Şifa Çalışması

simera

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar enerji alımında uyuyakalmak iyi midir? Neden uyuyoruz?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Uyku sırasında da enerji almaya devam edersiniz. Şifa enerjisi huzur verir, sakinleştirir. En azından 30 dakika uykuya yenik düşmezseniz, enerji akışını hissetmeniz de mümkündür. Tabii herkes hissetmeyebilir, ancak hissedenler de daha çok ihtiyacı olan veya hasta olan bölgelerinde hissederler.
Fizik bedeninizin uykuya, zihninizin de rahatlamaya ihtiyacı olduğundan da uyunabilir. Kendinizi hiç bir şey için zorlamayın, yapmanız gereken akışa uyum sağlamaktır. Uyumanız gerekiyorsa uyursunuz, şifada ki uyku dinlendirici olur.

Perşembe akşamı 23:00 şifa çalışması yapılacaktır. Başvurular en geç perşembe 21:30 kadardır. Mesaj başlığı olarak şifa çalışmasının yapılacağı tarih, içeriğe de sadece isim, anne ismi ve yaşadığınız şehir yazılıp, dilberhala' ya yollanacaktır.
Soyadlarınızı yazmayınız. İsteyen her üyemiz ve yakını katılabilir, bilgileri aynı mesajda yollayabilirsiniz. Mesaj yollayan herkes çalışmaya alınacaktır.

Önemli: Dilberhala diye bir kişi yoktur, sadece şifa listesi için oluşturulmuş bir profildir.
Lütfen özel mesaj, soru yazmayınız! Öyle biri olmadığı için cevaplayamaz:)
Ayrıca dilberhala'ya arkadaşlık önermeyiniz!

özz

Kayıtlı Üye
Bende bu hafta ilk kez katılacagım.Yararının olacagına kesinlikle inancım sonsuzdur.Böyle bir çalışma başlattığınız için sizlere teşekkür etmek istedim..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Her hafta olduğu gibi perşembe günü de şifa çalışması yapılacaktır.

İsteyen üyelerimiz ve yakınları katılabilmektedir.

İsim, anne ismi ve yaşadığınız şehri dilberhala'ya şifanın yapılacağı günün tarihi ile mesajın başlığına yazarak yollayınız.

Başvuru yapan herkes çalışmaya alınacaktır, cevap beklemeyiniz.

Soyadınızı yazmayınız.

Dilberhala şifa listesini oluşturmak için yapılmış bir profildir, mesaj yazmayın, arkadaşlık önermeyin! Size cevap veremez.

Kendi bilgilerinizle aynı mesajda yakınlarınızın bilgilerini yollayabilirsiniz.

Başvurularınızı en geç perşembe akşam saat 21:30 a kadar yapmanız gerekmektedir.

Şifadan önce mümkünse banyo yapın, ya da elinizi, yüzünüzü yıkayın.( Mümkünse kaya tuzunu az suyla eritip banyonuzun sonunda avucunuzla azar azar alarak vücudunuzu baştan ayağa ovun, ama niyetinizi söylemeyi unutmayın! Bedenimdeki tüm negatif enerji bu tuzla yok olup gidiyor, gibi) Şifadan önce bedeninizi arındırmış ve rahatlatmış olursunuz.

Karanlık veya loş bir odada yatın.

Üstünüzü örtmeyin, üşümeyeceğiniz kıyafetler giyebilirsiniz.

Bulunduğunuz odada elektronik hiç bir alet (bilgisayar, televizyon, cep telefonu, vs..) açık olmasın.

Şifa için yattığınız zaman, 3 kere 'evrenden benim için yollanan şifa enerjisini kabul ediyorum' deyin. (niyetinizi belirtmezseniz hiç bir uygulama yerini bulmaz)

İnşallah şifa bulurum demek de etkiyi kuvvetlendirir.

Sırtüstü yatın, avuç içleriniz açık olarak tavana baksın.( enerji girişi için)

Mümkünse dilinizi üst damağın ortasına doğru koyun. Meridyenler tamamlandığı için enerji akışı daha düzgün çalışır. (Beynin iki lobunu da aynı anda çalıştırması için çok faydalı bir tekniktir)

En az 20 dakika yatın, çalışmanın sonuna doğru uyuyabilirsiniz, normaldir.

Çalışmanın bittiğini anlarsınız, sonunda Allah'a, evrene ve şifa enerjisini yollayanlara teşekkür etmeyi unutmayın.( Şifacılara teşekkür etmenizin sebebi, üzerinizde kul hakkı kalmaması içindir. Tek tek isim belirtmenize gerek yok, şifa enerjisi yollayanlara demeniz yeterlidir)

Belli bir süre şifaya ihtiyaç olan bölgede ağrı olabilir, bu enerjinin orada çalışmaya devam ettiğini gösterir. Hatta şifa çalışmalarından sonra iyileşme olmadan önce problemli bölgede ağrı en yüksek seviyede hissedilebilir, sonra da ansızın geçebilir.

Uzun süredir devam eden kronik rahatsızlıklarda bir seferlik şifa çalışması yeterli olmayabilir. En az 3 defa katılmak gereklidir.

Şifa sırasında burundan nefes alıp- verin ve bırakın vücudunuz gevşesin. Zihninizi düşüncelerle meşgul etmeyin, kendinizi akışa bırakın.

Size evrenden şifacılar aracılığıyla yollanan pozitif- sevgi enerjisine zihninizle engel oluşturmayın ki faydasını görebilesiniz.

Allah şifanızı şimdiden kabul etsin!! Sağlık, mutluluk ve huzurla kalın :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Artık katılmak hiç içimden gelmiyor.Kendimi kötü hissediyorum

jas

Kayıtlı Üye
İş
hayvanlar
dilberhala'nın biri linkini atabilir mi zira ara ara bulamadım :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kendi profilinizden özel mesaj gönderi seçin, yollayacağınız kişi adına dilberhala yazın. Başlığa perşembe gününün tarihiyle şifa çalışması için yazın, mesaja da sadece istenen bilgileri yazın. Dilberhala'ya bir şey sormayın, cevap veremez. Çünkü öyle biri yok, şifa listesi için oluşturulmuş bir profildir.

ikbal1505

Guest
Her hafta olduğu gibi perşembe günü de şifa çalışması yapılacaktır.

İsteyen üyelerimiz ve yakınları katılabilmektedir.

İsim, anne ismi ve yaşadığınız şehri dilberhala'ya şifanın yapılacağı günün tarihi ile mesajın başlığına yazarak yollayınız.

Başvuru yapan herkes çalışmaya alınacaktır, cevap beklemeyiniz.

Soyadınızı yazmayınız.

Dilberhala şifa listesini oluşturmak için yapılmış bir profildir, mesaj yazmayın, arkadaşlık önermeyin! Size cevap veremez.

Kendi bilgilerinizle aynı mesajda yakınlarınızın bilgilerini yollayabilirsiniz.

Başvurularınızı en geç perşembe akşam saat 21:30 a kadar yapmanız gerekmektedir.

Şifadan önce mümkünse banyo yapın, ya da elinizi, yüzünüzü yıkayın.( Mümkünse kaya tuzunu az suyla eritip banyonuzun sonunda avucunuzla azar azar alarak vücudunuzu baştan ayağa ovun, ama niyetinizi söylemeyi unutmayın! Bedenimdeki tüm negatif enerji bu tuzla yok olup gidiyor, gibi) Şifadan önce bedeninizi arındırmış ve rahatlatmış olursunuz.

Karanlık veya loş bir odada yatın.

Üstünüzü örtmeyin, üşümeyeceğiniz kıyafetler giyebilirsiniz.

Bulunduğunuz odada elektronik hiç bir alet (bilgisayar, televizyon, cep telefonu, vs..) açık olmasın.

Şifa için yattığınız zaman, 3 kere 'evrenden benim için yollanan şifa enerjisini kabul ediyorum' deyin. (niyetinizi belirtmezseniz hiç bir uygulama yerini bulmaz)

İnşallah şifa bulurum demek de etkiyi kuvvetlendirir.

Sırtüstü yatın, avuç içleriniz açık olarak tavana baksın.( enerji girişi için)

Mümkünse dilinizi üst damağın ortasına doğru koyun. Meridyenler tamamlandığı için enerji akışı daha düzgün çalışır. (Beynin iki lobunu da aynı anda çalıştırması için çok faydalı bir tekniktir)

En az 20 dakika yatın, çalışmanın sonuna doğru uyuyabilirsiniz, normaldir.

Çalışmanın bittiğini anlarsınız, sonunda Allah'a, evrene ve şifa enerjisini yollayanlara teşekkür etmeyi unutmayın.( Şifacılara teşekkür etmenizin sebebi, üzerinizde kul hakkı kalmaması içindir. Tek tek isim belirtmenize gerek yok, şifa enerjisi yollayanlara demeniz yeterlidir)

Belli bir süre şifaya ihtiyaç olan bölgede ağrı olabilir, bu enerjinin orada çalışmaya devam ettiğini gösterir. Hatta şifa çalışmalarından sonra iyileşme olmadan önce problemli bölgede ağrı en yüksek seviyede hissedilebilir, sonra da ansızın geçebilir.

Uzun süredir devam eden kronik rahatsızlıklarda bir seferlik şifa çalışması yeterli olmayabilir. En az 3 defa katılmak gereklidir.

Şifa sırasında burundan nefes alıp- verin ve bırakın vücudunuz gevşesin. Zihninizi düşüncelerle meşgul etmeyin, kendinizi akışa bırakın.

Size evrenden şifacılar aracılığıyla yollanan pozitif- sevgi enerjisine zihninizle engel oluşturmayın ki faydasını görebilesiniz.

Allah şifanızı şimdiden kabul etsin!! Sağlık, mutluluk ve huzurla kalın :)

Güncelleme. Gerekli bilgiler yukarıda yazmaktadır. Sevgi ve ışıkla.

BeYaZ GeCe

Kayıtlı Üye
Size bir şey sormak istiyorum. Bu çalışmalara katılmak istiyorum, başvuruda bulundum fakat daha sonra aklıma birşey takıldı. Kimlikte tek adım var ama ben göbek ada da sahibim. Benim kulağıma ezan ile birlikte göbek adım okunmuş. Aile arasında bu ad ile çağırılıyorum. Bu ismi de belirtmem gerekir mi?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Eğer bu ismi söylediğiniz gibi sürekli kullanıyorsanız başvuru mesajınıza eklemelisiniz.

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Her perşembe olduğu gibi şifa çalışması yapılacaktır, katılmak isteyenler 21:30 a kadar dilberhala'ya başvurularını yapabilir.
İstenen bilgiler sadece isim, anne ismi ve yaşadığınız şehir. Yukarıda neler yapmanız gerektiğiyle ilgili uzun bir açıklama yaptım, lütfen okuyunuz.

Şifacı arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim: :)
Urumhamatahayil
Yule
Embriyo
Cibabu
Elfangel
Mally
Origanum

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Cibabu ve Elfangel şifacılar grubundan ve de moderatörlükten özel sebeplerinden dolayı ayrılmış bulunmaktadırlar.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Her hafta olduğu gibi perşembe akşam 23:00 te şifa çalışması yapılacaktır. Son başvurular perşembe 21:30 a kadar yapılmaktadır.
''Adınızı, anne adınızı ve yaşadığınız şehri'' dilberhala'ya mesajla yollayınız, başka bir şey yazmayınız.
Yakınlarınız da şifaya katılabilir, sizin bilgilerinizle beraber onların bilgilerini de gönderebilirsiniz.
Geri bildirim yapılmayacaktır, bilgilerini yollayan her üye ve yakını çalışmaya alınacaktır.
Lütfen ilk sayfadan itibaren okuyunuz! Ayrıca yukarıda ve 5. ci sayfada detaylı açıklama mevcuttur.

http://www.gizlimabet.com/showthread...vuru-Hakkında

http://www.gizlimabet.com/showthread...Yapacaksınız