Şirin ve sempatik Görünmek İçin Enokyan Dili (Melek Dili)

ekirek24

Kayıtlı Üye
enokyan dili çok etkili ben formlarda görüp uyguladığım bişey var faydasını gördüm

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Saçma Olucak Ama Erkeklerde Okuyabilir Degilmi Birde Niyet Et Derken :D Lütfen Cevap Verin.

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Peki bu şeytandan mı yardım istiyor yoksa iyi varlıklardan mı ? Enokyan genelde şeytana yakarışlarda kullanılıyorda.

Teşekürler.

origanum

Yönetici
İyi varlık değil, adı melek olmasına rağmen meleklerle ilgisi olmadığı o zamanın şartları gereği bu ismin verildiği ve bir sürü detay bu bir dizi enokyan yazılarına ait mesajların altındaki yorumlarda bulunmaktadır.

Warlord

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum aslında bildiğim birçok bilgi var fakat bu konuyu ilk defa görüyorum. Şimdi ben bunları okursam sempatik ve şirin mi olacağım ? Bu bilgiler kuran-ı kerimde geçiyor mu ve güvenlimi ? Yani kuran-ı kerimde olumlu yazan bir bilgi kötü olmayacağına göre bende deneyebilirim ama dediğim gibi bana enochian'ın ne olduğunu ve bu sistemi uygularsam bana bir zararı olabilir mi merak ediyorum. Teşekkürler.

origanum

Yönetici
Ya arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum aslında bildiğim birçok bilgi var fakat bu konuyu ilk defa görüyorum. Şimdi ben bunları okursam sempatik ve şirin mi olacağım ? Bu bilgiler kuran-ı kerimde geçiyor mu ve güvenlimi ? Yani kuran-ı kerimde olumlu yazan bir bilgi kötü olmayacağına göre bende deneyebilirim ama dediğim gibi bana enochian'ın ne olduğunu ve bu sistemi uygularsam bana bir zararı olabilir mi merak ediyorum. Teşekkürler.

Yeni üyeler konuları okumadan soru sorunca bu tip durumlar ortaya çıkıyor. Enokyan ile ilgili sitedeki tüm yazılanları okuyun önce, sorularınızın cevabını zaten bulacaksınız.
Ayrıca enokyan ile Kuran bağlantısını sormanız konu hakkında acilen bilgi sahibi olmanızı gerektiriyor. Yoksa böyle bir şeyi değil sormak aklınızdan bile geçirmezdiniz.

Nyx

Kayıtlı Üye
Eğer Müslüman iseniz, Enokyan dili kullanamazsınız. Çünkü Enokyan dili Demonların ve Şeytan'ın dilidir. Enokyan dilini kullanarak Şeytan'dan yardım istersiniz. Ayrıca yeniyseniz ve daha önce majiyle ilgilenmemiş iseniz, bu dili kullanmaya kalkışmayın. Enokyan dili doğru kullanılmadığı takdirde başa büyük dertler açabilir.
Ayrıca melek dili diyerek iyi bir dil sananlar da var, iyi melekler evrenseldir, özel bir dil kullanmazlar.Bunu da aklınızdan çıkarmayın.

adoo27

Kayıtlı Üye
bu yorumu görmeseyim okuyacaktım. bildilendirmeniz için çok teşekür ederim

tevhid61

Banlı Kullanıcı
her cümlenin sonundamı IAIDA diyoruz yoksa sadece sonundamı ve başlardaki büyük harfleri daha vurgulayarakmı söylüyoruz

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Yazılanları baştan sona kadar okursanız ne yapmanız gerektiğini önceki mesajlarda göreceksiniz.

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
Dün bu duayı hem ilk yazıldığı gibi hemde daha sonra bir arkadaşın düzelttiği şekilde okudum.Hay okumaz olaydım!!!Bilgisayarın başından öyle bir kalkışım vardıki sanki bir anda çöktüm 90 yaşında gibiydim:eek:fftopic: ayakta duracak mecalim kalmamıştı gidip yattım biraz uyudum uyandığımda hala yorgun ve bitkindim mutsuz umutsuz konuşmaya mecali olmayan biri oldum çıktım...Arkadaşım misafirliğe geldi bana onunla her zamanki gibi konuştuk sohbet ettik belli etmedim ama bir an evvel gitsin diye içimden dualar ettim ayrıca arkadaşıma hiçte şirinmişim yada sevimliymişim gibi gelmedim hatta bir ara halime bakarak azarladı bile beni :boat:...Daha sonra aklıma geldi içeri geçtim Ayetel Kürsi,Nas, Felak okudum kendime okuduktan sonra yavaş yavaş rahatladım enerjim yerine geldi:) ve öyle dengesizleştiki şuan sabahın 5 i ve ben hala ayaktayım...Akıllı olun benim gibi bilipbilmediğiniz duaları okumayın hem ruh sağlığınız hem beden sağlığınız hemde Allah korusun imanınız yok olur...Allah bir kulunu severse onu herkese sevdirir...

Tecelligah

Kayıtlı Üye
aynaya bakamıyorum çok tatlandım ya :D
teşekkürler :)

Feslegen

Kayıtlı Üye
Okurken yarım kalmasında herhangi bir sakınca var mıdır?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Sizce şuan ben tatlı ve şirin miyim. sonuçta görmeniz gerekmez. Okuyanlar birşeyler söylesin olurmu.

brb

Kayıtlı Üye
ise yariyor ama hep saplarin oldugu mekanda kaldim ve hayatimda ilk defa bir adam gelip bana kampliman yapti :(

haftaya isyerinde deniycem

sibelya

Kayıtlı Üye
inisisiye olmak ne demek biraz araştırıdm ama tam anlamadım bılen varmı?

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Dün bu duayı hem ilk yazıldığı gibi hemde daha sonra bir arkadaşın düzelttiği şekilde okudum.Hay okumaz olaydım!!!Bilgisayarın başından öyle bir kalkışım vardıki sanki bir anda çöktüm 90 yaşında gibiydim:eek:fftopic: ayakta duracak mecalim kalmamıştı gidip yattım biraz uyudum uyandığımda hala yorgun ve bitkindim mutsuz umutsuz konuşmaya mecali olmayan biri oldum çıktım...Arkadaşım misafirliğe geldi bana onunla her zamanki gibi konuştuk sohbet ettik belli etmedim ama bir an evvel gitsin diye içimden dualar ettim ayrıca arkadaşıma hiçte şirinmişim yada sevimliymişim gibi gelmedim hatta bir ara halime bakarak azarladı bile beni :boat:...Daha sonra aklıma geldi içeri geçtim Ayetel Kürsi,Nas, Felak okudum kendime okuduktan sonra yavaş yavaş rahatladım enerjim yerine geldi:) ve öyle dengesizleştiki şuan sabahın 5 i ve ben hala ayaktayım...Akıllı olun benim gibi bilipbilmediğiniz duaları okumayın hem ruh sağlığınız hem beden sağlığınız hemde Allah korusun imanınız yok olur...Allah bir kulunu severse onu herkese sevdirir...
Bu tarz mesajlari görünce benim tüm cakralarim kapali galiba diye düşünüyorum ben de okudum hicbir iyi kötü etki görmedim dümdüz net stabil her sey aynı ?