Seni Hangi Burç Mutlu Eder

Perina

Banlı Kullanıcı
Offf iş yerindeyim ve buradan yazmak zorunda hissettim..Ve ben burada yazı yazmamalıyım:( Hatta burayı okumamalıyım:( Balık ve başaklar hakkında olumsuz yazılar yazdım ama olumlu da yazmıştım:) Buna dikkat çekmek istedim:) Başak da balıkta etkisini taşıdığım burçlar..İkside yükselenim ne de olsa:) Balık da Çin Astroloji'sinde yükselenim:) Nasıl sevmem..Bu ikisinin olumlu yönleri olumsuzluklarını unutturur aslında:)

moskov

Kayıtlı Üye
Offf iş yerindeyim ve buradan yazmak zorunda hissettim..Ve ben burada yazı yazmamalıyım:( Hatta burayı okumamalıyım:( Balık ve başaklar hakkında olumsuz yazılar yazdım ama olumlu da yazmıştım:) Buna dikkat çekmek istedim:) Başak da balıkta etkisini taşıdığım burçlar..İkside yükselenim ne de olsa:) Balık da Çin Astroloji'sinde yükselenim:) Nasıl sevmem..Bu ikisinin olumlu yönleri olumsuzluklarını unutturur aslında:)

Perinacım ben hem balıktan hem başaktan çok çok uzak duruyorum :) Ben sende bu ikisininde etkisini göremedim yahu ben bu burçlarla anlaşamam bile seninle anlaşıyorum ama :)

moskov

Kayıtlı Üye
Ask olsun sayin moskov. Balik burclarinin nesi var, darildim ama simdi. :D

Meğerse ben balıklar ile anlaşıyormuşum haberim yokmuş :)

Şöyle düzelteyim o zaman balıklardan iyi bir sevgili olmadı bana :) Ama ben balık olan kardeşim ve annemlede anlaşamam ..Kabul ediyorum sorun bende...

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Meğerse ben balıklar ile anlaşıyormuşum haberim yokmuş :)

Şöyle düzelteyim o zaman balıklardan iyi bir sevgili olmadı bana :) Ama ben balık olan kardeşim ve annemlede anlaşamam ..Kabul ediyorum sorun bende...

Bak bende annem ve kardesim disindaki ikizlerle iyi anlasirim. :)

mally

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar muhabbet nasıl? Bilgelik merdiveninin parıldayan basamaklarından koşarak çıkarcasına bu bilgi ve deneyim dolu ortak sohbetiniz bizlere de ışık tutuyor tutmasına ama bu ışığı önümüzden tutup da kör etmeyiniz lütfen.

Hayatımızda iz bırakmış kişilere her biri ayrı bir denge sembolü olan burçlarla itham etmek ne kadar doğru acaba?

Konu 5 sayfa oldu, ne kadarı faydalı bilgi? Ortamın sıcaklığı çok güzel ve mutluluk verici ama lütfen site amacından sapmasın. Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Sevgi ve ışıkla.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

yasmn26

Kayıtlı Üye
Akrep, aslan burcuna nasıl güvenilirlik verir anlamadım valla.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
EĞER SEN BİR YAYSAN Koç ile uyumlu ve mutlu olursun,
İkizler’lerden çok şey öğrenebilir, yararlanabilirsin,
Balık sana güven sağlayacaktır.
Başak sana yaşam yolunda gelişim getirir,
Uymadı bana pek. Bu dört burçla da uzaktan yakından anlaşamıyorum.
Oğlak ve terazi candır.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
EĞER SEN BİR YENGEÇSEN Akrep ile uyumlu ve mutlu olursun.
Oğlak’dan çok şey öğrenirsin.
Terazi sana güvenlik verir.
Koç seni geliştirir ve umut verir.

Demişsiniz, sonra da;

EĞER SEN BİR BALIKSAN Yengeç ile uyumlu ve mutlu olursun,
Başak’dan çok şey öğrenebilirsin,
İkizler sana güven ve huzur verir,
Yay seni evrimleştirir ve geliştirir…

Demişsiniz. Ben balık burcuyum ve eğer yengeçle uyumluysam, yengecin de benle uyumlu ve mutlu olması gerekmez mi?

Kusura bakmayın, cahilliğimden soruyorum. Yanlış anlamayın, bu konularda fazla bilgim yok. Sizin hatanızı bulduğumdan falan değil, sadece uyuşmazlık gibi geldi gözüme.

Her burcun dizilimi ve uyum bandı farklıdır. Zaten balık akrep ve yengeç Su grubunun burcu.
Ancak: bu grupta ki Balık en sıradışı olanı. Yengeç ikinci sıradayken, akrep bu diğer iki su grubu üyesinden biraz daha dışında daha derin duygulara sahip.
Mesela: Balık için sex ihtiyaç değildir, bir tür kutsallıktır. Ama akrep için sex bir yaşam biçimi, yaşamsal biçim şekli. İkisininde bakış ve yaklaşım açıları farklı. O yüzden ben yengecim, akreple uyumluyken: akrebin yengeçler ile uyumlu olması beklenmeyebilir. Çünkü her grup üyesinin başkasıyla yakaladığı bir uyum var. Astrolojide konu fazlasıyla derin. E

taroh

Kayıtlı Üye
Teraziyim yukselenim akrep. yengeç i aslanı bir kaşık suda bogasim gelir.basaklar ona keza .kovalarla uyumlu filan değilim.oglaklar ve güven meselesi heralde onları maaşa bağlayınca güvenlik görevlisi olarak çalışır.
Ikizler boğa ile yüzeysel arkadaşlık iyidir.kendi burcuma güvenmiyorum.akrepler de boğarsa beni kacarim. Yay burcuyla onun gezme huyundan çıkmaz sokakta da denk gelmeyiz sanırım.koclarla idare ederim eğer beni kavga ve sinirden cildirtmazlarsa.en çok balık ve koçlardan bir şeyler öğrendim. Gidebilmesi sakıncalı ama güvenilerek ilerleywn ilişkiler sahibi koç ve balık.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Yengeç burcuyum, yükselenim ikizler, ay burcum akrep.
Kişilik evimde mekür güneşin tam kalbine oturmuş vaziyette.
Şimdi söyleyin bana, ben yengeç miyim, ikizler miyim, aslan mıyım, yoksa akrep mi?
Belki de oğlak... Çünkü asıl burcumun zıddı olan oğlak ı da yansıtmamız mümkün olabilirmiş.

Burçları bende soruyorm ama insan yapısında önemli olan detay anasır ı erbaa dır.
Enerjik biri über sakin bir insanla anlaşamayabilir. Hırslı biri miskin ve gayesizle, ahirete dönük biri dünyevi hazlarını önceleyen biriyle, dürüst yalancıyla, öz verili bencille, cimri cömertle elbette anlaşamayacaktır.

Bunların bir çogu ahlakla, yaşam biçimiyle, örfle ilgili.
Birbirine saygı duyan herkes bir arada yaşayabilir.
Evet evlenmek için sadece saygı duymak yetmez ama saygı her şeyde baş unsur.

Kendi hayatına odaklı yaşayan insanlarla emin olun saygı çerçevesinde her türlü anlaşılır.
Ama insanlar çok saygısız!

Anael Zan

Kayıtlı Üye
İkizler Burcuyum
Balık beni delirtiyor

diğerleri doğru

taroh

Kayıtlı Üye
Yengeç burcuyum, yükselenim ikizler, ay burcum akrep.
Kişilik evimde mekür güneşin tam kalbine oturmuş vaziyette.
Şimdi söyleyin bana, ben yengeç miyim, ikizler miyim, aslan mıyım, yoksa akrep mi?
Belki de oğlak... Çünkü asıl burcumun zıddı olan oğlak ı da yansıtmamız mümkün olabilirmiş.

Burçları bende soruyorm ama insan yapısında önemli olan detay anasır ı erbaa dır.
Enerjik biri über sakin bir insanla anlaşamayabilir. Hırslı biri miskin ve gayesizle, ahirete dönük biri dünyevi hazlarını önceleyen biriyle, dürüst yalancıyla, öz verili bencille, cimri cömertle elbette anlaşamayacaktır.

Bunların bir çogu ahlakla, yaşam biçimiyle, örfle ilgili.
Birbirine saygı duyan herkes bir arada yaşayabilir.
Evet evlenmek için sadece saygı duymak yetmez ama saygı her şeyde baş unsur.

Kendi hayatına odaklı yaşayan insanlarla emin olun saygı çerçevesinde her türlü anlaşılır.
Ama insanlar çok saygısız!
Şimdi insanlar evlilik birliktelik iliskilerinde birbirlerinin venüsu ayı yükseleni vs uyumlu olabiliyor.ama evlilikte merkür uyumu diyorlar.yani uzun vadeli ilişkide kafalar uyuşması kavramı.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Şimdi insanlar evlilik birliktelik iliskilerinde birbirlerinin venüsu ayı yükseleni vs uyumlu olabiliyor.ama evlilikte merkür uyumu diyorlar.yani uzun vadeli ilişkide kafalar uyuşması kavramı.
Aile uyumuna nerden bakıyorduk Taroh?:unsure:

Her şey bir yana da bu evlilik işlerinde ilk önce kimin ne aradıgını sorup öğrenip sonra ona göre bakmak gerekmez mi?

Mesela Merkür olayı tam bana göre. Konuşamadığım, gülemedigim kişiyle kafa yapım uyuşmuyorsa isterse petrol zengini olsun, dünyanın en yakışıklısı olsun en en en düzgün insanı olsun evlenemem. İki ay yanında duramam.

Ama para için yaşayan bir kıza da bence zengin bulmak uzun bir evlilik için yeterince tatmin edici olabiliyor.

Ya da güzel kadınlara düşkün olan bir erkek için güzellik tek unsur olabiliyor.
Adam kadının beyniyle zerre ilgilenmiyor ki... Görüyoruz :unsure:
Çok erkek var öyle...
Kadınlar yine çok yönlü arayışa daha yatkın ama erkekler açıkçası fazlasıyla dar mecrada takılıyor.

Sence?

nurumm

Kayıtlı Üye
Uymadı bana pek. Bu dört burçla da uzaktan yakından anlaşamıyorum.
Oğlak ve terazi candır.
Kesinlikle katılıyorum yayların terazi ile anlaşmalarına uyumlarına ahenklerine özellikle yaylar açısaından daha bi adım önde teraziler .... Bi terazi olarak yasadığımdan tecrübe edilmiştir ;)

taroh

Kayıtlı Üye
Aile uyumuna nerden bakıyorduk Taroh?:unsure:

Her şey bir yana da bu evlilik işlerinde ilk önce kimin ne aradıgını sorup öğrenip sonra ona göre bakmak gerekmez mi?

Mesela Merkür olayı tam bana göre. Konuşamadığım, gülemedigim kişiyle kafa yapım uyuşmuyorsa isterse petrol zengini olsun, dünyanın en yakışıklısı olsun en en en düzgün insanı olsun evlenemem. İki ay yanında duramam.

Ama para için yaşayan bir kıza da bence zengin bulmak uzun bir evlilik için yeterince tatmin edici olabiliyor.

Ya da güzel kadınlara düşkün olan bir erkek için güzellik tek unsur olabiliyor.
Adam kadının beyniyle zerre ilgilenmiyor ki... Görüyoruz :unsure:
Çok erkek var öyle...
Kadınlar yine çok yönlü arayışa daha yatkın ama erkekler açıkçası fazlasıyla dar mecrada takılıyor.

Sence?
erkeklerin bir sorun olduğunu farketme süresi üç ay olunca ne kadar burçlara kafa yorarlar şüpheliyim.anladigim basak merkür kafası olarak merkür kova kafası ile olmuyor.annemin merkür balıkta babamın oglakta idi.ama annem babam kedi köpek gibi tartışıp dururlardı.yine de bosanmadilar.evliligin uyuz yanini gosterdiler simdi merkur kova kafasini gorup is olmadigini anlayip hangi burcun merkür kafası ile anlaşırım bilmem