Şans

kapgantamu

Kayıtlı Üye
bu şans tılsımlarının kumar, şans oyunlarında bi faydası var mı ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
bu şans tılsımlarının kumar, şans oyunlarında bi faydası var mı ?
Tılsıma göre değişir. Bir de şunu unutmamak gerekir, herşeyin bir bedeli vardır. Şans oyunlarında büyük para kazanmak kaderiniz de yok ise, majikal desteği alarak kazandığınız paranın bedelini ne şekilde ödeyeceğiniz bilmek, ve bunun size uygun olup olmadığına karar vermeniz gerekmektedir.

kapgantamu

Kayıtlı Üye
Tılsıma göre değişir. Bir de şunu unutmamak gerekir, herşeyin bir bedeli vardır. Şans oyunlarında büyük para kazanmak kaderiniz de yok ise, majikal desteği alarak kazandığınız paranın bedelini ne şekilde ödeyeceğiniz bilmek, ve bunun size uygun olup olmadığına karar vermeniz gerekmektedir.
bedel ödenir sorun yokta. bana kumarda şans getirecek veya büyük paralar kazandıracak bi büyüyü bulamadım.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

"Şans" kelimesinin net bir tanımı bulunmamaktadır. Ancak şans kelimesinin sadece "iyi, güzel, olumlu" olarak nitelendirilmesi, bu şekilde algılanması oldukça yanlıştır. Şans; ezoterizm, confizm ve büyü dünyasında 3 e ayrılır. Olumlu şans, olumsuz şans ve beklenen şanstır. Her canlı için belirlenen ezeli ve ebedi bir kader ağı vardır. Bu ağlar yaratıcıya meleklerin rahmetleriyle bağlanır. Ancak bazen kişinin eylemlerine bağlı olarak bu bağlarda bir zayıflama gerçekleşir. Bu zayıflamaya eski antik metinlerde "rahmet kaybı" adı verilmiştir. Mısır ahitlerinde de "güneşin düşüşü" olarak geçer. Bu zayıflama, kişiye alternatif bir gerçeklik oluşturma yetisini verir. Bu gerçekliğin oluşabilmesi için dua, istek yada dışarıdan bir müdahale gerekir. Bu gerçekliğin oluşabilmesi için büyük bir güç, bu gerçekliğin sürekli oluşabilmesi için muazzam bir güç gerekir. Oluşan x bir gerçekliğin, yaratıcı katında bizim için belirlenmiş milyarca alternatif gerçeklikten herhangi bir tanesi olduğunu unutmamak gerekir. Bir başkasının ya da herhangi bir varlığın enerjisini çekerek kendi gerçekliğinizi oluşturmaya çalışırsanız, doğal düzeni bozmaya çalışmaktan ve müdahale etmeye yeltenmekten melekler tarafından lanetlenebilirsiniz. Melek lanetinin tarihte bir çok firavuna, padişaha, büyücüye ızdırap getirdiği bilinmektedir.

Bilginize Saygılarımla.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
bedel ödenir sorun yokta. bana kumarda şans getirecek veya büyük paralar kazandıracak bi büyüyü bulamadım.
Bakınız, ben bedelin ne olduğunu bildiğim için hiç o konuda büyüleri araştırmıyor ve üretiyorum. Bedel öyle bir bedel olacak ki, kazandığınız paralarla sevinmeyeceksiniz. Keşke yapmasaydim diyeceksiniz. İşlerinde şans majisine yonelmenizi tavsiye ederim.

kapgantamu

Kayıtlı Üye
Bakınız, ben bedelin ne olduğunu bildiğim için hiç o konuda büyüleri araştırmıyor ve üretiyorum. Bedel öyle bir bedel olacak ki, kazandığınız paralarla sevinmeyeceksiniz. Keşke yapmasaydim diyeceksiniz. İşlerinde şans majisine yonelmenizi tavsiye ederim.
açıkçası büyü yapılmasından yana bi sorun yok benim için ama yinede teşekkür ederim. bir gün denemek isterseniz benim üzerimde deneyebilirsiniz :)