Seni Hangi Burç Mutlu Eder

Perina

Banlı Kullanıcı
Sevgili moskov ve gümüş ve diğer başak sevmezler; benim yükselenim de başak. :) Ve yorumlarınızı okuyunca, acaba dedim yükselen burcumdan mabedde bundan sonra hiç bahsetmesem. :) :D Ve sizleri anlıyorum aslında ama başakların iyi yönleri de var inanın. :) Dost canlısı, çok sempatik ve temiz kalplidirler dersem bir şey değişir mi? :) :D Başka birçok güzellikte yazabilirim ama yazıp itici olmak da istemiyorum. :)

moskov

Kayıtlı Üye
Sevgili moskov ve gümüş ve diğer başak sevmezler; benim yükselenim de başak. Ve yorumlarınızı okuyunca, acaba dedim yükselen burcumdan mabedde bundan sonra hiç bahsetmesem. Ve sizleri anlıyorum aslında ama başakların iyi yönleri de var inanın. Dost canlısı, çok sempatik ve temiz kalplidirler dersem bir şey değişir mi? Başka birçok güzellikte yazabilirim ama yazıp itici olmak da istemiyorum. :)

Bayanlar için bir şey demiyorum. Ben kesinlikle erkekler için yazdım bunları :) ve kim ne derse desin, benden kesinlikle uzak olsun bu burç. :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Bayanlar için birşey demiyorum ..Ben kesinlikle erkekler için yazdım bunları :) Ve kim ne derse desin benden kesinlikle uzak olsun bu burç :)

Böyle diyorsanız eminim bir bildiğiniz vardır:) Ama şu da var..Başak insanları genelde özeldir..İnsana kaliteli denilmez ama kalitelidir:) Bazen doğru kelimeleri bulamıyorum vaktim az olduğundan:(

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Aslında şöyle bir durum var; yabancı bir astoroloğun sözü galiba, şimdi tam hatırlamıyorum kim. Yeryüzündeki balık çeşidi gibidir balık insanları. Binlerce balık çeşidi. Diğer burçlar için bir sınıflandırma daha rahat yapılabiliyorken, balıklarda bu durum mümkün değil. Akvaryumdaki küçücük balık da, köpekbalığı da, deniz atı da balık, ki en sevdiğim insan da. Nefret demeyeyim ama bulsam 77 sülalesine rahmet okuyacağım kişi de balık. :D Her balık bir değil. Balığına göre değişir. :D

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili moskov ve gümüş ve diğer başak sevmezler..Benim yükselenim de başak:) Ve yorumlarınızı okuyunca acaba dedim yükselen burcumdan mabedde bundan sonra hiç bahsetmesem :) :D Ve sizleri anlıyorum aslında ama başakların iyi yönleride var inanın:) Dost canlısı,çok sempatik ve temiz kalplidirler dersem bir şey değişir mi?:) :D Başka birçok güzellikte yazabilirim ama yazıp itici olmak da istemiyorum:)

Ya tabii şimdi ayrıca bir de o başak burada olsa aslan için neler der bakalım kısmı da var ama latifelerdir, ufak tefek sataşmalardır hayatı sevimli kılan :)

Charmed

Kayıtlı Üye
Burada bir kişi oğlak erkeğini kimse mutlu edemez demiş. Herkes Başakla anlaşamam demiş. Aslan narsistdir demiş. Burcum Oğlak, Yükselenim başak, Ay burcum Aslan. İntahar etmeye gidiyorum ben bana ne yaa :D

Lodos

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar burada yazmıyor ama gerçi ama bir sorum olacak :) Bir oğlak bir balığı mutlu edebilir mi ?

gümüş

Kayıtlı Üye
Burada bir kişi oğlak erkeğini kimse mutlu edemez demiş. Herkes Başakla anlaşamam demiş. Aslan narsistdir demiş. Burcum Oğlak, Yükselenim başak, Ay burcum Aslan. İntahar etmeye gidiyorum ben bana ne yaa :D

Ucundan kıyısından aslanlık varsa kim dediye pek aldırış etmezsiniz, edecekseniz aslanlığın hakkını verip, dert etmemeniz için sizinle ilgilenmemiz lazım gelecek yani aslanlar olarak :D

Charmed

Kayıtlı Üye
Ucundan kıyısından aslanlık varsa kim dediye pek aldırış etmezsiniz, edecekseniz aslanlığın hakkını verip, dert etmemeniz için sizinle ilgilenmemiz lazım gelecek yani aslanlar olarak :D
Aslan burcu benim üzerimde baskın bir burç :D Benimle ilgilenin hıh bana ne :devil2:

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar burada yazmıyor ama gerçi ama bir sorum olacak :) Bir oğlak bir balığı mutlu edebilir mi ?

Bir oglak erkegi, bir balik kadinini pek mutlu edemiyor..

Bayanlar için bir şey demiyorum. Ben kesinlikle erkekler için yazdım bunları :) ve kim ne derse desin, benden kesinlikle uzak olsun bu burç. :)

Hayatimizi karartan erkeklerdir basak erkekleri. :)

Böyle diyorsanız eminim bir bildiğiniz vardır:) Ama şu da var..Başak insanları genelde özeldir..İnsana kaliteli denilmez ama kalitelidir:) Bazen doğru kelimeleri bulamıyorum vaktim az olduğundan:(

Basak insanlari ilk baslarda iyi seyler düsündürebilir fakat öyle bir an gelir ki ona etmedigin laf kalmaz. :)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Arkadaşlar,

Gaztelerde dergilerde burç uyumlarıyla ilgili okuduğunuz hiç birşeyi ciddiye almayın. Ben akrebim hayatımda balık da oldu yengeç de. Hiç hatırlamak istemediğim insanlardır kendileri. Ek olarak iki insan arasındaki uyumu belirleyen çok farklı faktörler vardır . Astrolojide sinastri denen bir yönetem vardır ve iki insanın doğum haritaları çıkarılarak kişisel gezegenleri arasınaki ilişkiye ve kişilerin birbirlerinin yaşam evlerinden hangisini tetiklediğine bakılır. Açıların özellikleri de önemlidir. Mesela ben akrebim diyelim ki sevgilim yengeç olsun(güneş burçları bunlar) ikimizin güneşi arasında 120 derecelik açı vardır (olumlu-uyumlu açı) fakat sevgilimin marsı benim ayıma kare ve karşıt açı yapıyorsa sıklıkla ilişkide agresif temelar da ortaya çıkabilir.

janet

Kayıtlı Üye
Burçlar beni hiç mutlu etmedi, insanlar mutlu ve ya mutsuz etti :D

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Bence mutluluk da mutsuzluk da insana dair. Mutluluk ne kadar hayatın bir paraçasıysa acı da o kadar bir paraçasıdır. Her ilişkinin çok da uyumla olması gerektiğine inanmıyorum.Bazen kare ve karşıt açılar da bize birşeyler katar. İster olumlu ister olumsuz deneyimler yaşayalım her ilişki bir karşılaşma. Kimbilir o anda o insanı hayatımıza hangi ihtiyacımız ve o insanın hangi ihtiyacı çekmiştir.

saat

Kayıtlı Üye
EĞER SEN BİR BALIKSAN Yengeç ile uyumlu ve mutlu olursun,
Başak’dan çok şey öğrenebilirsin,
İkizler sana güven ve huzur verir,
Yay seni evrimleştirir ve geliştirir…

hayatımı mahveden ikizler bana neden hiç güven,huzur vermedin.

Perina

Banlı Kullanıcı
Bir oglak erkegi, bir balik kadinini pek mutlu edemiyor..

Hayatimizi karartan erkeklerdir basak erkekleri. :)

Basak insanlari ilk baslarda iyi seyler düsündürebilir fakat öyle bir an gelir ki ona etmedigin laf kalmaz. :)

Başaklar hakkında haksızsınız diyemeyeceğim..Başağın sembolündeki kılçıkları düşününce ve kendini tutamamasını düşününce(eleştirilerini tutamaz asla)size hak vermeden edememdim:)

Ve balık konusunda ben de Jos'un okuduğu o yorumu okumuştum..Balık insanının biri diğerine benzemez diyordu yorum..Balık merhametli ve yumuşacık bir insandır ama balığında kılçığı vardır başak gibi ama balığınki gizlidir..Belki bu tatlı olmazdı gizli olmasaydı:) Özetle balıkta başakda son derece sevimli,cana yakın ve şirin insanlardır ama insanları çok fazla incitebildikleri oluyor ne yazık ki..Yoksa bu kadar olumsuz yorum sıralanazdı öyle değil mi?:)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Balıklardan be başaklardan kimse insanları çok fazla incitemiyor mu yani?

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Hayır hayır gümüş kesin onları da balık ve başaklar yapmıştır bence de sen üstüne alınma:) Herkes herkese kırılabilir herkes herkesi üzebilir. Balıklar ve başaklar en çok insanı kıran burçlar diye bişey yok. Balıkları va başakları savunuyor değilim hatta ben akrebim :)