şifalanmak için enerji çalışması 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Heyecan yaptım daha şimdiden. Umarım zor geçmez :(

origanum

Yönetici
Sayın adem güzel,
O bahsettiğiniz üye sizinle dalga geçmedi, ayrıca sizinle ilgili herhangi birşey söylemedi bile. Neden yanlış anladığınızı da ben anlamış değilim. Bu arada kendi aranızda karşılıklı diyaloglarda bulunmayın silerim.

Bu arada tekrar tekrar söylüyorum; bu bir inisiye çalışması değildir. Sadece sizlere enerji verilecektir. Sizlere koruma sadece inisiye çalışmalarında uygulanır. Sizlere şifa enerjisi verilecektir, astrale çekilip varlıklara açık durumda bırakılmayacaksınız, o yüzden korunmanızı gerektirecek bir durum yok bu çalışmada. Bunu da herkes yanlış anlamış galiba.

denizm_34

Banlı Kullanıcı
sayın origanum
merhabalar ben dalga geçmedim orada yanlış anladınız ben sadece allah diye zikredilicek diye okuduktan sonra aklıma takva sinema film i geldi orda herkez kendinden geçmiş bir sekilde allah allah la illahe illallah diyodu o geldi aklıma ... ben kimsenin dinine saygısızlık etmem . herkezin dini kendine bu arada

saygılarımla ...

adem güzel

Kayıtlı Üye
denizm_34 arkadaşım,küçük bir yanlış anlaşılma oldu,hata benim,özür dilerim.

origanum

Yönetici
sayın origanum
merhabalar ben dalga geçmedim orada yanlış anladınız ben sadece allah diye zikredilicek diye okuduktan sonra aklıma takva sinema film i geldi orda herkez kendinden geçmiş bir sekilde allah allah la illahe illallah diyodu o geldi aklıma ... ben kimsenin dinine saygısızlık etmem . herkezin dini kendine bu arada

saygılarımla ...

Filmle ilgili bahsettiğiniz bu durumun paylaşılma yeri burası değildi. Daha ciddi paylaşımlarınızı bekler, diğer paylaşımlarınız için de sitemizde bulunan keyifhane bölümünü öneririm.

denizm_34

Banlı Kullanıcı
peki :( ama benim kötü bi niyetim yoktu gerçekten

adem güzel

Kayıtlı Üye
Origanum arkadaşım, çalışma sırasında yerdemi,yoksa yataktamı yatacağız,sana zahmet açıklarsan sevinirim,çünkü çok az zamanımız kaldıda,teşekkürler.

mecharock

Kayıtlı Üye
evet benimde biraz kafam karisti :s sanirim kisileri karistirdi... neyse sabirsizlaniyorum :) umarim iyi gecer. astral icin inisiye calismasinida sabirsizlikla bekliyorum. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çalışmaya çok az kaldı şimdiden herkze hayılı olsun kolay gelsin

origanum

Yönetici
Yatağa uzanın, yer derken urum onu kastetti, yoksa halıya, döşemeye vs yatın demedi merak etmeyin:) Dümdüz yatın, avuçlarınız açık yukarı bakar vaziyette, üzerinize birşey örtmeyin. Nefes tekniklerine göre Ya Allah zikri çekin.
Etraf karanlık olmalı, yattığınız odada herhangi elektrikli alet bulunmamalı, telefonları da dışarı çıkarın. Üzerinizde herhangi bir takı olmasın, saat, yüzük vs çıkarın. zaten açıklamalarda herşey detaylı belirtilmiş. Kolay gelsin hepinize, bol şifalar diliyorum.

denizm_34

Banlı Kullanıcı
merhaba ben kime pm atıcam tam onu anlıyamadım anne adını falan kime vericem

urum ben sana veriyim lütfen ilgilenirmisin benim ....

origanum

Yönetici
merhaba ben kime pm atıcam tam onu anlıyamadım anne adını falan kime vericem

urum ben sana veriyim lütfen ilgilenirmisin benim ....

dilberhala nickine atacaktınız ama geç oldu, şu an hazırlıklara başlandı bile. Bir dahaki sefere artık.

mecharock

Kayıtlı Üye
bittimi? :s ben biraktim ama umarim yanlis yapmamisimdir... :)

denizm_34

Banlı Kullanıcı
Şimdi bişey sorucam bunu yaptınız ben kaçırdım fakat bunu yapmanızın pek mantıgını kavrıyamadım yani bunu ruhumuzu arındırmak içinmiydi , yoksa ruhumuzu başka varlıklara mı davet ediyoruz (melek veya cin ) gibi

origanum

Yönetici
Şimdi bişey sorucam bunu yaptınız ben kaçırdım fakat bunu yapmanızın pek mantıgını kavrıyamadım yani bunu ruhumuzu arındırmak içinmiydi , yoksa ruhumuzu başka varlıklara mı davet ediyoruz (melek veya cin ) gibi

Sadece evrenden şifa enerjisi yönlendiriliyor. Ruhla varlıkla alakası yok. Bedensel veya psikolojik bir sorununuz varsa buna neden olan etmen temizleniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...