SAMURAY & Doktor Who skriptler

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
IMG_20220310_122605.jpg

Manevi bedenlerinizden bütün zararlı bağlantıları ( kanallarda "kaçak hatlar") keser.
Gün batımında aktiflestirmeye tavsiyem.

IMG_20220311_004650.jpg

Manevi bedenlerinizi şifalandiracak. Olan delikleri kapatacak. Ertesi gün Gündoğdumunda aktiflestirin.

Skriptlerin çalışması bittiğinde size haber verilecek. (rüya veya alışık olduğunuz başka yolla)

Merkür84

Kayıtlı Üye

createtherules

Kayıtlı Üye
İkisine birlikte aynı anda mı başlamak gerekli yoksa 1. bitince mi Dr. Who'ya geçmeli?
Bu arada bende bazen farklı konularda aynı anda 3-5 tılsım aktif halde olabiliyor :D Bu da çok iyi bir huyum değil galiba

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İkisine birlikte aynı anda mı başlamak gerekli yoksa 1. bitince mi Dr. Who'ya geçmeli?
Bu arada bende bazen farklı konularda aynı anda 3-5 tılsım aktif halde olabiliyor :D Bu da çok iyi bir huyum değil galiba
Evet ikisi aynı anda. Sadece birini akşamleyin aktiflestiriyoruz öbürü ertesi gün sabahleyin.

Farklı konularda aynı anda 3-5 tılsım birbiriyle çelismedikleri zaman olabilir. Bir de operatörün gücünün yetiyor olması gerekiyor.

createtherules

Kayıtlı Üye
Evet ikisi aynı anda. Sadece birini akşamleyin aktiflestiriyoruz öbürü ertesi gün sabahleyin.

Farklı konularda aynı anda 3-5 tılsım birbiriyle çelismedikleri zaman olabilir. Bir de operatörün gücünün yetiyor olması gerekiyor.
Operatör gücünden bahsetmişken şöyle bir yöntemimden bahsetmek istiyorum ama tamamen kendi mantığımla kurduğum bir yöntem bir kaynağım yok.
Ben yıllardır orgonit yapıyorum ama son yıllarda orgnitleri spelljar mantığı gibi çalışmaya başladım. Konuya göre spesifikleştirerek içine uygun bitkiler, sembol malzemelerle birlikte ritüelle mühürlediğim bir teklif mektubu (isimli, sekanslı, sembollü vs.) oluşturarak tamamlıyorum. Konusuna göre kullanacağım runiği aktifleştirdikten sonra bunların altında bekletiyorum. Eğer konuya uygun bir spesifik orgonitim yoksa psişik özellikli taşlar koyduğum klasik bir piramit orgonitimi de kullandığım oluyor. Orgonitin, çalışma süresi boyunca kagıttaki sembolün yayılımına jeneratör hizmeti sağladığı neredeyse bilimsel gibi bir şey :D

createtherules

Kayıtlı Üye
Ben yeni öğrendim, böyle bir şeyin var olduğunu. Yapıyorum derken, üretim sözkonusu değil mı
Evet. Doğal taşlar,kristaller, demir tozu, bakır parçaları temel malzemeler. Bunlar reçinenin içine sıkıştığında frekanslarının yayılımı sağlanıyor ve sonsuza kadar. Bunları negatif manyetik alanların enerjisini temizlemek için de büyük büyük yapıp kullananlar var ya da kolye gibi ufakça taşıyanlar. Ben irili ufaklı her yerde her amaçla kullanıyorum. Su bardağımın altında duran bile var. Bu şekilde sadece kristal kuvars parçaları ve metal ile klasik orgonit yapılabilir.
Son zamanlarda ise farklı malzemeler ve bitkilerle özelleştirerek yapıyorum.
Mesela bir orgonitin aşk enerjisini sürekli yaymasını istersen içine rodonit, ruby,garnet gibi taşlarla tarçın, ham kakao, bal, gül gibi malzemeler kullanılabilir ya da korunma niyetiyle yapılan bir orgonitte siyah turmalin, siyah obsidiyen taşları, yumurta kabuğu parçaları, üzerlik tohumu, kaya tuzu kombinasyonları olabilir.
Teklif mektubu kısmı çok ayrı tekniklere açık dediğim gibi o da benim yaratımım bir şey. Klasik bir orgonit istersen gerek yok.
Bu şekilde planımı yapıp duruma göre karışık halde veya yerleri önem taşıyorsa dizerek reçine içinde kalıpta bekletiyorum 24 saat civarında reçine donmuş ve orgonit hazır olmuş oluyor

Maximillian

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2185

Manevi bedenlerinizden bütün zararlı bağlantıları ( kanallarda "kaçak hatlar") keser.
Gün batımında aktiflestirmeye tavsiyem.

Ekli dosyayı görüntüle 2186

Manevi bedenlerinizi şifalandiracak. Olan delikleri kapatacak. Ertesi gün Gündoğdumunda aktiflestirin.

Skriptlerin çalışması bittiğinde size haber verilecek. (rüya veya alışık olduğunuz başka yolla)
Aktifleştirmek için kısa yol varmıdır yoksa yine benim meşakatli ve tembel ruhumun reddediceği mum tütsü vs... Devam mı ? kısa yolu varsa artık iyi olur cidden

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Aktifleştirmek için kısa yol varmıdır yoksa yine benim meşakatli ve tembel ruhumun reddediceği mum tütsü vs... Devam mı ? kısa yolu varsa artık iyi olur cidden
Formülü hava elementiyle aktiflestiriyoruz der uflersiniz. Olur biter. Yanlız bu durumda skriptler sadece sizin enerjinizle caisacaklar.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Formülü hava elementiyle aktiflestiriyoruz der uflersiniz. Olur biter. Yanlız bu durumda skriptler sadece sizin enerjinizle caisacaklar.
Benim enerjimin tükendiği ayvayı yemezmiyim ya da kendi kendini idaresi için nasıl aktifleştiririm ? Konu sabitleseniz yeter yazıp yorulmanızı istemem

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Benim enerjimin tükendiği ayvayı yemezmiyim ya da kendi kendini idaresi için nasıl aktifleştiririm ? Konu sabitleseniz yeter yazıp yorulmanızı istemem
Rune ve glifler zaten bizim enerjimizle çalışır. Mum yakınca bir de mumun ateş elementin enerjisini katiyorsunuz böylece yükünüzu hafifletilmiş oluyorsunuz.

createtherules

Kayıtlı Üye
Mesela birisinin saçma ve yanlış fikirleri olduğunu görsen bile o fikirlerin etkisi altında kalıp sonunda etkilendiğin için de gerçeklikliğe dönüşmesi gibi bir durum o kişi ile aranda negatif bir kanal açık olduğu için midir?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mesela birisinin saçma ve yanlış fikirleri olduğunu görsen bile o fikirlerin etkisi altında kalıp sonunda etkilendiğin için de gerçeklikliğe dönüşmesi gibi bir durum o kişi ile aranda negatif bir kanal açık olduğu için midir?
Evet öyle. Bir fikir nekadar saçma olursa olsun, eğer sizde duygusal bir tepki uyandırdı ise, kanal oluşuyor. Fikrinin kök bırakması sadece zaman meselesi oluyor.