Şeytani Ritüel.

desire

Kayıtlı Üye
Anlamadığım şu, kötü birşey aklımızdan geçirdiğimizde şeytan zaten yanımızda belirmiyor mu? İlla neden çağırmak gerekir ki?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın dmkol;

Sitemizde çok farklı inançları sahip kişiler mevcut.Lütfen herkezin Müslüman olduğunu yada ahiret hayatına inandığını düşünmeyin.Bazıları öldükten sonra ruhunda toprakta çürüyüp yok olacağına inanır.(Sayın illumaniti88 sözüm size değil yanlış anlaşılmasın.) Bu nedenle zaten İslam'a inanmayan birine İslamda yasak olanları söylemek çok mantıksız.
Amacım sizi kötülemek değil sizde uyarmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.Ancak site kurallarına göre bu yasak.Ayrıca İslam dini bize hoşgörülü olmayı öğütler.Siz onun dinine saygı duyun ama içinizden yanlış olduğunu bilin.

Sayın illumaniti88;

Bu konularla hiç ilgilenmiyorun denk geldikçe okuyorum sadece.Ancak okuduğum konularda ilerde çok zararı olur vs. vs. diyorlar.Yapılmasını pek tavsiye etmiyorlar.Ancak siz kendinizde gerekli gücü buluyorsanız sorun olacağını zannetmiyorum.

Sayın ori;

Katılıyorum :)

Gayet uzun bir mesaj oldu :)
İyi Forumlar...

Ben herkezin dilinden konuşuyorum satanistlerin Allah veya tanrı inancı var yani ahiret inancıda var.
Dediğime hak verdi bakınız Allah ahireti verir Şeytan dünyayı verir dediğime onay verdi bana kalırsa siz anlamadınız dediklerimi birtek :)
Benim demem şuki madem ahirete inanıyorsun nekadar yaşayacağımız belli değil ancak ahiretin sonsuz olduğunda hemfikiriz sonsuzluğa bugün için kurban edecek birisi çok cesur olmalı.dediğim budur ve tek kelimesi yanlış değildir ve kimsenin inancına zır düşmez ateistler haricinde.
bende ateist birine bu lafı etmediğim için bir sorun görmüyorum.

Ayrıca daha önce başka bir satanist arkadaşlada konuşmuştum belki görmüşsünüzdür Ezan okunurken duyulan çığlık başlığı altında.
Sonucu netleştirdik orada benim ilgimi çeken konuştuğum şahıslar oldukça iyi yaklaşıyor ancak başkaları laf ediyor :)

demonic

Kayıtlı Üye
@illumaniti88:satanizmin hangi mezhebindensiniz?sadece merakımdan soruyorum.

mally

Kayıtlı Üye
gece saat 3 ten sonra
Hz İsanın çarmığa gerildiği saatin tam zıttı
saat 5 kadar bitmiş olmalı

Sn Janet dışında yardım istenen hususta kimse cevap vermemiş.

Arkadaşlar, kimsenin inancına karışılmayan din propagandası yapılmayan bir forum olduğumuzu unutuyormuyuz? Biraz öyle görünüyor ama...

Forum kuralları gayet açık iken neden hala aynı şeyler tekrarlanıyor? Arkadaşlar, konu hakkında bilginiz var ise yazın, üyelere olan sorularınız ve bilgi istekleriniz için özel mesaj ve profil mesajları seçenekleri var. İnancınızın size özel olduğunu zaten biliyorsunuz.

Yorum yapmak konuyu zenginleştirmek içindir. İkili tartışmalar için değil. Bilgilerinize sunulur.

İyi forumlar dilerim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sn Janet dışında yardım istenen hususta kimse cevap vermemiş.

Arkadaşlar, kimsenin inancına karışılmayan din propagandası yapılmayan bir forum olduğumuzu unutuyormuyuz? Biraz öyle görünüyor ama...

Forum kuralları gayet açık iken neden hala aynı şeyler tekrarlanıyor? Arkadaşlar, konu hakkında bilginiz var ise yazın, üyelere olan sorularınız ve bilgi istekleriniz için özel mesaj ve profil mesajları seçenekleri var. İnancınızın size özel olduğunu zaten biliyorsunuz.

Yorum yapmak konuyu zenginleştirmek içindir. İkili tartışmalar için değil. Bilgilerinize sunulur.

İyi forumlar dilerim.

Kusura bakmayın sayın yönetici bana cevap hakkı doğdumu cevap veririm.
ayrıca ben hiç bir dini burada probagandasını yapmadım.
Benim dediğimi satanistlerde yahudilerde hristiyanlarda diğerleride kabul ediyorlar.

mally

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın sayın yönetici bana cevap hakkı doğdumu cevap veririm.
ayrıca ben hiç bir dini burada probagandasını yapmadım.
Benim dediğimi satanistlerde yahudilerde hristiyanlarda diğerleride kabul ediyorlar.

Söylemeye çalıştığım şey size cevap hakkı doğuran şeyi tartışmanın gereksizliği zaten. Üzerinize alınmanıza gerek yok.

Size itham etseydim adınızı kullanıp söylerdim zaten. Bu konuya has olan bilgi alış verişi talebi şudur:

"Şeytanla anlaşma yapmak için en uygun ritüel zamanını bilen yardımcı olsun."

Cevap: "Şu gün, şu saat, vs..."

Gerisi (forum kurallarında uygunsuzluğu açıkça belirtilmiş olan) gereksiz yorumlar ve din üzerine taraflı yazılar. Anlatabilmişimdir umarım. Konunun gereksiz bir tartışmaya dönüşmemesi ümidi ile...

İyi forumlar.

Sennin

Kayıtlı Üye
Sayın dmkol;

Satanistlerinde Allah inancı olduğunu söylemişsiniz.Satanistler şeytana tapar,onu ilah olarak görür.Herhalde bu bilgiyi unutmuşsunuz.Yani Allah'a inanmazlar.

Ahiret inancı olayına gelince.Ben arkadaş için söylemedim.Arkadaş belki ahirete inanıyor olabilir,belki inanmıyor olabilir.Ben inanmayanlar için ele aldım.Biraz araştırma yaptım ve satanistler ahirete inanmazlar sonucuna ulaştım.Araştırdığım site ve bu sonuca varmama sebep olan cümle :

SaTaNiST CeHeNNeMi - Blogcu

Satanistler; Allah'ın, Kutsal Kitab'ın kutsallığının, meleklerin, cennet ve cehennemin, şeytanın, iyi ruhların ve cinlerin varlığına inanmazlar.

Bilginin doğruluğundan emin değilim.2-3 sitede rastladım ve benzer bilgiler mevcuttu.Ayrıntılı araştırma yapana kadar doğruluğu kanıtlanmamış bir bilgi.

Lütfen doğru düzgün araştırdıktan sonra cevap yazın.Forum kurallarını tekrar okumanızı tavsiye ediyorum.

Sayın mally;

Forum kurallarında

Dini kısımda bilmek ve öğrenmek isteyen üyelerimiz için gerekli her şey mevcuttur. Ancak forumumuzun bu hizmetini kötüye kullanmak isteyen, ve din bölümünde herhangi bir dini karalayici aşağılayici yazılar yazılamaz, yazılması da son derece sakıncalı ve yasaktır. Bir üye orada bir soru sorarsa bilgi sahibi üyelerimiz ve yöneticilerimiz derhal yardımına koşabilirler. Ama kesinlikle açtığı konu hakkinda üyemizin kişiliğini ve dini bilgisini eleştiremezler.

maddesine uymayan bir davranış gördüğümden uyarmak istedim.Bu konuda yaptığım hata direk moderatörlere bildirmemek oldu.Bu nedenle özür dilerim...

lucifer06

Kayıtlı Üye
Dini konuya o kadar çok takıldınız ki arkadaşlar bilgi paylaşımı değil kişilerin dini inançlarını yargılamaya döndü bu iş. Herkes istediği şeye inanmakta özgürdür ve hürdür ayrıca buna kimse ne müdahele edebilir ne karışabilir. Bu ülkemizde hem kanunen hem de forum kurallarınca zaten yasaktır. Boşuna demiyorum üye olanlar bir kere bile olsa zahmet edip forum kurallarını okusunlar diye. Açılan bir başlığı yorumlarınızla lütfen konudan uzaklaştırmayınız. Pozitif olun, kavgacı olmayınız. İyi çalışmalar dilerim...

janet

Kayıtlı Üye
Satanistlerinde Allah inancı olduğunu söylemişsiniz.Satanistler şeytana tapar,onu ilah olarak görür.Herhalde bu bilgiyi unutmuşsunuz.Yani Allah'a inanmazlar.

satanistler bildiğim kadarıyla Şeytanı Allahtan üstün görürler. Fakat Allah'ı inkar etmezler, sadece ona hızmet etmezler.

cortez

Kayıtlı Üye
satanistler bildiğim kadarıyla Şeytanı Allahtan üstün görürler. Fakat Allah'ı inkar etmezler, sadece ona hızmet etmezler.

Birde satanizmin türleri vardır bunlar iblis tapar gruplar,laveyan satanizm ve spiritual satanizm hepside aynı inancı simgelesede mesup oldukları kişilerde davranış farklılığı gösterebiliyor yani şeytanı kimisi kötülüğün simgesi olarak örnek alır kimiside aydınlanmanın simgesi olarak örnek alır.

ynex

Kayıtlı Üye
Ben herkezin dilinden konuşuyorum satanistlerin Allah veya tanrı inancı var yani ahiret inancıda var.
Dediğime hak verdi bakınız Allah ahireti verir Şeytan dünyayı verir dediğime onay verdi bana kalırsa siz anlamadınız dediklerimi birtek :)
Benim demem şuki madem ahirete inanıyorsun nekadar yaşayacağımız belli değil ancak ahiretin sonsuz olduğunda hemfikiriz sonsuzluğa bugün için kurban edecek birisi çok cesur olmalı.dediğim budur ve tek kelimesi yanlış değildir ve kimsenin inancına zır düşmez ateistler haricinde.
bende ateist birine bu lafı etmediğim için bir sorun görmüyorum.

Ayrıca daha önce başka bir satanist arkadaşlada konuşmuştum belki görmüşsünüzdür Ezan okunurken duyulan çığlık başlığı altında.
Sonucu netleştirdik orada benim ilgimi çeken konuştuğum şahıslar oldukça iyi yaklaşıyor ancak başkaları laf ediyor :)

dmkol
iki tür satanizm vardır.
1-ruhani satanizm
bunda şeytanın allahla eş olduğuna inanılır. yani şeytanın bir melek değil tanrı olduğunu. şeytan bilimin, zevkin, hayatın tanrısıdır. allah ise kötülüğün, kanın ve acının. ki müslüman ülkeler bakarsak haklı da çıktığını görürüz. gelelim diğer konuya.
ruhani satanizmde ahiret inancı yoktur. boyut inancı vardır. öldükten sonra başka bir boyuta geçme inancı.
yani cennet cehennem saçmalıkları yok.
ayrıca kedi kesme, bakire kurban etme gibi şeyler bunda yoktur. zaten esas olan satanizm budur.
aslında içki, sigara, uyuşturucada kullanmamanızı tavsiye eder. tabi bu kişisel tercihtir.

2-lavey satanizm
sembolik bi dindir. yapısı ateizme dayanır. yani cennet cehennem tanrı şeytan herşey semboliktir.
yani bundada ahiret inancı yoktur.

satanistler hakkında söylediğin şeyleri nerenden uyduruyosun bilmiyorum ama biraz araştırma yapıp öle konuş.

ekirek24

Kayıtlı Üye
dmkol
iki tür satanizm vardır.
1-ruhani satanizm
bunda şeytanın allahla eş olduğuna inanılır. yani şeytanın bir melek değil tanrı olduğunu. şeytan bilimin, zevkin, hayatın tanrısıdır. allah ise kötülüğün, kanın ve acının. ki müslüman ülkeler bakarsak haklı da çıktığını görürüz. gelelim diğer konuya.
ruhani satanizmde ahiret inancı yoktur. boyut inancı vardır. öldükten sonra başka bir boyuta geçme inancı.
ayrıca kedi kesme, bakire kurban etme gibi şeyler bunda yoktur. zaten esas olan satanizm budur.
aslında içki, sigara, uyuşturucada kullanmamanızı tavsiye eder. tabi bu kişisel tercihtir.

2-lavey satanizm
sembolik bi dindir. yapısı ateizme dayanır. yani cennet cehennem tanrı şeytan herşey semboliktir.

satanistler hakkında söylediğin şeyleri nerenden uyduruyosun bilmiyorum ama biraz araştırma yapıp öle konuş.
yakın zaman bende bu düşüncem yüzümden çok bir majisyenden tepki almıştım ahiret inancım yok boyuta inanıyorum bu demek değilki şeytana tapma bu bir görüş majisyen beni kınamıştı senin ahiret inancın yok açıkçası ölürsem nereye gideceğimi merak etmiyorum bir boyut var ona geçeceğime inanıyorum bu dünyada yaşadığımda zaten cennet ve cehennem görüşüme tepki veren olacak şimdiden hoşgörüyle saygı duyuyorum.

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
Allahtan seni hidayete erdirmesini diliyorum mühürlü göz ve kalplerden uzak nurlu hayırlı insanlarla buluşturup islah etsin

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
okadar şeyin arasında bunamı takıldın :D

Allah ahireti verir şeytan dünyayı verir.

Ben dünyayı istiyorumda Ahirettende vaz geçemiyorum :)

Ufak mantık hatalarından dolayı insanlar inanmaması gereken bir çok şeye inanıyor.Dünyayı da ahireti de Tanrı veriyor.İçtiğin suyu dahi allah veriyor.Şeytan katliam,intihar ,kötülük ve pis olan ne varsa onu veriyor.Anlaşma yaptığınız zaman Allah bu istediklerinizi veriyor.Yani parayı ve şöhreti fakat şeytana uyduğunuz ve teslim olduğunuz için ikinizi de aynı kefeye koyuyor.Sana inanan onu da al ve cehenneme git diyor.Biri de bir konu başlığı altına yorum olarak şunu yazdı.Şeytan Allah'ı haşa tahtından devirecek.Hayalgücümüz ne kadar dünyevi ve kısıtlı ki Allah'ı kendimiz gibi düşünüyoruz.Meleğe tavuk kanadı,Şeytana keçi boynuzu koyuyoruz :)Adam topluyor şeytan allah'ı tahtından etmek için.Mantık 1 o halde şeytan tanrı olamaz ki adam topluyor.Kavga yaratacak .Yani allah'a asi gelen bir varlık.Adam toplamayı şeytana inanan insanlar olarak adlandırsak dahi bu böyle.Tanrı olan yaratır. adam toplamaz. Mantıksızlıklar içinden bir mantık üretmek yerine.Mantığın kendisini yakalamak daha doğru olmaz mı ?

ekirek24

Kayıtlı Üye
insanlar yanlış anlıyor boyutun kendisi zaten cennet cehennem hayatımda şahit olmuşumdur yanlışı yapar cehennem korkusu sarar halbuki yaptığıda belki cehennemlik kendince teselli bulur ibadete sarılır bunları yazarken allaha çok inanıyorum bu allahı inkar etmek değildir forumda biri yazmış allah ıslah etsin tanımadan bu hükmü nasıl
veriyor ve şuna şaşıyorum madem ahiret korkun var neden bu forumdasın o zaman girme burda herşey büyü üstüne adı üstünde gizlimabet.allaha ve yarattığı herşeye inanıyorum hukukçu değilim ama hak mahkemesinde suçtan caydırmak için cennet cehennem olgusu yaratıldığına inanıyorum aslına bakarsan bu dünya hem cennet hem cehennem kesin kati cennet cehennem yok demiyorum ama bir boyut var şeytana tapmıyorum forumdakinler yanlış izlenime kapılmasın.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Sayın dmkol;

Ahiret inancı olayına gelince.Ben arkadaş için söylemedim.Arkadaş belki ahirete inanıyor olabilir,belki inanmıyor olabilir.Ben inanmayanlar için ele aldım.Biraz araştırma yaptım ve satanistler ahirete inanmazlar sonucuna ulaştım.Araştırdığım site ve bu sonuca varmama sebep olan cümle :

SaTaNiST CeHeNNeMi - Blogcu

Satanistler; Allah'ın, Kutsal Kitab'ın kutsallığının, meleklerin, cennet ve cehennemin, şeytanın, iyi ruhların ve cinlerin varlığına inanmazlar.

Bilginin doğruluğundan emin değilim.2-3 sitede rastladım ve benzer bilgiler mevcuttu.Ayrıntılı araştırma yapana kadar doğruluğu kanıtlanmamış bir bilgi.

Lütfen doğru düzgün araştırdıktan sonra cevap yazın.Forum kurallarını tekrar okumanızı tavsiye ediyorum.

Sayın mally;

Forum kurallarında

Dini kısımda bilmek ve öğrenmek isteyen üyelerimiz için gerekli her şey mevcuttur. Ancak forumumuzun bu hizmetini kötüye kullanmak isteyen, ve din bölümünde herhangi bir dini karalayici aşağılayici yazılar yazılamaz, yazılması da son derece sakıncalı ve yasaktır. Bir üye orada bir soru sorarsa bilgi sahibi üyelerimiz ve yöneticilerimiz derhal yardımına koşabilirler. Ama kesinlikle açtığı konu hakkinda üyemizin kişiliğini ve dini bilgisini eleştiremezler.

maddesine uymayan bir davranış gördüğümden uyarmak istedim.Bu konuda yaptığım hata direk moderatörlere bildirmemek oldu.Bu nedenle özür dilerim...

Arkadaşım, kendisi Allah'ın varlığına inandığını söylemiş, ne yapalım?

dmkol
iki tür satanizm vardır.
1-ruhani satanizm

2-lavey satanizm

Sen istediğin dîni yaşa ama kimsenin inancına saçma deme hakkın yok.
Cennet cehenneme saçmalığı da ne demek? Forumun çoğu Müslüman ve sen hepsinin inancına hakaret etmiş oldun. Moderatöre bildiriyorum.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Ruhani satanizmle ilgili Allah'ın kanın acının tanrısı,şeytanın iyiliğin doğruluğun tanrısı olduğuna inanıyorlar diye bir yazı yazılıyor.Müslüman ülkelere bakılırsa,bu durumun bu şekilde olduğu görülür deniliyor.Hristiyanlık,Musevilik,Yahudilik gibi yok olmuş dinleri yaşayan topluluklar A.B.D vb. gibi lüks ve ihtişam içerisinde yaşarken ve onlarda Allah'ın tek tanrı olduğuna inanırken,endonezya gibi bir ülkenin başına gelenler için Allah kanın acının tanrısı denilemez.Japonya ataizmin çok fazla yaygın olduğu bir ülkedir.Ve orada en büyük afet ve yıkım meydana gelmiştir.Afrika müslümanlığın yoğun olduğu bir ülke değildir.Açlık ve fakirliğin çok olduğu bir ülkedir.Biz müslümanlar aramızda böyle bir yorum yaptığında,yapan kişiye bağnaz örümcek beyinli deriz.Dini inancı yüzünden Allah dünyada kimseyi yargılamaz .O karşılıksız veren iyiliklerin ve güzelliklerin rabbidir ki indirdiği bütün kitaplar da iyiliği ve güzelliği emretmiş,Şeytan sizi yoldan çıkaran cehennem bekçisidir.Onun belli bir zamana kadar müddeti var.Kan ve acıyı kötülüğü o size emredecek buyurmuştur.Ayrıca yine mantksızlık üzerinden gidersek, 2 tanrı olmuş olsaydı dünyada bir kaos ortamı olurdu.İyilik ve kötülük eşit miktarda dağılır.2tanrı kullarını istediği gibi kullanır.Bir soğuk bir sıcak etkisi yaratılır gibi şok halinde gezerdik.Ayrıca Şeytan tanrı olsaydı kendisine adam toplamak yerine yaratırdı.Şeytanla ritüel yapanlar ondan birşey yaratmasını istesin ve onu herkes gözle görebilsin.Bütün dünya ve o nefes alsın.Bizde onun hizmetli değil tanrı olduğuna şahit olalım.Şeytan aciz bir varlıktır.Allah dilerse dumansız ateşten yarattığı o acizi yok edip kül eder.Ayrıca Şeytan tanrı olmuş olsaydı eğer ve Allah'la eşit olsaydı birşey yaratabilirdi.Aksine şeytan bir hizmetli olup,Allah tarafından yaratılmış ve Şeytan'da allahın varlığına inanmış onu birlemiş fakat Allah biz insanı yarattığında bu insana ben secde etmem demiştir.Şeytan melek topluluğundan idi.Cennette görev alıyordu.Ve bu yüzden insana secde etmesi ona emredildi.Eğer o toplulukta olmasaydı secde et denmezdi.Allah bu secde emriyle aslında kendisi için insana secde etmesini istedi.Fakat şeytan allah böyle bir emir vermedi dedi.Allah'a bana müddet ver derken Şu kelimesine dikkat edin Rabbim , Yani Allah'ım bana kıyamete kadar müddet ver , süre tanı.Sizin tanrı dediğiniz dahi Allah tanrıdır derken onun kandırmacasına nasıl düşülebiliyor hala aklım almıyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
dmkol
iki tür satanizm vardır.
1-ruhani satanizm

2-lavey satanizm

güzel kardeşim gözün görmüyor senin heralde adam ahireti kabul ediyor...

ayrıca senden çok bilgimin olduğundan şüphesizim :)