu baslik ne alaka?! Ki olumler direkt ekonomi ile alakaliyken...
Degisik yorumlari gormekten hoslanmiyorsaniz, forumda baslik acmayiveriniz bir zahmet.

bella_swan

Kayıtlı Üye
İnsanların hayatlarına neden son veriyor? Neden çaresiz kalıyorlar.
Suçlu, siyanür mü? kolay ulaşmak mı oldu?
Bir çok seçenek var intihar için.
Sorun bir yerlerde insanlar ölümü seçerken, diğerleri ne ile intihar ettiğini konuşuyor.
Yazıklar olsun bütün insanlığa...

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
bu dediklerinizi yapmadımı nerden biliyorsunuz emin olun iş aradımı bilmeyen kalmadı cevremde yok işte kimseden ses cıkmıyor
Siz iş arayıp güzel bir iş bulana kadar başvurduğunuz yerlere asğari ücretten daha düşük ya da sigortasız çalışmayı teklif etseniz ,yanlış anlamayın çaresiz kaldım felan diyorsunuz diye yazıyorum doğru değil belki ama intihardan iyidir

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
İnsanların hayatlarına neden son veriyor? Neden çaresiz kalıyorlar.
Suçlu, siyanür mü? kolay ulaşmak mı oldu?
Bir çok seçenek var intihar için.
Sorun bir yerlerde insanlar ölümü seçerken, diğerleri ne ile intihar ettiğini konuşuyor.
Yazıklar olsun bütün insanlığa...
Bütün insanliga yaziklar olsun demek cok fazla olmus bence...
Neyse bu konunun konusulmasi insanlarin bu durumlara gelmesinin nedenlerini konusmaya engel görmüyorum ben...
Hatta keske her sey daha cok konusulsa irdelense.