Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girip Celp Etme

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Sanırım bunu yapınca Fatiha suresinin hüddamı olan cin bizim suretimizde malum kişiye celb edecek şekilde görünecek. O halde abdestli okumak ve abdestli yatmak gerekir diye düşünüyorum çünkü bu hüddam bizim kölemiz değil, ne yapacağı belli olmaz :)

vampirella

Kayıtlı Üye
Bende dnedim, görüp görmediğini bilemem ama teşekkürler :)

horultu

Kayıtlı Üye
ben yaptım gözüme uyku girmedi umarım benimkininde gözüne uyku girmemiştir de benden bilmiştir. rüyasında görmese bile düşünmüş olur :D

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
33 değil belki daha fazla bile okudum rüyama girmedi o kadar içten okumama rağmen

Karahilal

Kayıtlı Üye
İsimler yazılırken anne ismide yazılacak mı, teşekkürler.

Kaylee

Kayıtlı Üye
sureden önce verilen azimeti okumuşsun ya, görevlendirilen hüddam senin suretinde ona görünmüşse senin de enerji kaybetmen doğal, eğer değilse başka benim yada senin bilmediğin bir durumdan dolayı halsiz düşmüssündür, var mı başka sorun?

Demek hüddam görevlendiriliyor.. Bu demektir ki okuduğunuz bir büyüdür, yani ben öyle biliyorum, yanlış mıyım?

Kaylee

Kayıtlı Üye
Sanırım bunu yapınca Fatiha suresinin hüddamı olan cin bizim suretimizde malum kişiye celb edecek şekilde görünecek. O halde abdestli okumak ve abdestli yatmak gerekir diye düşünüyorum çünkü bu hüddam bizim kölemiz değil, ne yapacağı belli olmaz :)

Az önceki mesajımda da bunu belirtmek istedim, bunların tehlikeli olduğunu duymuştum.

gkhnksm

Kayıtlı Üye
arkadaşlar deneyin gerçekten faydalı bir dua inanırsanız kalbinizide temiz tutaranız oluyor..ben denedim..ilk gece oldu

gkhnksm

Kayıtlı Üye
abdestli bir şekilde uygularsanız etkili oluyor deneyin ben denedim....

moonshine

Kayıtlı Üye
Bu uygulama eğer size yapıldıysa bu nasıl anlaşılır acaba ?

Yakaza

Kayıtlı Üye
Sevdiğin bir kimsenin rüyasına girmek ve rüyasında iken celb etmek istersen;

Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin:

"Akaddu nevme ---matlubun ismi--- ala muhabbeti ---kendi isminiz--- ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha."

Bu yazdığınızı diyanete sordum:Türkçe anlamı şuymuş:x kişiyi uykuda kendime bağladım gibi bişey yazdılar.Yazdığınız dini naslara dayanmıyor dediler.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bu konularda metnin Arapça yazılımı önemli bence...

Lopelaz

Kayıtlı Üye
Internette aradigim kadariyla buyu bu ve bu bizde yasaktir haramdir.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
Internette aradigim kadariyla buyu bu ve bu bizde yasaktir haramdir.

daha önce kaç kere bu gibi yorumlara cevap yazıldı foruma biraz göz attıktan sonra forumun asıl amacını anlamış olacaksınız ki o zaman böyle bir yorum yazmazsınız kesinlikle

Salaman

Banlı Kullanıcı
anlaşılan çoğu kişi yapamadığına göre hata var burda.

l'esprit

Kayıtlı Üye
İki gecedir akşamları ve sahurda deniyorum akşamları yaptığımda uyumadığını hissediyorum çünkü uyuyamıyorum ama normalde de uyuyamam ama hissediyorum işte sahurdan sonrada uyuyorum ama ben bir şey görmüyorum ya da hatırlamıyorum . Ama karşı taraf uzak ve hiç yüz yüze konuşmadık .Rüyasına gidebilm mi bilemiyorum ama bana karşı konuşmalarında olumlu bir değişim oldu.

Lilium

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben denemek istiyorum bunu ama Ya Vedud zikri çekiyorum bir de ikisi birlikte olur mu bir sakıncası olmaz değil mi

maiela

Banlı Kullanıcı
Bu bir büyü ise konunun taşınması gerekmiyormu?

Salaman

Banlı Kullanıcı
büyüyle uğraşmayın müslümanlar aklınız ıkulalnın biraz bu forum tarafsız .

moskov

Kayıtlı Üye
Ben bunu ne zaman uygulasam o gece ruyamda yaptigim kisiyi goruyorum. Ben uygulamayi mi beceremiyorum onun beni gormesi gerekirken ben onu goruyorum yoksa oda goruyormu ?