Sevgi büyüsü

• Konbuyu başlatan Üye silindi 67799
  • Başlangıç tarihi

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Sen ne kadar boş gereksiz yere nefes alan bişeysin farkında bile değilsin o zaman ilerde kızın olduğunda sana baba babacığım ben hamileyim ama babasının kim olduğunu bilmiyorum dediğinde sende aynen bana dediklerini kızına tekrarlarsın
Sana yazdığım son mesaj olacak bu, örümcek beynin ile aklın direk en kötü senaryoya ve en rencide edici şeye çalıştığı için direk sahipsiz görmüşsün konudaki kadını. Lakin çocuğun babası belli, ama çocuğun babası çocuğu aldırmak istiyormuş. Hoş, benim kızımın başına gelse vereceğim tepkiler farklı olur, lakin yetiştirme düzeyiylede alakalı. Kısacası seni hiç alakadar etmez. Ayrıca şu sözü nerede görsem, cuk diye oturuyor sanada onu armağan edeyim.

'Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.' - Nietzsche

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Kızın hamileliğinden size ne belki pişmandır belki değildir belki istemeden oldu bunu kendisinden başka kimse bilemez belliki zor durumda ve yardım istiyor lütfen yargılamadan yapılacak birşey varsa bunun önerisinde bulunarak yardımcı olun yoksa ahlak dersi vermeye kalkışılırsa ortaya çok farklı seyler çıkabilir

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Sana yazdığım son mesaj olacak bu, örümcek beynin ile aklın direk en kötü senaryoya ve en rencide edici şeye çalıştığı için direk sahipsiz görmüşsün konudaki kadını. Lakin çocuğun babası belli, ama çocuğun babası çocuğu aldırmak istiyormuş. Hoş, benim kızımın başına gelse vereceğim tepkiler farklı olur, lakin yetiştirme düzeyiylede alakalı. Kısacası seni hiç alakadar etmez. Ayrıca şu sözü nerede görsem, cuk diye oturuyor sanada onu armağan edeyim.

'Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.' - Nietzsche
Bir daha yazmayacağın için teşekkür ediyorum çünki senin gibi olayları saptıran boşuna gereksiz yere nefes alan biriyle hiç bir şey konuşulmaz elveda :)

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Seni istemiyorsa sende onu isteme def et gitsin hayatından boyleleri sevilmez hak etmiyorlar çünkü