Saldırılar rüyada mı olur

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Çocukken karşılaştığım psikopatlar haricinde, şu son zamanlarda, kan ter içerisinde uyandığım çok oluyor.

Yaşantım içerisinde default olarak filizlenmiş bu türden ilgilere ek olarak bunlardan uzak durmamı sağlayan içgüdüsel bir savunma mekanizması da geliştirdim.

Gördüklerim de çeşit çeşit hani, kimisi hislerime hitap eden bir korku, bitkinlik, nefessizlik ve umutsuzluk sepetiyle geliyor, kimisi de iç ferahlatan bir garipliğe sahip çeşit çeşit görünümden arkadaşlar.

Eksi kutuptan olupta bedenlenmiş çok azına rastladım, onlarda da uyandığımda başıma toplanmış olurlardı artık evde kim varsa.

Aslına bakarsan soğukkanlı birine dönüştüm son yirmi yıldır, artık uyanınca pencereyi açıp bir Ayetel Kürsi / Felak / nas okuyup, nasılsa Allah görüyor, takdir ondan, ona sığındım diyerek tekrar vurup kafayı yatıyorum.

Belirsizlik, sonuçsuzluk garip bir burukluk veriyor bünyeye.
Halihazırda artık en baba Eastwood filmlerine taş çıkaracak vesveselerin lebideryasıyla uğraşırken, bir de bunlarla sarsılmak, "taş yok mu taş" diye dellenmeme sebep oluyor inceden.

Kaptanın seyir defterini okudunuz, yıldız tarihi 2023, Samanyolu.

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Kalemin güçlüymüş derim))

Solak var mı ailede ?
Taş yerine kalemle mi saldırayım? :)

Var, iki elimi birden kullanırdım ben de. Sonra iş bölümü yaptım.
Benimse en sevdiğim şey. Net olmayı da çok severim, ama belirsizlikler içindeyken aceleci davranmamayı daha çok severim.
Sabredip neticeyi beklemek gerek, haklısın. Bunu söyleyen, ve sözüne kıymet verdiğim ikinci insan olduğuna göre ağzımı kapattım.

سرك اسيرك فإذا تكلمت به صرت اسيره

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yazı başlığı ile içeriği tam oturmadım. Soru mu soruyorsunuz, edebi bir yazı yazıyorsunuz, tespit mi yapıyorsunuz anlamadım. Anladığım
parapsikolojik saldırılar, uyku esnasında olur mu olur. Sadece uyku esnasında mı olur hayır sadece uyku esnasında olmaz. Uyku da beyin Delta frekansın da olduğu bazı olayları daha fazla deneyimler.

uyku apnesi olabilir
Rem uykunuz da sorun olabilir
Yatmadan önce yenilen içilen sebepler olabilir,
hormonlarda sıkıntı olabilir özellikle böbrek üstü bezlerin de

safta kesin de sıkıntı olabilir

güneş burcunuz gece güneşindedir bu yüzden aktif bir beyin dalganız olabilir.

durduk yere kendi boyut ve yaşamları olan diğer varlıklar gelip uykusunda bu kişiyi bir rahatsız edeyim demez.

psişik özelikleriniz var ise bağlantı kuruyor olabilirsiniz beyin çok aktif olduğu için de bedeniz gün içinde yaptığı gibi uyanık gibi çalışıyor olabilir.

yatağınız odanız geopatik sitres alanına denk gelmiş olabilir.

odanız da elektro iklimsel kirlilik fazla olabilir.
Bazı kimseler rüya alemin de gezerler. Saldırı değilde rüya alemin de geziyor olabilsiniz ve bazı günlük sorun sitres ya da hassas bir duygu dünyanız var ise rüya aleminde daha sitresli daha sorunlarla baş ediyor olabilirsiniz.

varlıkların rüya ile ilişkilerin sebeplerinden biri rüyaya yatma rüya alemi gibi inançlarımız olması. Aslında o bildiğimiz rüya değildir bir tür trans halidir ve bilinçli olarak yapılır. Yani sürekli olarak uyuduğunuz da başınıza saldırıya uğramaya benzer durumlar yaşıyor ve günlük hayatınız da başka olaylar yoksa ilk düşünülmesi gereken uyku kalitenizi etkileyen faktörleri bulmaktır.

uyku sırasında ya da hemen öncesinde bazı psişik olaylar yaşıyorsanız bu hep olumsuz olmaz olumlu da olur. Eğer olumlu olumsuz şeyler yaşıyorsanız olumsuzların olmaması için çalışmalar yapabilirsiniz. Sürekli herhangi nir duayı okumak şeklinde değilde tek ve kalıcı bir bir ritüel yapmak doğru olacaktır

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Yazı başlığı ile içeriği tam oturmadım. Soru mu soruyorsunuz, edebi bir yazı yazıyorsunuz, tespit mi yapıyorsunuz anlamadım. Anladığım
parapsikolojik saldırılar, uyku esnasında olur mu olur. Sadece uyku esnasında mı olur hayır sadece uyku esnasında olmaz. Uyku da beyin Delta frekansın da olduğu bazı olayları daha fazla deneyimler.

uyku apnesi olabilir
Rem uykunuz da sorun olabilir
Yatmadan önce yenilen içilen sebepler olabilir,
hormonlarda sıkıntı olabilir özellikle böbrek üstü bezlerin de

safta kesin de sıkıntı olabilir

güneş burcunuz gece güneşindedir bu yüzden aktif bir beyin dalganız olabilir.

durduk yere kendi boyut ve yaşamları olan diğer varlıklar gelip uykusunda bu kişiyi bir rahatsız edeyim demez.

psişik özelikleriniz var ise bağlantı kuruyor olabilirsiniz beyin çok aktif olduğu için de bedeniz gün içinde yaptığı gibi uyanık gibi çalışıyor olabilir.

yatağınız odanız geopatik sitres alanına denk gelmiş olabilir.

odanız da elektro iklimsel kirlilik fazla olabilir.
Bazı kimseler rüya alemin de gezerler. Saldırı değilde rüya alemin de geziyor olabilsiniz ve bazı günlük sorun sitres ya da hassas bir duygu dünyanız var ise rüya aleminde daha sitresli daha sorunlarla baş ediyor olabilirsiniz.

varlıkların rüya ile ilişkilerin sebeplerinden biri rüyaya yatma rüya alemi gibi inançlarımız olması. Aslında o bildiğimiz rüya değildir bir tür trans halidir ve bilinçli olarak yapılır. Yani sürekli olarak uyuduğunuz da başınıza saldırıya uğramaya benzer durumlar yaşıyor ve günlük hayatınız da başka olaylar yoksa ilk düşünülmesi gereken uyku kalitenizi etkileyen faktörleri bulmaktır.

uyku sırasında ya da hemen öncesinde bazı psişik olaylar yaşıyorsanız bu hep olumsuz olmaz olumlu da olur. Eğer olumlu olumsuz şeyler yaşıyorsanız olumsuzların olmaması için çalışmalar yapabilirsiniz. Sürekli herhangi nir duayı okumak şeklinde değilde tek ve kalıcı bir bir ritüel yapmak doğru olacaktır

Yok, ilk durağım asla metafizik olmaz.

Saydığın bu ihtimaller, pastanın büyük bir kısmını kaplıyordur hatta belki.

Psişik olarak değerlendirilecek şeyler de oldu, oluyor.

İnancım gereği ritüeller tercihim değil, yukarıda yazdığım gibi dua edip tek olan tanrıya sığınmak dışında bir şey yapmaya yanaşmıyorum.

Varlıklar mı geliyor, gidiyor? Bilmiyorum, söylediğin gibi bu da ihtimal dahilindedir herhalde.

Fakat zaman içinde bunların ayırdına varma kasım gelişmiş olsa gerek:)

Yalnız, bir iki durum var profesyonel hekimlerin tanım yapmadığı, teşhis koymadığı.

İşte onlar belki konuşmaya değerdir.

Cevabın için teşekkür ederim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ritüel inanç kökenli geleneksel olarak yapılan törenlere genel olarak verilen bir isimdir.

örneğin dua okumak bir ritüeldir.
namaz kılmak ritüeldir
Ekmeği öpüp alna koymak ritüeldir
Helva dağıtmak ritüeldir gibi yani inancınız ne ise o inançlarınıza göre yapacağınız eylemler ritüel olduğu için inancınız engel değil.

kişilerin hangi inançlara sahip olduğunu ve o inancı nasıl yaşadığını ya da hangi mezhepten olduğunu bilmediğim için o inanca göre olan kavramlar yerine ritüel kelimesini kullanmak daha mantıklı geliyor.

hekimlerin branşları önemli . Uyku konusunda bir profesyonele gidip bu konu da testler yapıldı ise bedensel sebepleri eleyebilirsiniz.

psikiyatriste gitti iseniz beden kimyasını eleyebilirsiniz.

psikoloğa gitti iseniz bilinç ve bilinçaltını eleyebilirsiniz.

enerji terapistlerine gitti iseniz hem bedeniniz hem eviniz de sorun bulunmadı ise onu eleyebilirsiniz.

spiritüel danışmalardan da süptil enerji de sorun var ise onu eleyebilesiniz.

hepsin de hiç bir sorun bulunmadı ise kendinizi geliştirme üzerine çalışabilirsiniz bu bedensel bir disiplin de olabilir savunma sanatları, yoga gibi ya da zihni sakinleştiren sanat gibi. psişik yetileriniz varsa onları kontrol etmeyi öğrenme üzerine gelişim sağlayabilirsiniz.

Ya da sorun çok büyük değildir feng shui, fitoterapi ya da aramo terapi fayda sağlar.

Tabi fiblominalji de olabilirsiniz teşhisi zordur. Fizyoterapi pilates gibi beden esnetme çalışmaları fayda sağlıyor.

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Ritüel inanç kökenli geleneksel olarak yapılan törenlere genel olarak verilen bir isimdir.

namaz kılmak ritüeldir
Helva dağıtmak ritüeldir gibi yani inancınız ne ise o inançlarınıza göre yapacağınız eylemler ritüel olduğu için inancınız engel değil.

kişilerin hangi inançlara sahip olduğunu ve o inancı nasıl yaşadığını ya da hangi mezhepten olduğunu bilmediğim için o inanca göre olan kavramlar yerine ritüel kelimesini kullanmak daha mantıklı geliyor.

hekimlerin branşları önemli . Uyku konusunda bir profesyonele gidip bu konu da testler yapıldı ise bedensel sebepleri eleyebilirsiniz.

enerji terapistlerine gitti iseniz hem bedeniniz hem eviniz de sorun bulunmadı ise onu eleyebilirsiniz.

hepsin de hiç bir sorun bulunmadı ise kendinizi geliştirme üzerine çalışabilirsiniz bu bedensel bir disiplin de olabilir savunma sanatları, yoga gibi ya da zihni sakinleştiren sanat gibi. psişik yetileriniz varsa onları kontrol etmeyi öğrenme üzerine gelişim sağlayabilirsiniz.

Ya da sorun çok büyük değildir feng shui, fitoterapi ya da aramo terapi fayda sağlar.

Tabi fiblominalji de olabilirsiniz teşhisi zordur. Fizyoterapi pilates gibi beden esnetme çalışmaları fayda sağlıyor.
Anlamıştım aslında söylemek istediğinizi, yani din çerçevesi dışında kalanlar demek istemiştim buna binaen.

Psikolog, pskiyatri gibi branşlara gittim. Spiritüel danışmanlara da uğradı yolum, fakat söyledikleri aklıma yatmadı çoğunun, birbirine benzer olsalar dahi cevapları.

Evimi arındırıyorum düzenli olarak.

wrzmc

Banlı Kullanıcı

namaz kılmak ritüeldir

Ailevi olarak burada herkese açık biçimde yazmak istemediğim alt metinler de var, özel olarak konuşabilirim bu konuları da yalnızca.

aypbrk

Kayıtlı Üye

namaz kılmak ritüeldir

Merhaba uyku ile bahsettiğiniz durumları okudum ve benimde uyku problemim var 3 yıldır uyuyamıyorum bazı zamanlar uyuyoruyum sadece 3 4 saat kadar daha fazla uyuyamıyorum ve psikiyatr'e gittim defalarca bir çok ilaç kullandım kısa bir süre uyudum sonra yine uyuyamama başadım haricinde metafizik ile ilgili yerlere de gittim büyü var sende diyorlar hepsi bir tanı koyuyor ama sonuç yok ortada aslında yazmak istediklerim çok çok uzun çok fazla detay var ve 8 yıldır farklı rahatsızlıklarım da var uyku labaratuvarı önerdiler ona da gideceğim siz ne önerirsiniz sormak istedim.

[XTR] Similar Threads