Sevgi büyüsü

• Konbuyu başlatan Üye silindi 67799
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 67799

Merhaba arkadaşlar sevgilim le tartıştık hamileyim çocuğu aldırmamı istiyor lütfen bana yardım edin beni sevmesi için ikna olması için etkili büyü varmı bildiğiniz napcamı Bilmiyorum

Dnz1

Kayıtlı Üye
Forumda bununla ilgili büyüler mevcut detaylıca bakınız fakat büyünün etkisi 3 ay kadar sürüyor 3 ay kadar kişi robot gibi olur sevgiyle kalın

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Büyü yapmana gerek yok. Aklını ve kadınlığını kullanarak, otomatik olarak kendine sonsuz şekilde bağlayabilirsin. Sonuçta çocuğu taşıyan, yani çocuk üzerinde en çok söz hakkı olan sensin ama biz yarı yarıya söz hakkınız var diyelim. O çocuğu aldırmanı istedi, sen de istemiyorum dedin; sonuç? çocuğu aldırmayacaksın. Zorla karnını deşip çocuğu çıkartacak hali yok ya. Çocuk da doğduğunda -ki bunu göze alıyorsan, otomatik olarak ömrü boyunca senle iletişim halinde kalacak ve eğer köy kasaba gibi kültür seviyesi düşük yerdeyseniz evlilik de bonusu olur. Yani her halükarda ' çocukla ilgili problemin yoksa ' karlı sensin. Bence büyü kadar akıl da önemli.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Hamile kalarak bir erkegi baglamaya calismak evlilige zorlamak etik ve ahlaki olmaz. Ancak kurtaj dinimizde haram. Sadece dinen degil psikolojik sosyolojik ve bedensel travmatik boyutu da var bunun. Kurtaj videolari var mesela korkunc bir cana kıyması. Yapanları yargılamiyorum sadece cok fena bir durum anlaminda yaziyorum. Yani siz bebegi o istemiyor diye aldirmak zorunda degilsiniz. O ikinizin bebegi. Ama bebek oldu diye onu baglamaya calismak da cok dogru degil kanimca. O yuzden su an bebegin sorumlulugu sizde insallah babasi da bir sure sonunda kendine gelir ve sorumluluğunu alir. Sevgiler umutlu olmaya calisin.

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Hamile kalarak bir erkegi baglamaya calismak evlilige zorlamak etik ve ahlaki olmaz. Ancak kurtaj dinimizde haram. Sadece dinen degil psikolojik sosyolojik ve bedensel travmatik boyutu da var bunun. Kurtaj videolari var mesela korkunc bir cana kıyması. Yapanları yargılamiyorum sadece cok fena bir durum anlaminda yaziyorum. Yani siz bebegi o istemiyor diye aldirmak zorunda degilsiniz. O ikinizin bebegi. Ama bebek oldu diye onu baglamaya calismak da cok dogru degil kanimca. O yuzden su an bebegin sorumlulugu sizde insallah babasi da bir sure sonunda kendine gelir ve sorumluluğunu alir. Sevgiler umutlu olmaya calisin.
İki kişinin kendi rızası ile, isteyerek ilişkiye girip çocuk sahibi olması ve daha sonrasında çocuğun getireceği enerji, sevgi ile tekrar birleşmelerini düşünmek etik değil fakat, o kişiyi büyüyle bağlamak etik galiba.

ruhname

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar normal bir arkadaş edinmek aramızda sevgi oluşturmak için yapabileceğimiz bir uygulama var mıdır? Tecrübeli arkadaşlardan merakla mesaj bekliyorum.

FKK

Kayıtlı Üye
Geçenlerde gencecik bir kız hamilelik korkusundan bahsetti. Dedi ki eğer hamileysem hiç de gurur yapıp doğurmalıyım demeyeceğim. Bir de onun çocuğunu mu doğuracak mışım?

Benim düşüncelerim değil. Sadece o kişi bu şekilde düşündüğünü bana söyledi.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Geçenlerde gencecik bir kız hamilelik korkusundan bahsetti. Dedi ki eğer hamileysem hiç de gurur yapıp doğurmalıyım demeyeceğim. Bir de onun çocuğunu mu doğuracak mışım?

Benim düşüncelerim değil. Sadece o kişi bu şekilde düşündüğünü bana söyledi.
Sonra diyoruzki allahım neydi günahım toplum olarak baya baya genişliyoruz hadi bakalım gittiği yere kadar
İtiraf etmek gerekirse vallahi bak bunu çookk içten söylüyorum yaşlı insanlara özeniyorum onlar ölüp gidecekler biz çocuklarımızın daha kötü bir ortama büyümelerine bu rezillikler ile maalesef yaşamaya devam edeceğiz ve kim bilir daha neleri göreceğiz

FKK

Kayıtlı Üye
Ben iki şeyde dedim ki: Ben bu dünyada yaşayamam. Bunlardan birinde video kayıtları ve fotoğraflar gördüm. Diğeri ise bu gencecik kızın hamilelik korkusu yaşadığı idi.

Bu konuyu açan kişiye bir şey diyemem. Çünkü birçok etken var. Ailesi, yaşadığı kültür, yaşı, erkeğin bilgileri vs. Ama sana diyebilirim ki ben de artık ölesiye korkuyorum. Bu gidişle daha çok acı ile yüzleşeceğiz.

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Sonra diyoruzki allahım neydi günahım toplum olarak baya baya genişliyoruz hadi bakalım gittiği yere kadar
İtiraf etmek gerekirse vallahi bak bunu çookk içten söylüyorum yaşlı insanlara özeniyorum onlar ölüp gidecekler biz çocuklarımızın daha kötü bir ortama büyümelerine bu rezillikler ile maalesef yaşamaya devam edeceğiz ve kim bilir daha neleri göreceğiz
İnsanların beraber olması yanlış birşey mi? bu nasıl bi kafa işid zihniyeti falan mı? ayrıca hangi hakla, ve kim olarak ' genişlediğimizi ' söylüyorsun? kendini ne zannediyorsun? insanlar birbirini sevdiği, gönül verdiği, yasaların da uygun gördüğü yaş dilimindeyse kimsenin özel hayatı sizi bağlamaz. Yorum yapma hakkına bile sahip olamazsın. Bu kadar çok bu zihniyetteysen uçak biletini alıp Arabistan'a gidebilirsin. Ayrıca insanlar beraber olmuş, istemeden de olsa bu tarz şeyler yaşamış diye ' geniş ' diyen insan, çok zor durumdayım acil para lazım diyerek inle cinle anlaşma yapma peşindeydi kim bakalım bu kişi? bence sensin.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
büyü yapmadan konuşarak halletmeni öneririm veya ufak psişik şeyler de yapabilirsin sevgi enerjisi gönderme telepati gibi şimdi eğer büyü yaparsan doğacak çocuk hayata 1-0 geriden başlar senin günahının acısını üstüne çekeceği için çocuğunuzun hayatını mahvetmeyin derim çünkü kendin de diyorsun çocuk aileye ferahlık getirir çünkü günahlarınızın acısını üstüne çeker dennise bunu detaylı açıklamıştı

Ü

Üye silindi 67799

Cevap verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim bi çıkış yolu bulucam elbet

Seuta

Kayıtlı Üye
Hamilesin evlilige ikna edemiyorsun buyuyle ikna edince tatmin olacakmisin ?

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
İki kişinin kendi rızası ile, isteyerek ilişkiye girip çocuk sahibi olması ve daha sonrasında çocuğun getireceği enerji, sevgi ile tekrar birleşmelerini düşünmek etik değil fakat, o kişiyi büyüyle bağlamak etik galiba.

Isteyerek cocuk sahibi olmussalar tabii ki etik. Eger isteyerek hamile birakmis olsaydi adam, kadinin adamin cocugu istemesini buyu ile saglama yollarini aramayacagi da gayet acik. Buyu yaparak bir insanin hangi konuda olursa olsun iradesine etki etmenin de etik olmadigi acik.

Normal de anlayis ve izah yonetemine giderim ama o kadar sacmalamissiniz ki soylemek zorundayim, benim yazdigimi ya okumamis ya da farkli algilamak istemissiniz ya da bir diger secenek algi disinizda kalmis anlasilan.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
büyü yapmadan konuşarak halletmeni öneririm veya ufak psişik şeyler de yapabilirsin sevgi enerjisi gönderme telepati gibi şimdi eğer büyü yaparsan doğacak çocuk hayata 1-0 geriden başlar senin günahının acısını üstüne çekeceği için çocuğunuzun hayatını mahvetmeyin derim çünkü kendin de diyorsun çocuk aileye ferahlık getirir çünkü günahlarınızın acısını üstüne çeker dennise bunu detaylı açıklamıştı

Kimse kimsenin gunahini acisini üstüne cekmez bence burda bir yanlislik var. Herkes kendi gunahindan kendi sorumludur. Basamta en yakinlarimiza ve cevremize etkisi vardir tabii ki ama o kadar.

Cocuk ailenin cocugu olabilir ama o Allah in emaneti baska bir insandir.

Anne hamileyken yasadiklarindan, sonraki surecte dogdugunda aile huzursuzsa elbette ki etkilenecektir ancak aile bireylerinin gunahlarini sunger gibi aldigi bir yaklasimi dogru bulmuyorum.
Dede erik yese torunun disi kamasir derler evet katilirim genlerle hersey aktarılıyor, psikolojik durumlar travmalar bile dna yi etkiliyor ve bir sonraki kusaga geciyor. Ama bunun disinda cocugun aileye getirdigi nese ve mutluluk dogal bir surec olup, ailenin tum negatifligini almak amacli oldugunu düşünmüyorum.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
İnsanların beraber olması yanlış birşey mi? bu nasıl bi kafa işid zihniyeti falan mı? ayrıca hangi hakla, ve kim olarak ' genişlediğimizi ' söylüyorsun? kendini ne zannediyorsun? insanlar birbirini sevdiği, gönül verdiği, yasaların da uygun gördüğü yaş dilimindeyse kimsenin özel hayatı sizi bağlamaz. Yorum yapma hakkına bile sahip olamazsın. Bu kadar çok bu zihniyetteysen uçak biletini alıp Arabistan'a gidebilirsin. Ayrıca insanlar beraber olmuş, istemeden de olsa bu tarz şeyler yaşamış diye ' geniş ' diyen insan, çok zor durumdayım acil para lazım diyerek inle cinle anlaşma yapma peşindeydi kim bakalım bu kişi? bence sensin.
Sen ne kadar boş gereksiz yere nefes alan bişeysin farkında bile değilsin o zaman ilerde kızın olduğunda sana baba babacığım ben hamileyim ama babasının kim olduğunu bilmiyorum dediğinde sende aynen bana dediklerini kızına tekrarlarsın

fatoxd

Kayıtlı Üye
Bu konu artık seni aşıyor. Ailene anlatıp çözüm yolu bulmalısınız. kendi başına çözeceğin bir şey değil bu. Maalesef şu hayatta üç beş dakikalık hataların bedelini hep kadın çekiyor. Erkeğe ne kolay aldır kurtul. Vicdanı olmayan insanlara kendimizi feda etmekten bıkmadık kadınlar olarak.