SAMURAY & Doktor Who skriptler

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Hislerinize güvenin. O kişi yüzünden olabilir.

O kişinin fotosuna veya temsili resmine Göktürk alfabesi neden biz runesini çizip su ile aktiflestirip, poşete koyup, buzluğa atın. Niyetinizde o kişinin size karşı tüm çalışmaları ve düşünceleri dönsün diye belirtin. Ondan sonra bağ kesme tekrar yapın. Birkaç gün sonra buzluktakini de teşekkür edip yakın.
Çook teşekkür ederim, tüm bunları yapmadan yine de hakkımı verin somut getirisini bir süre beklemek daha mı iyi olur.kızmayın ama şimdi keşke bekleseydim dedim , hakkımı ver çalışması hala geçerlidir değil mi?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Çook teşekkür ederim, tüm bunları yapmadan yine de hakkımı verin somut getirisini bir süre beklemek daha mı iyi olur.kızmayın ama şimdi keşke bekleseydim dedim , hakkımı ver çalışması hala geçerlidir değil mi?
Evet geçerli
Pandül ve sarkaç kelimelerin geçtiği konuları okuyun. Kullanmayı öğrenin. Sarkaç size benden daha net cevap verir

Retro

Kayıtlı Üye
Namağlup bir kafes dövüşçüsü.

Öyle bir yap ki ateist forumlarda ruh yok beyin var diyen insanları laflarımla döveyim. Beyinlerini kafes olarak beni de fikir boxoru olarak sembolleyebilirsin. Hırs yaptım. Dilimde tüy bitti zorla da olsa imana getirmem lazım.

Hangi sevgiline yapacaksın 😍

Sevgiliye oluyor muymuș?
O zaman işler değişir : Two and a Half Man' deki Charlie üstüne yapar mısın @Absoluta alanıma giren kurtulamasın

Kaç tanesi var ki?

40, ama sadece kahve içtiklerim de var.

Retro

Kayıtlı Üye

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Hakkımı Ver scriptini benim canım bitanecik kara büyücüme deneyeceğim, bu ara kendi hayatıyla ilgili pozitif uygulamalar yapıyormuş onların meyvelerini ben yerim belki bu sayede.
Havayla aktifleştirmede sembolü havaya çizmek de aynı derecede etkili olur mu, önceden aldığım rune eğitim notlarında havaya çiziliyordu. Sadece rune değil, bazı Kuran harflerinin enerjisinden faydalanmak için de havaya çizilmesi gerektiğini belirten bir yazı okumuştum.
Sonuç alabildiniz mi?

S

Schwarzenegger

Sayın Absoluta bu scriptin mantığı ne oluyor, yeni yeni araştırıyorum ve öğreniyorum da, eterik bağları kesmeye yarıyor galiba anladığım kadar, yorumları da okudum.Forumda bunla ilgili soru sordum sayın Elnora bu konuda bilgili olduğunuzu söyledi burdan kendisine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum yönlendirdiği için.
Bu tarz bağ kesme işlemlerinin ,karşıdakine zarar verme gibi amacı olmadığında kötü karma yaratmadığını öğrendim, sizin bu konuda fikriniz nedir, şimdiden teşekkür ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
scriptin mantığı ne oluyor,

Duygusal olarak bağlandığınız ve bu ilişki size zarar verdiğini hissediyorsanız bu işlem yardımcı olacaktır. Duygusal derken illa ki aşk değil herhangi duygu üzerine oluşuyor bu bağ. Örneği : suçluluk duygusu, arkadaşlık, saygı, korku.
Majikal bağ vardır. Büyü ile yapılır. Aşk ya da hırsızlık büyüsü olabilir. Yine bu işlem yardımcı olur.

Bu tarz bağ kesme işlemlerinin ,karşıdakine zarar verme gibi amacı olmadığında kötü karma yaratmadığını öğrendim, sizin bu konuda fikriniz nedir, şimdiden teşekkür ederim.
Aynen yazdığınız gibi.

Deep blue

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2185

Manevi bedenlerinizden bütün zararlı bağlantıları ( kanallarda "kaçak hatlar") keser.
Gün batımında aktiflestirmeye tavsiyem.

Ekli dosyayı görüntüle 2186

Manevi bedenlerinizi şifalandiracak. Olan delikleri kapatacak. Ertesi gün Gündoğdumunda aktiflestirin.

Skriptlerin çalışması bittiğinde size haber verilecek. (rüya veya alışık olduğunuz başka yolla)
Merhaba benim gibi bilmeyen kişiler eminim vardır forumlarda arama yaptığımızda konunun en bası, ne oldugu, nasıl yapacagımız gibi kısmını açıkçası bulamadık. Ortadan tüm yazışmalar ortaya cıkıyor ve açıkçası nerden baslayacagız bilemedik sayfalarca yorum var sevgili absoluta yardımcı olabilirmisin acaba mesela ilşkiyi şifalandıema için bu sembolleri nasıl kullanacagız,ne yapacagız?