Sevgi ve muhabbeti sağlamak için okunacak dua

zalim

Kayıtlı Üye
Katılım
14 Tem 2008
Mesajlar
47
Tepkime puanı
8
ALINTIDIR.........

Sevgi ve muhabbeti sağlamak için okunacak dua
Bir kimse istediği kimsenin kendine sevgi ve muhabbetle bağlanmasını isterse temiz bir kağıda Fatiha Suresini yazar üzerinde taşır.Sonra bu duayı okuduğu takdirde dileğine kavuşmuş olur.Dua Şöyledir: Bismillahirrahmanirrahim,El hamdu lillahi Rabbil Alemin.Tevekkel ya Cebril ente ve a'vanüke bi hakkıl Azizül Cebbarül kerim,El vehhab,El kahhar,Allahümme elku muhabbete (.........) keza fi kalbi (........) keza bi hakkı iyyake na'büdü ve iyyake nestain ve bi hakkıl Melikil Muktedir,El Mukaddem,El Mübdi,El Müid Tevekkel ya Rukyail ente ve a'vanüke ve elku muhabbet (.......) keza fi kalbi (........) keza.İhdinassiratle Müstakim ve bi hakkıl ferdil hayyül kayyum,Tevekkel ya Nurail ente ve a'vanüke ve elku muhabbete (.......) keza fi kalbi (........) keza,Bi hakkıl Vahidül Alimül Cevadül kerim.Tevekkel ya izrail ente ve a'vanüke semian mutian ve elku Muhabbete (....) keza fi kalbi (.....) keza Bi hakkı siratellezine en amte aleyhim,gayril mağdubi aleyhim veleddalin Bi hakkıl kahirül Azizül Celilül kebir.Tevekkel ente ve a'vanüke samian ve mutian ve elku muhabbete (.....) keza fi kalbi (......) keza,bihakkı yahibbunehüm ke hübbullahi vellzine Amenü eşeddü hübben lillahi. Okunan yerlerden sonra bırakılan boşluklarda maksadınız ve istenilen kişinin adı (falan kızı falan ,falan oğlu falan) gibi ana adıyla beraber istenilen kişinin adı söylenecektir. Duaya tekrar devam edilecek boşluk gelince tekrar maksadınız dileğiniz ve dilediğiniz kişinin ana adı ve adı söylenecektir.

semsulmaariften alintidir
bilgili arkadaslar aciklik getirirlerse iyi olur
urum bu konuda bilgi verebilir misin nasil uygulanir bu acaba
 

leyla

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Kas 2008
Mesajlar
50
Tepkime puanı
1
ben deneyip sana yazarım
ama güzel bişeye benzio en azından yapnması zevkli olcak
 

_kelebek_

Kayıtlı Üye
Katılım
21 Eyl 2008
Mesajlar
37
Tepkime puanı
6
Yaş
37
bu çevirgel duasının arapça olarak bir kısmı.. aslında devamı var uzun bir duadır.
 

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
6,962
Tepkime puanı
4,490
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu uygulamayi kullanmadan önce arapca h28 harfin meleği çağrilmasi gerekir bu bir zikir çalişmasisir. Tüm zikirlerin tamamlanmasi ve arapça harfleri arrtik kullanilabilir olmasi için 1,5 sene çalişmak gerekir. çok öenmli bir çalişmadir. Eğer tüm sirrlarina vakif olunursa başarli olur
 

JeMiLe

Kayıtlı Üye
Katılım
29 Kas 2008
Mesajlar
40
Tepkime puanı
0
Biraz süreç gerektirio ama güzele benzio
 

topraksu35

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Ara 2008
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Bu dua bende de var.Ancak benimkinde vekfi var.Vefin yapılışı sırasında özel birşeyler yapmak gerekiyor mu,vekfin herhangi bir saati var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
 

mai-ayn

Kayıtlı Üye
Katılım
17 Ara 2008
Mesajlar
24
Tepkime puanı
1
"Çilek" Kaynak ŞEMSÜLMAARİF ise kesinlikle denenmiş we sonuç alınmıştır..Wefk saatleri wardır! Bazı Wakit cetwellerinde wefk saati diye belirtilir! Araştırıp bulabilirsin.. Wefk'in kuralları hakkında fazla bilgim yok fakat mürekkebin çok önemli olduğunu biliorum!

Öncesi
-------------------
Sonrası

"Çilek" Kaynak ŞEMSÜLMAARİF ise kesinlikle denenmiş ve sonuç alınmıştır.. vefk saatleri vardır! Bazı vakit cetvellerinde vefk saati diye belirtilir! Araştırıp bulabilirsin.. vefk'in kuralları hakkında fazla bilgim yok fakat mürekkebin çok önemli olduğunu biliorum!

/* Uyarı: Türkçe kurallarını geçtim, Türkçe harfleri kullanın bari */
 

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Katılım
21 Şub 2009
Mesajlar
245
Tepkime puanı
5
bır bucuk seneye ben evlenırım yaa:D yok mu daha kısa bır metodu:):):Angel_anim::Angel_anim:
 
Üst