SAMURAY & Doktor Who skriptler

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
enerjimi çeken o kişi adeta bunu fark etmiş gibi tek seferde o bağı tekrar attı ve hayatımı yine perişan etti.
Bag kesme çalışması yapılınca bağ kesilen insanlar bunu hissediyor ve aktiflesiyirlar. Metafizik bilgilerin olması gerekmez. Bunu içgüdüsel yaparlar. Sakin olup, duygusal tepki vermemek gerekiyor. Bir de savunma yapmak şart tabi.

createtherules

Kayıtlı Üye
Bag kesme çalışması yapılınca bağ kesilen insanlar bunu hissediyor ve aktiflesiyirlar. Metafizik bilgilerin olması gerekmez. Bunu içgüdüsel yaparlar. Sakin olup, duygusal tepki vermemek gerekiyor. Bir de savunma yapmak şart tabi.
Bilmiyordum. Hem tepki verdim hem de savunma formülü hazırlamadım. Her şey başa dönmüş gibi şu an. Yaptıklarından sonra yorgunluk, üşüme bile aynı şekilde geri geldi. Oysa birkaç gündür neşeli ve özgüvenliydim.
Gece rüya gördüm haber mi bilmiyorum. Onun odasına su döküp temizlemeye çalıştim ama süpürgeler eskimiş iyi temizlenmedi.
Şimdi bunları sonlandırıp baştan tekrar mı yapayım? Savunma formülü ile birlikte?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Şimdi bunları sonlandırıp baştan tekrar mı yapayım? Savunma formülü ile birlikte?
Savunmayı bu formülün çalışması bitince kurmak gerekiyor. Durumu tam olarak bilmiyorum ama en iyi savunma saldırıdır. O kişiye bir avuç problem atabilirsiniz. Sizinle ilgilenmek yerine kendi dertleriyle uğraşsın diye.

createtherules

Kayıtlı Üye
Savunmayı bu formülün çalışması bitince kurmak gerekiyor. Durumu tam olarak bilmiyorum ama en iyi savunma saldırıdır. O kişiye bir avuç problem atabilirsiniz. Sizinle ilgilenmek yerine kendi dertleriyle uğraşsın diye.
Aynı evde yaşadığım annem. Zaten sırf beni etkilesin, beni de ortak etsin, benim bir hayatım olmasın diye olmayan problemleri bile yaratan annem

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Aynı evde yaşadığım annem. Zaten sırf beni etkilesin, beni de ortak etsin, benim bir hayatım olmasın diye olmayan problemleri bile yaratan annem
Anne ile bağ çok çabuk onarılıyor. Savunma fayda etmez. Sizi doğuran kişi ile bağı koparamazsiniz. Aynı evde yaşadığınız için tak diye onarılır.
Anneye yönelik maji yapmayın zaten.

Yapabileceğiniz tek şey psikolojik yöntemleriyle kendinizi geliştirmek. Ve kendinizi onun sizinle uğraşmayacağı hale getirmek. Bunu annenizin davranışlarına duygusal tepki vermeyerek yapabilirsiniz. Bunu basarabildiginiz zaman sizinle uğraşmaya bırakır.

createtherules

Kayıtlı Üye
Anne ile bağ çok çabuk onarılıyor. Savunma fayda etmez. Sizi doğuran kişi ile bağı koparamazsiniz. Aynı evde yaşadığınız için tak diye onarılır.
Anneye yönelik maji yapmayın zaten.

Yapabileceğiniz tek şey psikolojik yöntemleriyle kendinizi geliştirmek. Ve kendinizi onun sizinle uğraşmayacağı hale getirmek. Bunu annenizin davranışlarına duygusal tepki vermeyerek yapabilirsiniz. Bunu basarabildiginiz zaman sizinle uğraşmaya bırakır.
1 dakika içinde bana yaptığı 50 adet beddua ile simsiyah bağlarını anında onardığına eminim.

createtherules

Kayıtlı Üye
Çok zor bir durum. En kötüsü de, anneniz değişmeyecek. Yapabilirsiniz tek şey kendi bakış açısını değiştirmek. Hiç kolay birşey değil. Ama imkansız de değil.
Hayatta her şeyimi kaybettirdi ve başka bir kimlikle beni istediği gibi yaratmaya çalıştı. Benim saptadığım; benim enerjimi içip beslenmek için beni yaratmış olduğu... Ben de onu değiştirmeye çalışmam o zaman. Bundan sonra onun üzerimdeki baskısının yok olması için uğraşırım. Çünkü metafizikten başka hiç bir çarem yok. Ben sadece üzülmüyorum, ben yıllardır çok şey kaybettim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Çünkü metafizikten başka hiç bir çarem yok.
Metafizik olarak careniz yok. Üzgünüm...
Aynı evde de yaşıyorsunuz. Bağ kessenez da onarılacak cabukca. Uzaklaşma imkanı olsa o kadar çabuk onarilmaz bağ. Yine de onarılır. Vampirden kurtulmanın en iyi yolu onu beslememek.
Annenize yapacağınız büyüler direk sizi de etkileyecek çünkü göbek bağı en güçlüsü.
Gerçekten üzgünüm...
https://www.gizlimabet.com/konular/bsff.35482/
Burayı inceleyin. Ben çok faydasını gördüm. Hala da görüyorum. Sizinkine çok benzer durumum vardı.

createtherules

Kayıtlı Üye
Metafizik olarak careniz yok. Üzgünüm...
Aynı evde de yaşıyorsunuz. Bağ kessenez da onarılacak cabukca. Uzaklaşma imkanı olsa o kadar çabuk onarilmaz bağ. Yine de onarılır. Vampirden kurtulmanın en iyi yolu onu beslememek.
Annenize yapacağınız büyüler direk sizi de etkileyecek çünkü göbek bağı en güçlüsü.
Gerçekten üzgünüm...
https://www.gizlimabet.com/konular/bsff.35482/
Burayı inceleyin. Ben çok faydasını gördüm. Hala da görüyorum. Sizinkine çok benzer durumum vardı.
Hiç bir maji çalışması ona yönlenmeyecek, anladım. Evrenin çalışma biçimiyse mecbur kabul edeceğim.
Peki onun etkilediği ama kendi hayatımla ilgili kısımların gidişlerine yön vermek için kullansam istediğim sonuçları alabilir miyim?
Yani teknik bir kurnazlık, taktik diyelim.
Örnek: Onun bana engel olduğu, yapmamam için saldırıya geçtiği bir işim var diyelim. Onu konuya katmadan sadece bu işi başarıyla yapıp tamamlamak için bir runeskript ya da gliff kullansam?
Rune veya gliff o iş için neyi engelleyip neyi bırakacağını gayet iyi bilir.
Tek bir konu için işlemim kendime yapılmış oluyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hiç bir maji çalışması ona yönlenmeyecek, anladım. Evrenin çalışma biçimiyse mecbur kabul edeceğim.
Peki onun etkilediği ama kendi hayatımla ilgili kısımların gidişlerine yön vermek için kullansam istediğim sonuçları alabilir miyim?
Yani teknik bir kurnazlık, taktik diyelim.
Örnek: Onun bana engel olduğu, yapmamam için saldırıya geçtiği bir işim var diyelim. Onu konuya katmadan sadece bu işi başarıyla yapıp tamamlamak için bir runeskript ya da gliff kullansam?
Rune veya gliff o iş için neyi engelleyip neyi bırakacağını gayet iyi bilir.
Tek bir konu için işlemim kendime yapılmış oluyor.
Bu sekilde olur.

createtherules

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Belli bir yere gidebilmek için o adresi yazıp üzerine uygulanabilecek bir skript varsa paylaşabilir misin? Ben kaynaklarda bulamadım

Alex06

Kayıtlı Üye
Bir yere gitmek istiyorum ama gidemiyorum engellerim var. Oraya gidebilmek istiyorum. Hedefim o adrese gidebilmek.
Biraz daha spesifik bilgi vermeniz gerekiyor. Oraya yasamak için mi turistik amaçlı mi birini görmek için mi gideceksiniz. Engelleriniz neler insanlar mı işiniz mi maddi şartlar mi belki de şahsen sizin harekete geçemiyor olmanız olabilir. Bunları bilmeden doğru ritüel onerilmez kimse size yardımcı olamaz.

createtherules

Kayıtlı Üye
O engelleri kaldırmak için kisa yol olarak dusundugunuz seyler haricinde çabaniz var mi :)
Yok.
Biraz daha spesifik bilgi vermeniz gerekiyor. Oraya yasamak için mi turistik amaçlı mi birini görmek için mi gideceksiniz. Engelleriniz neler insanlar mı işiniz mi maddi şartlar mi belki de şahsen sizin harekete geçemiyor olmanız olabilir. Bunları bilmeden doğru ritüel onerilmez kimse size yardımcı olamaz.
Runicler vb tılsımlar detaya inmeden sonuç odaklı oluşturulabilir. Basit ve net tek sonuç...Benim çalıştıklarım genelde böyleydi. Sen de tılsımlarla çok çalışan biri olarak bunu biliyorsundur mutlaka. Hedef bu; oraya gitmem gerekli, orada bulunmam gerekli. Orada yapılması gerekenler veya durumum planlarıma göre değişecek. İstediğim sadece bir yerde bulunma formülüydü. Formül yolu temizler, gerekçe olasılıklarını gerçekleştirir. Benim bir arşivim var ama bu amaçta veri yoktu o yüzden sordum.