Saçların uzaması için Muska ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bi yanlışlık yüzünden saçlarımı kestirdim.Sevdiğim kız benden biraz soğudu sanki.Bende bi kağıda önlü arkalı saçlarım hıphızlı uzuyacak yazdım.Bi etkisi olurmu ? Yada Nasıl Hıpızlı Uzatabilirim ?

Faros

Kayıtlı Üye
bir etkisi olmaz :D. Kuaforlerde saçlarinizi biraz uzatabilirsiniz ama fazla uzulmenize gerek yok ne de olsa uzayacak yeniden.

Ü

Üye silindi 15237

:) Muskaya gerek yok zaten kendiliğinden uzayacak .

Ü

Üye silindi 15237

Hayatınızdan muskayı çıkartın . Eğer her işinizde muska büyü vb yöntemlere başvurursanız hayatınız karmakarışık bir hal alır ve içinden çıkamazsınız . Doğal yönteme başvurun oda beklemek

Ü

Üye silindi 15237

Ozaman sıkıntı yok demektir bekleyin zaten kendiliğinden uzayacaktır .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şaka amaçlı ya da dalga geçmek amaçlı açtınız galiba bu konuyu. Ya da yaşınız çok küçük.

Saçın uzaması için muska mı olur. Adı üstünde saç bu yeniden uzar. Her şey Büyüye ya da Parapsikolojiye bağlanmaz.!

Lütfen ciddiyeti kavrayın,Büyü kolay bir şey değildir ve herkesin yapabileceği bir şey değildir.

AJA

Elit Üye
Küçük yaşta olup büüyünün ciddiyetini kavrayanlar vardır ve herkes bunu kavrar manasına gelmez.Bilmek için öğrenmek gereksinim duymak gerekir.Sorular saçma olanlarla başlar ve doğru olana gider.

Saç uzaması iiçin muskayı bırakın insanlar sağlıklı yaşamak için muska ararken ayıp oldu sorduğunuz :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bir kağıda önlü arkalı "saçlarım hıphızlı uzayacak" mı yazdınız?
Keşke böyle değerli bir formülü ulu orta paylaşmasaydınız :)

codzombi

Kayıtlı Üye
sac cikartmasi veya uzamasi icin vefk ve simya ile ilgili uygulamalar yapan kişiler var , karsina cikarsa yardimci olurlarsa olurlar olmazsada canin sagolsun :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konu beni biraz güldürdü :) yanlış anlamayın dalga geçmiyorum
bir kağıda yazdığınız cümle ile o muska olmuş olmaz ki öyle iki kelime yazarak muska hazırlamak imkanı olsaydı ohoo ortalık aşık etme muskalarından ayırma yoldan çıkarma muskalarından geçilmez di
muska hazırlamak ciddi bir iştir öyle kolay yapılmaz

Saçınızında uzamasını sanırım sevgiliniz için istiyorsunuz anladığım kadarıyla :) sevgiliniz sizi gerçekten seviyorsa sadece saçınıza bakarak size sıcak davranmaz
size siz olduğunuz için sıcak davranır,tamam saç önemli birşeydir insanın simasına güzellik katar ama hayatınızdaki kişi herşeyi buna bağlıyorsa orada bir sorun var demektir,sizin varlığınız saçınızın uzun veya kısa oluşundan daha önemli olmalı diye düşünüyorum

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ne insanlar gördüm üzerinde saç yok ne saçlar gördüm üzerinde insan yok maalesef şu anki dünyanın özeti bu kıyafetin saçın makyajın herşeyin kusursuz ise kabul edilebiliyorsun sanki biri eksik olunca dışlayacaklar mı seni yani? saç olayı son beş yıldır önemli olmaya başladı maalesef eski zamanları tercih ederim bu nedenle bu devri sevmiyorum artık.

Kererm

Kayıtlı Üye
Aja haklı.Ayrıca bahsettiğiniz kalıcı değilki? Sac bu uzayacaktır Her isini muskayla yapmak iyi birşey değil diyelim ki muskayi hazirladin 3 hafta sonra saçların uzadı nerden bileceksin muskanin ise yaradığını ?

Cimcim

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bi yanlışlık yüzünden saçlarımı kestirdim.Sevdiğim kız benden biraz soğudu sanki.Bende bi kağıda önlü arkalı saçlarım hıphızlı uzuyacak yazdım.Bi etkisi olurmu ? Yada Nasıl Hıpızlı Uzatabilirim ?
Gunde uc defa ve iki hafta boyunca yani gunde 5gr olmak uzere potayum ve magnezium alirsaniz saclariniz cok cabuk uzar ve muskaya ihtiyaciniz olmaz.

candokia

Kayıtlı Üye
saç uzatmak için bir formül bulamazsınız ve olsa bile burada paylaşmayız bana göre bir erkeğe kısa saç daha fazla yakışır çünkü bana göre daha temiz duruyor ve bu arada kız arkadaşınızın palyaçosu olmuşsunuz... tekrar uzatmak istiyorsanız sadece bekleyin herşeyi büyüye bağlamışsınız biz daha en basit uygulamayı denemekten korkarken siz doğaüstü güçlerden bahsediyorsunuz komik doğuruşu bol şanslar

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Saçların uzamasını hızlandırmak için bitkisel kürler mevcuttur
bu konuda adnan ibrahim saraçoğlunun tavsiyelerine uymanızı öneririm bekleme sürenizi kısaltabilir

Buyrun bir video benden :)

http://www.youtube.com/watch?v=SN886ZE0maA

aşk1

Banlı Kullanıcı
Kafana kortizon ignesi vurdur hemen uzuyor :D arkadas ben saçlarımı kaybedeyim kokunden başkalarida nasil uzatsam derdi bi haline sukret.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...