Rüyamdaki şeytan

0medusa0

Kayıtlı Üye
Merhabalar dün gördüğüm rüyayı sizinle paylaşmak istiyorum bir fikri veya düşüncesi olan yazarsa sevinirim.
Rüyamda açık alanda (park gibi bir yeşil alanda) yanımda gözlerinin etrafında enokyan benzeri şekil olan 2 tane şeytan kadın vardı. Ve ben birine tüm buradaki insanları öldürmesini istedim. Bunun üzerine istediğim şeytan binlerce parça sineğe dönüşerek insanları öldürmeye başladı. Ardından yanımda bulunan diğer şeytanı arkadan sarıldım ve insanların ölümünü izlemeye başladım. Ve sonra babam beni uyandırdı. Size bu rüyada gördüğüm cidden şeytan miydi? Ve ayrıca bu tür rüyaları sıklıkla görmeye başladım ve ayrıca bazen rüyamda gelip benle cinsel ilişkiye girmeye başladı. Çok garip bir durum. Yalan ve abartı yapmadım kesinlikle cevap veren herkese teşekkürler.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
rüyada şeytan görüp sonrasında ilişkiye görmek şimdi yazamıcam ama kısacası iyi bir şey degil rüyalarında alemleri var uyarıcı rüyalar gibi türleri var mesela rüyanda hep şeytan görüp ilişkiye gördügünü görüyosan sıkıntılar içindesiniz mesela adam rüyasında ilişkiye gördüm diyor ama gerçektende ilişkiye giriyor o varlıkta ona rüya gibi hisettiriyor böyle durumlarda olabilir mesela evinden eşya kayboldu dedi bir arkadaş kaybolan eşyanın üstüne ayetel kürsiyi koy kaybolacakmı dedik sonra uzun saçlı koca kafalı ince bacaklı koca göbekli burnu eyri cin adama çek bak alamıyorum diyor diye anlatılmıştı arkadaşım senin dediğin benzer olaydada danışıyolar işte yatağın üstüne ayetel kürsi koyarak yat diyor neyse yatıyor kişi 1-2 saat geçiyor uykuya dalıyor beyaz güzelbi kadın bak kaldır şunu aramıza durmasın diyor sonra uyanıyor tekrar yatıyor gene aynı kız en sonunda siyah yılan olarak rüyasına görüyor yılan halinde diyorki ben seni nasolsa elde edecem bak bir uyan sana kendimi gösterecem diyor neyse o an uyanıyor gören kişi bir bakıyor kambur 1.40 boyunda burburuş derili ayakları tavuk ayagı gibi yüzü fare gibi bir kadın görüyor şok oluyor kıbırdayamıyor bakıyor yanında ayetel kürsi var alıyor okuyor üflüyor üstüne varlık bir daha gelmiyor

0medusa0

Kayıtlı Üye
rüyada şeytan görüp sonrasında ilişkiye görmek şimdi yazamıcam ama kısacası iyi bir şey degil rüyalarında alemleri var uyarıcı rüyalar gibi türleri var mesela rüyanda hep şeytan görüp ilişkiye gördügünü görüyosan sıkıntılar içindesiniz mesela adam rüyasında ilişkiye gördüm diyor ama gerçektende ilişkiye giriyor o varlıkta ona rüya gibi hisettiriyor böyle durumlarda olabilir mesela evinden eşya kayboldu dedi bir arkadaş kaybolan eşyanın üstüne ayetel kürsiyi koy kaybolacakmı dedik sonra uzun saçlı koca kafalı ince bacaklı koca göbekli burnu eyri cin adama çek bak alamıyorum diyor diye anlatılmıştı arkadaşım senin dediğin benzer olaydada danışıyolar işte yatağın üstüne ayetel kürsi koyarak yat diyor neyse yatıyor kişi 1-2 saat geçiyor uykuya dalıyor beyaz güzelbi kadın bak kaldır şunu aramıza durmasın diyor sonra uyanıyor tekrar yatıyor gene aynı kız en sonunda siyah yılan olarak rüyasına görüyor yılan halinde diyorki ben seni nasolsa elde edecem bak bir uyan sana kendimi gösterecem diyor neyse o an uyanıyor gören kişi bir bakıyor kambur 1.40 boyunda burburuş derili ayakları tavuk ayagı gibi yüzü fare gibi bir kadın görüyor şok oluyor kıbırdayamıyor bakıyor yanında ayetel kürsi var alıyor okuyor üflüyor üstüne varlık bir daha gelmiyor
Yani anlatmak istediğini az çok anladım. Ama beni neden seçmişler bu şeytanlar ?
Yani senin dediğine göre şeytan musallat olmuş bana. Ama şeytan ile ilişkiye girmem ilk anlattığım rüyanın ardından olmadı daha önce oldu ama rüyadakilerin şeytan olduğuna eminim. Açıkçası ben şeytandan korkmuyorum ama canlı görsem altıma sıçarım :D
Peki bu yaratıklardan nasıl kurtulabilirim? Ayrıca yüzünde gözünün etrafında enokyan dilinin benzeri, hatta enokyan da olabilir bilemiyorum bir mühür vardı.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Yani anlatmak istediğini az çok anladım. Ama beni neden seçmişler bu şeytanlar ?

Yani senin dediğine göre şeytan musallat olmuş bana. Ama şeytan ile ilişkiye girmem ilk anlattığım rüyanın ardından olmadı daha önce oldu ama rüyadakilerin şeytan olduğuna eminim. Açıkçası ben şeytandan korkmuyorum ama canlı görsem altıma sıçarım :D
Peki bu yaratıklardan nasıl kurtulabilirim? Ayrıca yüzünde gözünün etrafında enokyan dilinin benzeri, hatta enokyan da olabilir bilemiyorum bir mühür vardı.
mühür vara o alemden görevli biri olabilir bana mührü çizip atarsan ben o cinle iletişime geçerim

0medusa0

Kayıtlı Üye
mühür vara o alemden görevli biri olabilir bana mührü çizip atarsan ben o cinle iletişime geçerim
Dostum bu tehlike değil mi? O kadar bilgiye sahip misin? Tam olarak şekil böyle. Üstteki yarım daire tam çizemedim ama alttaki gibi olduğunu düşünebilirsin ve ayrıca ortadaki düz çizgi ise iki dairenin tam merkezinden aşağıya doğru inmektedir. Ve üçgen de tam çizginin ortasında yer almaktadır.
Tam olarak üçgende sol kenarı birleşik değil biraz boşluk bulunmaktadır. Ve ayrıca o yarım daireden çok şekil X biraz esnetilmiş hali gibiydi. Tam çizemedim malum çizimler aram iyi değil kb.IMG_20210220_162648.jpg

Son düzenleme:

0medusa0

Kayıtlı Üye
Dostum bu tehlike değil mi? O kadar bilgiye sahip misin? Tam olarak şekil böyle. Üstteki yarım daire tam çizemedim ama alttaki gibi olduğunu düşünebilirsin ve ayrıca ortadaki düz çizgi ise iki dairenin tam merkezinden aşağıya doğru inmektedir. Ve üçgen de tam çizginin ortasında yer almaktadır. Ekli dosyayı görüntüle 1940

Son düzenleme:

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Görevli biri olması mümkün mü?
Bu gelen hamusebi, dünyada yaşayan bir cin değil bu yaşadıkları alemden o mühürün yetkisiyle rüya alemine geçip ordan senle iletişim kuruyor hamusebi adındaki varlık ama yetkili oldugu için bunun 2 adı daha var şeytanın safından karanlık tarafta senle ilişkiye girip yıpratmaya çalışıyor ama bize gelen söylenti bilgiye göre gece 2-3 gibi senle dalga geçtigi sen tehlikedesin korunman lazım ama bu varlık o alemden bir görevli yani hüddamlar hocaları aşar bu mesela o aleme etki edecek birşey yapmışsın bilgisi geldi senle iletişime geçince dilini bacaklarını koparıp kaburganı kıracakmış öm atarsan detaylarını yazarım

0medusa0

Kayıtlı Üye
Bu gelen hamusebi, dünyada yaşayan bir cin değil bu yaşadıkları alemden o mühürün yetkisiyle rüya alemine geçip ordan senle iletişim kuruyor hamusebi adındaki varlık ama yetkili oldugu için bunun 2 adı daha var şeytanın safından karanlık tarafta senle ilişkiye girip yıpratmaya çalışıyor ama bize gelen söylenti bilgiye göre gece 2-3 gibi senle dalga geçtigi sen tehlikedesin korunman lazım ama bu varlık o alemden bir görevli yani hüddamlar hocaları aşar bu mesela o aleme etki edecek birşey yapmışsın bilgisi geldi senle iletişime geçince dilini bacaklarını koparıp kaburganı kıracakmış öm atarsan detaylarını yazarım
O aleme etki edecek hiçbişey yapmadım. Sana nasıl bilgi geldi? Bana detaylarını mesaj ile atar mısın?

Constantin

Kayıtlı Üye
Çok özel değilse detayları ben de merak ettim 🤔

siyah 7

Kayıtlı Üye
Detayları bende merak ettim çok özel değilse elbette. Paylaşırsanız sevinirim

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Detayları bende merak ettim çok özel değilse elbette. Paylaşırsanız sevinirim
kişinin bilmeyerek yaptığı hatalı işlem ve bilmeden verdiği zarardan bu olayların sebebi bu ve o gelen zarar vermek istiyor sen ne yap ne et korun hamusebi sıradan bir varlık değil kırmızı demon ırkından geliyor cezalandırma yetkisine sahip oldugu için mührüyle inler cinler yada rüya alemlerine geçiş yapabiliyor alıp başka bir alem olan diyarül- azap denilen yere götürür bedeninden çıkarsın dışardakiler öldü sanırlar ama o alemde işkence görürsün şuan bile mesela o alemde işkence çeken büyücü hocalar var o alemde 2 renk vardır biri siyah biride açık gridir cinler tarafından kaçırılan insanlar günümzde hikayeleri anlatılır tabi bu durumun olma ihtimali senin için %5 ama diğer durum olan çarpılma ihtimalin yüksek o yüzden dikkatli olmalısın tabi diğer alemdeki canlılar gibi sende bir Hasherit mahkemesi ile suçsuz olduğunu anlatıp bu durumlardan kurtulabilirsin rüyandada 2 şeytan şeklinde gelmiş biri insan diger maymun gibi insan ama şeytan tasfirli olarak ama korkulacak bir durum yok o şuan sadece rüyana girer manipüle edip zevk almaya çalışıyor o dünyaya gelip çarpamaz korkutacak birşey yok ben o alemde yetkili ve sorumlu oldugum için ona dünyaya geçmemesini zihanda kalmasını söyledim belki beni bile rüyanda görebilirsin ama şunu unutma birgün uykundan bedenin çıkarılıp bir mahkemeye götürüleceksin orda Allah haklının yanındadır demen gerekecek bu kelimeyi ezberle şuan üste yazdıgım kaçırılma ve çarpılma olmicak