Rüyaya girip konuşmak

Atomkarinca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, birisinin rüyasına girip onunla konuşmak mümkünmüdür? Mesela görüşmediğim bir arkadaşımın ya da tanımadığım herhangi birinin…

Maximillian

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, birisinin rüyasına girip onunla konuşmak mümkünmüdür? Mesela görüşmediğim bir arkadaşımın ya da tanımadığım herhangi birinin…
lusid ile uğraşmana gerek yok google ye yaz enochian alfabesi ile yazılan o yıldız uygulamasını yap ama sorumlusu ben değilim vebalide bende değil

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
lusid ile uğraşmana gerek yok google ye yaz enochian alfabesi ile yazılan o yıldız uygulamasını yap ama sorumlusu ben değilim vebalide bende değil
O alfabesiyle rüya kontrolünüzün tamamen altında mı oluyor?
Pentakl olan mı David yıldızlı olan mı?

ben yapabiliyorum ☝️

o zaman mümkün müdür? 🤓
Başlangıç diye bir film var. Onda olan herşey gerçekte mümkün.
Nekadar antrenmanli olduğuna bağlı.

Atomkarinca

Kayıtlı Üye
Baktım ama rüyasında görmesi için yapılan birşey bu sanırım. Ben rüyasına girmek ve ona söylemek istediklerimi anlatmak istiyorum. :)

ruhname

Kayıtlı Üye
Şimdi tekrar baktım da çalışmıyor diye bir şey göremedim ama uyumlanmak gerekiyormuş.
Uyumlanma nasıl oluyor acaba? Bu uygulama dışında işe yarayan bir başka uygulama bilen varsa aydınlatabilir mi çok memnun olurum. Sadece rüyasına girsem kafi konuşmak için değil 😅

S

SoldierO

Uyumlanma nasıl oluyor acaba? Bu uygulama dışında işe yarayan bir başka uygulama bilen varsa aydınlatabilir mi çok memnun olurum. Sadece rüyasına girsem kafi konuşmak için değil 😅
Çok basit bir yöntem mevcut. Uyumlu bir şarkı seç ve uyurken dinlediğinde seni onun rüyasına götüreceğine inan ve bir bakmışsın rüyasındasın : ) tabi hızlıda olabilir zaman da alabilir. Yeter ki inan.
Hattaa şarkı bırakayım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Bunun kesin çözümü var mıdır, bilgi sahibi olanlar yardım edebilir mi 😇

Enochian ile ilgili bir çalışma varmış rüyaya girmek için bunun vebali nedir, yan tesiri olur mu veyahut günah mıdır bilen var mı?

cezayir menekşesi

Kayıtlı Üye
Gerçekten, artık bu rüyaya girme işi büyük bir mesele hâline gelmeye başladı hepimiz için!
Nicedir araştırmalar, denemeler yapıyorum, en azından telepatiyi kullanmaya çalışıyorum ama yok, bu işin içinden böyle çıkamayacağım ben.
Yok mu a dostlar bu işin şöyle ele avuca gelir bir yöntemi? Yok mu bizi arzu ettiğimiz insanın rüyasında gösterecek bir yönerge, uygulayalım!
Deneyecek arkadaşların motivasyonlarını düşürmek istemem ama şahsım adına, benim enochian'dan pek umudum yok açıkçası. Güzel ve işe yarar yöntemler bilen arkadaşlar paylaşırlarsa çok memnun olurum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Lusid yapabilene. Lusid rüyanızın içinde arkanızda bir kapıyı imgeliyorsunuz . o kapının arkasında istediğiniz kişi veya yerin olduğunu inanarak arkanıza dönüp kapıdan giriyorsunuz.
Bu kadar:)