SAMURAY & Doktor Who skriptler

Ü

Üye silindi 75560

Evet, yapılabilir. Haberinin olmayacağı konusunda bir şey diyemem.
Anladim ben işimi saglama alip gizlilik yapayim.
Yaptigim cogu şeyden haberi oluyor zaten kulak çınlaması ile birlikte görüntü de gidiyor. Her istedigimde görebiliyorum o zaman dahi anlıyor. Durugorusu olabilir tahminim. Aticagim adimlardan haberi olabiliyor. Gizlilik calismami kirabilir mi aklima takildi?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Anladim ben işimi saglama alip gizlilik yapayim.
Yaptigim cogu şeyden haberi oluyor zaten kulak çınlaması ile birlikte görüntü de gidiyor. Her istedigimde görebiliyorum o zaman dahi anlıyor. Durugorusu olabilir tahminim. Aticagim adimlardan haberi olabiliyor. Gizlilik calismami kirabilir mi aklima takildi?
Nasıl bir giziik çalışması yapacaksınız bilmiyorum da. Bir de karşıdaki yeteneğin büyüklüğü.
Ama genelde pus büyüsü işe yarar. Büyü hazırlarken bağ varmış gibi hissetmesini sağlayın.

Ü

Üye silindi 75560

Yetenek mi bilemedim kime yapilsa hisseder bence.
Gizlilik kirmak istese nasil kirabilir ki. Daha once calisma yapmis olan var mi bu konuda

Ü

Üye silindi 75560

Evet. :) Teşekkürler... Başka fikrini söylemek isteyen varsa beklerim.

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
Biraz açabilir misiniz ozel degilse
Hatirlamak bile ona enerji veriş sağlamıyormuş. Hiç alâkasız zamanlarda hatırlıyor ve öfkeleniyorum. Bağzen aşırı acıyorum.
Bana çok yabancı bir davranış. Bu şekilde enerji alabilmesi ki, böyle birşey varsa problem. Yoksa önemli değil ama çok dengesiz bir durum benim için. Kendime şaşırıyorum.

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
Hatirlamak bile ona enerji veriş sağlamıyormuş. Hiç alâkasız zamanlarda hatırlıyor ve öfkeleniyorum. Bağzen aşırı acıyorum.
Bana çok yabancı bir davranış. Bu şekilde enerji alabilmesi ki, böyle birşey varsa problem. Yoksa önemli değil ama çok dengesiz bir durum benim için. Kendime şaşırıyorum.
Pardon ( sağlıyormuş) olacaktı, yanlış yazmışım

BaşakAkşamı

Banlı Kullanıcı
İnancınız doğrultusunda korunma yapabilirsiniz. En doğru yöntem olarak bunu görüyorum. Kendimden örnek vermem gerekirse üzerimde korumam var. Yanımda koruyanlarım var. İsimle çağırabileceğim varlıklar var ama dilimden dua eksik etmem.
Üzerimizde nasıl bir koruma bulundurabiliriz? Mahsuru yoksa söylermisiniz

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Mum çalışma esnasında söndü … yeniden yaktım yanmadı, sonra havayla aktifleştirdim kağıdı yakarken kağıt da tek seferde kül olmadı , sizce bir sorun olmuş mudur?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mum çalışma esnasında söndü … yeniden yaktım yanmadı, sonra havayla aktifleştirdim kağıdı yakarken kağıt da tek seferde kül olmadı , sizce bir sorun olmuş mudur?
Daha mum sönmüşken ritüeli birakmaliydiniz. Başka bir gün tekrar deneyin.
O kişiyle işiniz bitti mı? Yani hakkımı ver skriptin çalışması bitti mı?

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Daha mum sönmüşken ritüeli birakmaliydiniz. Başka bir gün tekrar deneyin.
O kişiyle işiniz bitti mı? Yani hakkımı ver skriptin çalışması bitti mı?
Gerçekten mi:/ bu kişi de bu işlerden anlayan biri , bundan mıdır sizce , bir uyarı gibi bir şey mi? Ne olursa olsun benim enerjimi çalıp hayatımı bozmuştu , enerjimi kendimde hissedince çalışma bitti gibi hissettim, sadece his

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hislerinize güvenin. O kişi yüzünden olabilir.

O kişinin fotosuna veya temsili resmine Göktürk alfabesinden buz runesini çizip su ile aktiflestirip, poşete koyup, buzluğa atın. Niyetinizde o kişinin size karşı tüm çalışmaları ve düşünceleri dönsün diye belirtin. Ondan sonra bağ kesme tekrar yapın. Birkaç gün sonra buzluktakini de teşekkür edip yakın.